79 závodníků výsledky kalendář www

Jihočeská amatérská liga 2017 - Registrace do série

Filtr kategorií:


Registrace uzavřena

Jihočeská amatérská liga 2017

Registrace do série byla otevřena od 1. ledna 00:00:00 do 16. dubna 23:59:00.

St. číslo Jméno Příjmení Tým Kategorie Startovné
Ondřej Pína Diablo sport Český Krumlov A
103 Jaroslav Šitner GS cyklo team Jistebnice M4
104 Ondřej Vačlena GS cyklo team Jistebnice M4
200 Patrik Jakub Šmejkal Velo club Tábor A
205 Josef Vlášek Diablo sport Český Krumlov A
210 Matouš Gramblička Cyklo Team WEBER A
213 Tomáš Kudlák Galaxy Cyklo Švec Stevens A
217 Jakub Peták Bike team Vodňany A
218 Lukáš Smola Galaxy Cyklo Švec Stevens A
219 Lukáš Mitas Žirovnice A
220 Tomáš Medek Cyklo Team WEBER A
221 Jiří Bouša Velo club Tábor A
224 Tomáš Mařík FR bikes A
225 Oldřich Novotný Cyklo Team WEBER A
306 Petr Fouček SB Cyklo Olympia B
307 Michal Jochmann Diablo sport Český Krumlov B
311 Pavel Látal Trauma CB B
315 Bedřich Průcha Cykloservex-Medila B
319 Jan Vopat Diablo sport Český Krumlov B
320 Pavel Jelínek KC Slavia Praha B
321 Jerguš Jančúch Cyklo Jiřička B
322 Zdeněk Tomeček GS cyklo team Jistebnice B
323 Václav Tichý Diablo sport Český Krumlov B
325 Jan Viktora SB Cyklo Olympia B
326 Jakub Vyplel Author Team Stupno B
327 Michal Valenta Cyklo Jiřička B
328 Martin Beneš Cyklo Team WEBER B
329 Petr Eremka Cycling Team Basso B
330 Pavel Zástava Bike team Vodňany B
333 Petr Zikmund Cyklo Team WEBER B
400 Karel Juráň Diablo sport Český Krumlov C
401 Aleš Kocian Cyklo Kohout C
403 Tomáš Krbec Diablo sport Český Krumlov C
404 Petr Zobal AC Křešice C
405 Petr Švadlena Velo club Tábor C
406 Radek Plechata Velo club Tábor C
407 Miroslav Jiřička Cyklo Jiřička C
408 Vladan Krátký Cyklo Jiřička C
411 Michael Baťka Diablo sport Český Krumlov C
412 David Horký Galaxy Cyklo Švec Stevens C
415 David Korčak Cyklo Jiřička C
417 Václav Jehně Kola BSP Planá nad Luž. C
420 Oldřich Míka Galaxy Cyklo Švec Stevens C
426 Martin Kříž Velo club Tábor C
428 Martin Grym GS cyklo team Jistebnice C
429 Vladimír Novák GS cyklo team Jistebnice C
430 Robert Ploner Bike team Vodňany C
432 Daniel Hyka Trauma CB C
500 Zdeněk Peltan Cyklo Jiřička D
501 Miroslav Pechouš SB Cyklo Olympia D
502 Ladislav Kohout Cyklo Kohout D
506 Roman Devera Galaxy Cyklo Švec Stevens D
507 Josef Dvořák Kola BSP Planá nad Luž. D
508 František Feferle SB Cyklo Olympia D
509 Zdeněk Boháč Kola BSP Planá nad Luž. D
510 Karel Schwarz Cyklo Kohout D
513 Martin Ježek 3M D
514 Martin Kloub Trauma CB D
520 Karel Buřič Cyklo Kohout D
522 Michal Zrnečko Diablo sport Český Krumlov D
600 Jan Vopat Diablo sport Český Krumlov E
601 Václav Klíma Cyklo Velešín E
603 Miloslav Šustr RICOHIMPROMAT TÁBOR z.s. E
605 Ladislav Benhák Cyklo Kohout E
608 Jaromír Zlámalík Cyklo Jiřička E
610 Václav Krejčí Cyklo Kohout E
611 Jan Růžička Cyklo Třeboň E
653 Jana Matlášková Cyklo Jiřička Z
655 Pavla Kostková Marathon CZ Z
658 Lucie Kozáková Galaxy Cyklo Švec Stevens Z
659 Zuzana Zemanová JH CYCLING Z
660 Lenka Brehovská Bike team Vodňany Z
661 Lucie Tomečková GS cyklo team Jistebnice Z
662 Nikola Nováková GS cyklo team Jistebnice Z
663 Veronika Křížová Cyklo Team WEBER Z
664 Vladimíra Schmiedová jezdím sama za sebe Z
665 Helena Foltová Bike team Vodňany Z
666 Dana Adámková Diablo sport Český Krumlov Z
667 Pavlína Kubů GS cyklo team Jistebnice Z