Jihočeská amatérská liga 2018 - Startovní listina

St. číslo Jméno Příjmení Tým Kategorie Startovné
210 Matouš Gramblička Cyklo Team WEBER A
215 Miroslav Joza Cyklo Kohout A
217 Jan Kříž 1 Player A
213 Tomáš Kudlák Galaxy Cyklo Švec Stevens A
219 Lukáš Mitas Cyklo Team WEBER A
225 Oldřich Novotný Cyklo Team WEBER A
218 Lukáš Smola Galaxy Cyklo Švec Stevens A
205 Josef Vlášek Diablo sport Český Krumlov A
222 Jan Vochoska Cyklo Třeboň A
328 Martin Beneš Cyklo Team WEBER B
329 Petr Eremka Team Basso B
321 Jerguš Jančúch Cyklo Jiřička B
320 Pavel Jelínek KC Slavia Praha B
311 Pavel Látal Trauma CB B
335 Miloslav Mach Cyklo Velešín B
334 Jan Mlynář Cyklo Jiřička B
332 Tomáš Ploner RPR Římov B
315 Bedřich Průcha SportRaces - Isaac Team B
323 Václav Tichý Diablo sport Český Krumlov B
336 Zdeněk Tomeček GS cyklo team Jistebnice B
327 Michal Valenta Cyklo Jiřička B
319 Jan Vopat Diablo sport Český Krumlov B
333 Petr Zikmund Cyklo Team WEBER B
411 Michael Baťka Diablo sport Český Krumlov C
428 Martin Grym GS cyklo team Jistebnice C
412 David Horký RC-H 1919 C
417 Václav Jehně Kola BSP Planá nad Luž. C
407 Miroslav Jiřička Cyklo Jiřička C
400 Karel Juráň Diablo sport Český Krumlov C
401 Aleš Kocian Cyklo Kohout C
431 David Korčak Cyklo Jiřička C
408 Vladan Krátký Cyklo Jiřička C
403 Tomáš Krbec Diablo sport Český Krumlov C
426 Martin Kříž Velo club Tábor C
434 Vladimír Novák GS cyklo team Jistebnice C
406 Radek Plechata Velo club Tábor C
430 Robert Ploner RPR Římov C
432 Miloslav Suchý RPR Římov C
433 Marek Šrejma Cykloservis Malát C
405 Petr Švadlena Velo club Tábor C
416 Marek Vávra Volyně C
435 Jan Viktora SB Cyklo Olympia C
506 Roman Devera Galaxy Cyklo Švec Stevens D
507 Pepa Dvořák Kola BSP Planá nad Luž. D
508 František Feferle SB Cyklo Olympia D
513 Martin Ježek 3M D
517 Zdeněk Jiřík Bike sport Mohelnice D
514 Martin Kloub Trauma CB D
505 Petr Kopic Cyklo Jiřička D
516 Jiří Kříž Cykloextra cannondale team D
519 Oldřich Míka Galaxy Cyklo Švec Stevens D
501 Miroslav Pechouš SB Cyklo Olympia D
500 Zdeněk Peltan Cyklo Jiřička D
510 Karel Schwarz Cyklo Kohout D
515 Ivo Strnad SKIBIKECENTRUM.CZ D
605 Ladislav Benhák Cyklo Kohout E
615 Karel Buřič Cyklo Kohout E
612 Václav Klíma Cyklo Velešín E
613 Ladislav Kohout Cyklo Kohout E
610 Václav Krejčí Cyklo Kohout E
614 Jiŕí Šrejma cykloservis Malat48 E
603 Miloslav Šustr RICOHIMPROMAT TÁBOR z.s. E
600 Jan Vopat Diablo sport Český Krumlov E
608 Jaromír Zlámalík Cyklo Jiřička E
666 Dana Adámková Diablo sport Český Krumlov Z
665 Helena Foltová RPR Římov Z
667 Pavlína Kubů GS cyklo team Jistebnice Z
653 Jana Matlášková Cyklo Jiřička Z
662 Nikola Nováková GS cyklo team Jistebnice Z
661 Lucie Tomečková GS cyklo team Jistebnice Z
659 Zuzana Zemanová JH CYCLING Z

Zdroj: Stopnuto.cz | Kompletní startovní listina