90 závodníků výsledky kalendář www

Jihočeská amatérská liga 2016 - Registrace do série

Filtr kategorií:


Registrace uzavřena

Jihočeská amatérská liga 2016

Registrace do série byla otevřena od 3.8.2016 21:21:00 do 12.8.2016 21:21:00.

St. číslo Jméno Příjmení Tým Kategorie
100 Patrik Jakub Šmejkal Velo club Tábor M4
102 Jiří Sadílek Cyklo Team WEBER M4
150 Adam Turek Old Bridge Cycling Team Písek M3
202 Michal Valenta Cyklo Jiřička A
206 Petr Eremka Cycling Team Basso A
207 Václav Kaska CBC team A
208 Václav Pavlík CK RBB INVEST J. Hradec A
209 Jan Tuček CK RBB INVEST J. Hradec A
210 Matouš Gramblička Cyklo Team WEBER A
211 Martin Řežáb MTB Junior Team České Spořitelny A
212 Lukáš Smola Galaxy Cyklo Švec A
213 Tomáš Kudlák Bike team Vodňany A
214 Petr Holan Cyklo Team WEBER A
215 Pavel Zástava Bike team Vodňany A
216 Jan Mlynář Trauma CB A
217 Josef Vlášek Diablo sport Český Krumlov A
221 Jiří Bouša Velo club Tábor A
224 Tomáš Mařík BMC CZ Racing Team A
225 Oldřich Novotný Cyklo Team WEBER A
230 Jakub Vondrášek CK RBB INVEST J. Hradec A
300 Michael Vaněček SB Cyklo Olympia B
301 Tomáš Rotbauer Cyklo Team WEBER B
302 Jan Dvořák SPECTRUMBIKE Č.B. B
306 Petr Fouček SB Cyklo Olympia B
307 Michal Jochmann Diablo sport Český Krumlov B
309 Radek Plechata Velo club Tábor B
310 Václav Pivoňka SB Cyklo Olympia B
311 Pavel Látal Trauma CB B
312 Robert Ploner RPR Team B
314 Jan Beneš Trauma CB B
315 Bedřich Průcha Velo Club Cirkl Č. Budějovice B
316 Pavel Dohnal Trauma CB B
317 Daniel Hyka Trauma CB B
319 Jan Vopat Diablo sport Český Krumlov B
320 Pavel Jelínek KC Slavia Praha B
321 Jerguš Jančúch Cyklo Jiřička B
322 Petr Pivoňka Diablo sport Český Krumlov B
324 Petr Zikmund Cyklo Team WEBER B
400 Karel Juráň Diablo sport Český Krumlov C
401 Aleš Kocian Cyklo Kohout C
402 Jiří Kříž Cykloextra cannondale team C
403 Tomáš Krbec Diablo sport Český Krumlov C
404 Petr Zobal AC Křešice C
405 Petr Švadlena Velo club Tábor C
407 Miroslav Jiřička Cyklo Jiřička C
408 Vladan Krátký Cyklo Jiřička C
409 Martin Beneš Cyklo Team WEBER C
411 Michael Baťka Diablo sport Český Krumlov C
413 Václav Cinkl Cyklo Jiřička C
416 Lukáš Nový Žižkovský tygři C
417 Václav Jehně Kola BSP Planá nad Luž. C
418 Libor Homolka CK RBB INVEST J. Hradec C
419 Jan Plachý Cyklo Team WEBER C
420 Oldřich Míka Galaxy Cyklo Švec C
421 Svatopluk Dvořák Marathon CZ C
422 Luboš Kubovský Velo club Tábor C
423 Petr Cirkl Velo Club Cirkl Č. Budějovice C
424 Jindřich Gaier Cyklo Team WEBER C
426 Martin Kříž Velo club Tábor C
427 Martin Kloub Trauma CB C
500 Zdeněk Peltan Cyklo Jiřička D
501 Miroslav Pechouš SB Cyklo Olympia D
502 Ladislav Kohout Cyklo Kohout D
503 Josef Slabý Galaxy Cyklo Švec D
504 Jiří Kotrba Galaxy Cyklo Švec D
507 Pepa Dvořák Kola BSP Planá nad Luž. D
508 František Feferle Velo Club Cirkl Č. Budějovice D
509 Zdeněk Boháč Kola BSP Planá nad Luž. D
510 Karel Schwarz Cyklo Kohout D
512 Luboš Jan České Budějovice D
517 Zdeněk Jiřík Bike sport Mohelnice D
518 Ladislav Roučka SB Cyklo Olympia D
520 Karel Buřič Cyklo Kohout D
521 Jan Růžička Cyklo Třeboň D
522 Michal Zrnečko Diablo sport Český Krumlov D
600 Jan Vopat St. Diablo sport Český Krumlov E
601 Václav Klíma Cyklo Velešín E
603 Miloslav Šustr RICOHIMPROMAT TÁBOR z.s. E
605 Ladislav Benhák Cyklo Kohout E
607 Zdeněk Klíma Velo club Tábor E
608 Jaromír Zlámalík Cyklo Jiřička E
609 Štefan Labanc Cykloservex-Medila E
610 Václav Krejčí Cyklo Kohout E
652 Madla Kočová Cyklo Jiřička Z
653 Jana Matlášková Cyklo Jiřička Z
655 Pavla Kostková Marathon CZ Z
656 Michaela Fošumová Velo Club Cirkl Č. Budějovice Z
658 Lucie Kozáková CBC team Z
659 Zuzana Zemanová CK RBB INVEST J. Hradec Z
660 Lenka Brehovská Bike team Vodňany Z