Jihočeská amatérská liga 2019 - Startovní listina

St. číslo Jméno Příjmení Tým Kategorie Startovné
215 Miroslav Joza Cyklo Kohout A
213 Tomáš Kudlák Galaxy Cyklo Švec Stevens A
219 Lukáš Mitas Cyklo Team WEBER A
227 Aleš Němeček PROMPT 2 Servis cyklo team A
223 Andrew Rankine Zadny A
218 Lukáš Smola Galaxy Cyklo Švec Stevens A
202 Patrik Jakub Šmejkal Velo club Tábor A
228 Marek Vávra Sport-bike Strakonice A
205 Josef Vlášek Diablo sport Český Krumlov A
329 Petr Eremka Team Basso B
321 Jerguš Jančúch Cyklo Jiřička B
320 Pavel Jelínek KC Slavia Praha B
337 Kreangsak Lekkreusuwan KC Slavia Praha B
338 Tomáš Mařík SKIBIKECENTRUM.CZ B
334 Jan Mlynář Cyklo Jiřička B
332 Tomáš Ploner RPR Římov B
315 Bedřich Průcha SportRaces - Isaac Team B
312 Ondřej Švanda SportRaces - Isaac Team B
323 Václav Tichý Diablo sport Český Krumlov B
327 Michal Valenta Cyklo Jiřička B
319 Jan Vopat Diablo sport Český Krumlov B
309 Jakub Vyplel Author Team Stupno B
333 Petr Zikmund Cyklo Team WEBER B
436 Jan Bartosek Bez tymu C
411 Michael Baťka Diablo sport Český Krumlov C
437 Jan Dvořák SpectrumBike Č.Budějovice C
427 Jan Hlaváč CBC Team C
412 David Horký RC-H 1919 C
407 Miroslav Jiřička Cyklo Jiřička C
400 Karel Juráň Diablo sport Český Krumlov C
401 Aleš Kocian Cyklo Kohout C
431 David Korčak Cyklo Jiřička C
408 Vladan Krátký Cyklo Jiřička C
434 Vladimír Novák GS cyklo team Jistebnice C
406 Radek Plechata Velo club Tábor C
430 Robert Ploner RPR Římov C
405 Petr Švadlena Velo club Tábor C
438 Zdeněk Tomeček GS cyklo team Jistebnice C
435 Jan Viktora SB Cyklo Olympia C
506 Roman Devera Galaxy Cyklo Švec Stevens D
507 Pepa Dvořák Kola BSP Planá nad Luž. D
508 František Feferle Čistý Sport racing team D
513 Martin Ježek 3M D
514 Martin Kloub Trauma CB D
505 Petr Kopic Cyklo Jiřička D
523 Tomáš Krbec Diablo sport Český Krumlov D
516 Jiří Kříž Cykloextra cannondale team D
515 Petr Mareš D
519 Oldřich Míka Galaxy Cyklo Švec Stevens D
501 Miroslav Pechouš SB Cyklo Olympia D
510 Karel Schwarz Cyklo Kohout D
521 Roman Tuma AC Sparta Cycling Akademie D
619 Zdeněk Boháč Kola BSP Planá nad Luž. E
607 Josef Burgr CFC Markus E
615 Karel Buřič Cyklo Kohout E
618 Zdeněk Jiřík Bike sport Mohelnice E
616 Jan Klabouch AC Sparta Cycling Akademie E
621 Václav Klíma Cyklo Velešín E
613 Ladislav Kohout Cyklo Kohout E
610 Václav Krejčí Cyklo Kohout E
617 Jiří Němec Galaxy Cyklo Švec Stevens E
620 Zdeněk Peltan Cyklo Jiřička E
603 Miloslav Šustr RICOHIMPROMAT TÁBOR z.s. E
600 Jan Vopat Diablo sport Český Krumlov E
608 Jaromír Zlámalík Cyklo Jiřička E
100 Dominik Fůra GS cyklo team Jistebnice M4
666 Dana Adámková Diablo sport Český Krumlov Z
669 Klára Filipová Resolution team ČB Z
665 Helena Foltová RPR Římov Z
670 Kateřina Kloubová Trauma CB Z
655 Pavla Kostková Cyklo Jiřička Z
657 Miroslava Košecová CBC Team Z
653 Jana Matlášková Cyklo Jiřička Z
668 Petra Vachova Here to win team Z

Zdroj: Stopnuto.cz | Kompletní startovní listina