69 závodníků výsledky kalendář www

Jihočeská amatérská liga 2018 - Registrace do série

Filtr kategorií:


Registrace uzavřena

Jihočeská amatérská liga 2018

Registrace prostřednictvím Stopnuto.cz nebyla pořadatelem pro závodníky otevřena.

Pro více informací zkus navštívit web série.

St. číslo Jméno Příjmení Tým Kategorie Startovné
205 Josef Vlášek Diablo sport Český Krumlov A
210 Matouš Gramblička Cyklo Team WEBER A
213 Tomáš Kudlák Galaxy Cyklo Švec Stevens A
215 Miroslav Joza Cyklo Kohout A
217 Jan Kříž 1 Player A
218 Lukáš Smola Galaxy Cyklo Švec Stevens A
219 Lukáš Mitas Cyklo Team WEBER A
222 Jan Vochoska Cyklo Třeboň A
225 Oldřich Novotný Cyklo Team WEBER A
311 Pavel Látal Trauma CB B
315 Bedřich Průcha SportRaces - Isaac Team B
319 Jan Vopat Diablo sport Český Krumlov B
320 Pavel Jelínek KC Slavia Praha B
321 Jerguš Jančúch Cyklo Jiřička B
323 Václav Tichý Diablo sport Český Krumlov B
327 Michal Valenta Cyklo Jiřička B
328 Martin Beneš Cyklo Team WEBER B
329 Petr Eremka Team Basso B
332 Tomáš Ploner RPR Římov B
333 Petr Zikmund Cyklo Team WEBER B
334 Jan Mlynář Cyklo Jiřička B
335 Miloslav Mach Cyklo Velešín B
400 Karel Juráň Diablo sport Český Krumlov C
401 Aleš Kocian Cyklo Kohout C
403 Tomáš Krbec Diablo sport Český Krumlov C
405 Petr Švadlena Velo club Tábor C
406 Radek Plechata Velo club Tábor C
407 Miroslav Jiřička Cyklo Jiřička C
408 Vladan Krátký Cyklo Jiřička C
411 Michael Baťka Diablo sport Český Krumlov C
412 David Horký RC-H 1919 C
416 Marek Vávra Volyně C
417 Václav Jehně Kola BSP Planá nad Luž. C
426 Martin Kříž Velo club Tábor C
428 Martin Grym GS cyklo team Jistebnice C
430 Robert Ploner RPR Římov C
431 David Korčak Cyklo Jiřička C
433 Marek Šrejma Cykloservis Malát C
434 Vladimír Novák GS cyklo team Jistebnice C
435 Jan Viktora SB Cyklo Olympia C
500 Zdeněk Peltan Cyklo Jiřička D
501 Miroslav Pechouš SB Cyklo Olympia D
505 Petr Kopic Cyklo Jiřička D
506 Roman Devera Galaxy Cyklo Švec Stevens D
507 Pepa Dvořák Kola BSP Planá nad Luž. D
508 František Feferle SB Cyklo Olympia D
510 Karel Schwarz Cyklo Kohout D
513 Martin Ježek 3M D
514 Martin Kloub Trauma CB D
515 Ivo Strnad SKIBIKECENTRUM.CZ D
516 Jiří Kříž Cykloextra cannondale team D
517 Zdeněk Jiřík Bike sport Mohelnice D
519 Oldřich Míka Galaxy Cyklo Švec Stevens D
600 Jan Vopat Diablo sport Český Krumlov E
603 Miloslav Šustr RICOHIMPROMAT TÁBOR z.s. E
605 Ladislav Benhák Cyklo Kohout E
608 Jaromír Zlámalík Cyklo Jiřička E
610 Václav Krejčí Cyklo Kohout E
612 Václav Klíma Cyklo Velešín E
613 Ladislav Kohout Cyklo Kohout E
614 Jiŕí Šrejma cykloservis Malat48 E
615 Karel Buřič Cyklo Kohout E
653 Jana Matlášková Cyklo Jiřička Z
659 Zuzana Zemanová JH CYCLING Z
661 Lucie Tomečková GS cyklo team Jistebnice Z
662 Nikola Nováková GS cyklo team Jistebnice Z
665 Helena Foltová RPR Římov Z
666 Dana Adámková Diablo sport Český Krumlov Z
667 Pavlína Kubů GS cyklo team Jistebnice Z