81 závodníků výsledky kalendář www

Západočeská amatérská liga 2019 - Registrace do série

Filtr kategorií:


Registrace uzavřena

Západočeská amatérská liga 2019

Registrace prostřednictvím Stopnuto.cz nebyla pořadatelem pro závodníky otevřena.

Pro více informací zkus navštívit web série.

St. číslo Jméno Příjmení Tým Kategorie
1 Iveta Randová CK Kramolín Z
2 Ľubica Hradecká Axon Sport Team Z
4 Lucie Vokounová Axon Sport Team Extra Z
5 Lenka Vyletová CK Kramolín Z
6 Jana Žídeková Cyklotrenink.com Z
7 Ida Kubrová Axon Sport Team Z
105 Pavel Choc Author Team Stupno J
106 Daniel Opava CK Kramolín J
204 Luděk Mráz Cykloservis Malát A
205 Petr Elsnic Elsnic team A
207 Andrew Rankine Rankine team A
208 Jan Šubrt Axon Sport Team A
303 Vladimír Bouška CK Kramolín B
305 Martin Hrach Axon Sport Team B
306 Petr Čechura Axon Sport Team B
307 Ondřej Tančouz CK Kramolín B
308 Martin Vodák Axon Sport Team B
309 Karel Vlk CK Kramolín B
312 Ondřej Čechura Axon Sport Team B
313 Radek Andrle COPR Přeštice B
316 Radek Vyleta CK Kramolín B
317 Jan Dyrczyk CK Kramolín B
318 Michal Mikulášek CK Kramolín B
319 Libor Morgenstein Cyklisti Českého Lesa B
320 Vladimír Svoboda CK Kramolín B
321 Tomáš Zítek KOVO BELFÍN Cyklo Team B
322 Radek Černý Cyklo ATOM B
330 Jakub Vyplel Author Team Stupno B
401 Kamil Ackermann Axon Sport Team C
402 Jiří Belfín KOVO BELFÍN Cyklo Team C
403 Jarda Plánička KOVO BELFÍN Cyklo Team C
404 Dan Carik Cykloservis Malát C
405 Jiri Vrana CK Vinohradské šlapky C
407 Bohumil Matoušek CK Kramolín C
408 Tomáš Korous Axon Sport Team Extra C
409 Miroslav Vorel Axon Sport Team Extra C
410 Jan Malát Cykloservis Malát C
411 Tomáš Janda COPR Přeštice C
412 Karel Soušek CK Vinohradské šlapky C
413 Marek Šrejma Axon Sport Team Extra C
416 Tomáš Bauer CK Kramolín C
417 Karel Dvořák KOVO BELFÍN Cyklo Team C
418 Aleš Kroužecký Cyklotrenink.com C
419 Richard Löbl Axon Sport Team C
420 Josef Růta Axon Sport Team C
421 Martin Sokol Axon Sport Team Extra C
423 Jiří Voráček CK Kramolín C
424 Petr Brejcha CK Kramolín C
425 Radek Penz Penz team C
426 František Kubala Kubala team C
502 Pavel Kopáč Axon Sport Team D
503 Jiří Halamka CK Kramolín D
504 Karel Smáha Cykloservis Malát D
505 Miroslav Šíma CK Kramolín D
506 Miroslav Švajcr CK Kramolín D
509 Jan Henig Axon Sport Team D
510 Kamil Ježek CK Kramolín D
512 Ján Neščák Cykloservis Malát D
514 Jarda Zelený KOVO BELFÍN Cyklo Team D
515 Petr Čermák Axon Sport Team D
516 Emil Janko Axon Sport Team D
517 Karel Vacík CK Kramolín D
518 Pavel Vlček KOVO BELFÍN Cyklo Team D
601 Karel Majer CK Kramolín E
602 Josef Kalousek Cykloservis Malát E
603 Josef Šefl Axon Sport Team E
604 Jiří Lacina CK Kramolín E
605 Karel Nauš Cykloservis Malát E
606 Miloslav Jůza Cykloservis Malát E
608 Vladimír Honomichl Kola Šilhavý E
610 Milan Šimon Cykloservis Malát E
612 Jindřich Nauš Cykloservis Malát E
613 Petr Kobylka CK STAVMAL Klatovy E
614 Ladislav Kubalík Cykloservex-Medila E
615 Bohuslav Hlavatý Cykloservex-Medila E
616 Jiří Mandaus LAPIERRE SWEEP E
620 Pavel Bouda Axon Sport Team Extra E
701 Antonín Černý Kola Šilhavý F
702 Pavel Petrle Axon Sport Team F
703 Jiří Šrejma Axon Sport Team Extra F
704 Vítězslav Šubrt ABS F