Jihočeská amatérská liga 2020 - Startovní listina

St. číslo Jméno Příjmení Tým Kategorie Startovné
233 Michal Dychtl A
236 Matouš Gramblička CT Weber A
235 Martin Havránek No Time A
215 Miroslav Joza Cyklo Kohout multicar-cb A
229 Radek Koblic CT Weber A
213 Tomáš Kudlák GALAXY cyklo Švec STEVENS A
232 Pavel Lehocký GS cyklo team Jistebnice A
230 Lukáš Mitas CT Weber A
227 Aleš Němeček PROMPT 2 Servis A
231 Václav Pavlík CT Weber A
256 Jakub Pileček CK Příbram Fany Gastro A
234 Karel Škvrna CBC Team A
222 Jan Vochoska CK Příbram Fany Gastro A
323 Ondřej Beran KC Slavia Praha B
348 Martin Boubal CT Weber B
322 Tomáš Fessl AC Sparta Praha Cycling Akademie B
320 Pavel Jelínek KC Slavia Praha B
336 Michal Mikulášek CK Kramolín B
334 Jan Mlynář Cyklo Jiřička B
315 Jan Pech B
319 Jan Vopat Diablo sport Český Krumlov B
333 Petr Zikmund CT Weber B
411 Michael Baťka Diablo sport Český Krumlov C
444 Jiří Belfín KOVO Belfín cyklo team C
446 Martin Dvořáček Cycling BRNO C
437 Jan Dvořák SpectrumBike ČB C
403 Jan Hlaváč CBC Team C
412 David Horký RC-H 1919 Nürnberg C
407 Miroslav Jiřička Cyklo Jiřička C
400 Karel Juráň Diablo sport Český Krumlov C
401 Aleš Kocian Cyklo Kohout multicar-cb C
408 Vladan Krátký Cyklo Jiřička C
441 Václav Novák GW Jihotrans C
434 Vladimir Novak Hurka C
447 Jaroslav Plánička KOVO Belfín cyklo team C
406 Radek Plechata Velo club Tábor C
430 Robert Ploner RPR Římov C
445 Bedřich Průcha Bikeheart C
448 Josef Říha No Name C
439 Marek Šrejma Axon sport extra C
405 Petr Švadlena Velo club Tábor C
409 Václav Tichý Diablo sport Český Krumlov C
438 Zdeněk Tomeček GS cyklo team Jistebnice C
440 Marek Vávra Sport-bike Strakonice C
435 Jan Viktora Prodoli Racing Team C
443 Karel Vlk CK Kramolín C
442 Jiří Voráček CK Kramolín C
404 Petr Zobal GALAXY cyklo Švec STEVENS C
528 Roman Devera GALAXY cyklo Švec STEVENS D
507 Josef Dvořák Kola BSP Planá D
508 František Feferle Čistý Sport racing team D
529 Jiří Halamka CK Kramolín D
525 Kamil Ježek CK Kramolín D
513 Martin Ježek 3M D
514 Martin Kloub Trauma CB D
505 Petr Kopic Cyklo Jiřička D
523 Tomáš Krbec Diablo sport Český Krumlov D
516 Jiří Kříž CYKLOEXTRA CANNONDALE D
526 Bohumil Matoušek CK Kramolín D
519 Oldřich Míka GALAXY cyklo Švec STEVENS D
524 Petr Okruhlica CKKV Praha D
531 Tomáš Raba Prodoli Racing Team D
510 Karel Schwarz Cyklo Kohout multicar-cb D
530 Ivo Strnad CKKV Praha D
521 Roman Tuma AC Sparta Praha Cycling Akademie D
615 Karel Buřič Cyklo Kohout multicar-cb E
618 Zdeněk Jiřík Bikesport Mohelnice E
622 Jan Klabouch AC Sparta Praha Cycling Akademie E
625 Zdeněk Klíma Velo club Tábor E
612 Václav Klíma Diablo sport Český Krumlov E
613 Ladislav Kohout Cyklo Kohout multicar-cb E
610 Václav Krejčí Cyklo Kohout multicar-cb E
619 Karel Majer CK Kramolín E
617 Jiří Němec GALAXY cyklo Švec STEVENS E
620 Zdeněk Peltan Cyklo Jiřička E
623 Tomáš Rous Cykloservex-Duratec E
624 Jiřǐ Šrejma Axon sport extra E
603 Miloslav Šustr RICOHIMPROMAT TÁBOR E
600 Jan Vopat Diablo sport Český Krumlov E
608 Jaromír Zlámalík Cyklo Jiřička E
666 Dana Adámková Diablo sport Český Krumlov Z
671 Hana Doležalová AC Sparta Praha Cycling Akademie Z
669 Klára Filipová Prodoli Racing Team Z
665 Helena Foltova RPR Římov Z
670 Kateřina Kloubová Trauma CB Z
657 Miroslava Košecová CBC Team Z
653 Jana Matláškova Cyklo Jiřička Z
668 Jana Milec Jiřincová Hvožďany Z
675 Veronika Nováková Prodoli Racing Team Z
672 Kristýna Nováková GW Jihotrans Z
673 Iveta Randová CK Kramolín Z

Zdroj: Stopnuto.cz | Kompletní startovní listina