70 závodníků výsledky kalendář www

Jihočeská amatérská liga 2020 - Registrace do série

Filtr kategorií:

St. číslo Jméno Příjmení Tým Kategorie Startovné
Ivo Strnad CKKV Praha D
Václav Klíma Diablo sport Český Krumlov E
213 Tomáš Kudlák GALAXY cyklo Švec STEVENS A
215 Miroslav Joza Cyklo Kohout A
222 Jan Vochoska CK Příbram Fany Gastro A
227 Aleš Němeček PROMPT 2 Servis A
229 Radek Koblic CT Weber A
230 Lukáš Mitas CT Weber A
231 Jan Pech A
232 Pavel Lehocký GS cyklo team Jistebnice A
233 Michal Dychtl A
256 Jakub Pileček CK Příbram Fany Gastro A
319 Jan Vopat Diablo sport Český Krumlov B
320 Pavel Jelínek KC Slavia Praha B
322 Tomáš Fessl AC Sparta Praha Cycling Akademie B
323 Václav Tichý Diablo sport Český Krumlov B
331 Jan Hlaváč CBC Team B
333 Petr Zikmund CT Weber B
334 Jan Mlynář Cyklo Jiřička B
336 Michal Mikulášek CK Kramolín B
400 Karel Juráň Diablo sport Český Krumlov C
401 Aleš Kocian Cyklo Kohout C
406 Radek Plechata Velo club Tábor C
407 Miroslav Jiřička Cyklo Jiřička C
408 Vladan Krátký Cyklo Jiřička C
411 Michael Baťka Diablo sport Český Krumlov C
430 Robert Ploner RPR Římov C
434 Vladimir Novak Hurka C
435 Jan Viktora Prodoli Racing Team C
437 Jan Dvořák SpectrumBike ČB C
438 Zdeněk Tomeček GS cyklo team Jistebnice C
440 Marek Vávra Sport-bike Strakonice C
441 Václav Novák GW Jihotrans C
442 Jiří Voráček CK Kramolín C
443 Karel Vlk CK Kramolín C
444 Jiří Belfín KOVO Belfín cyklo team C
445 Bedřich Průcha Bikeheart C
446 Martin Dvořáček Cycling BRNO C
447 Jaroslav Plánička KOVO Belfín cyklo team C
505 Petr Kopic Cyklo Jiřička D
507 Josef Dvořák Kola BSP Planá D
510 Karel Schwarz Cyklo Kohout D
513 Martin Ježek 3M D
516 Jiří Kříž CYKLOEXTRA CANNONDALE D
519 Oldřich Míka GALAXY cyklo Švec STEVENS D
521 Roman Tuma AC Sparta Praha Cycling Akademie D
523 Tomáš Krbec Diablo sport Český Krumlov D
524 Petr Okruhlica CKKV Praha D
525 Kamil Ježek CK Kramolín D
526 Bohumil Matoušek CK Kramolín D
528 Roman Devera GALAXY cyklo Švec STEVENS D
529 Jiří Halamka CK Kramolín D
600 Jan Vopat Diablo sport Český Krumlov E
607 Josef Burgr Markus E
608 Jaromír Zlámalík Cyklo Jiřička E
610 Václav Krejčí Cyklo Kohout E
613 Ladislav Kohout Cyklo Kohout E
615 Karel Buřič Cyklo Kohout E
617 Jiří Němec GALAXY cyklo Švec STEVENS E
619 Karel Majer CK Kramolín E
620 Zdeněk Peltan Cyklo Jiřička E
622 Jan Klabouch AC Sparta Praha Cycling Akademie E
623 Tomáš Rous Cykloservex-Duratec E
653 Jana Matláškova Cyklo Jiřička Z
657 Miroslava Košecová CBC Team Z
665 Helena Foltova RPR Římov Z
669 Klára Filipová Prodoli Racing Team Z
671 Hana Doležalová AC Sparta Praha Cycling Akademie Z
672 Kristýna Nováková GW Jihotrans Z
673 Iveta Randová CK Kramolín Z