65 závodníků výsledky kalendář www

Západočeská amatérská liga 2020 - Registrace do série

Filtr kategorií:


Registrace uzavřena

Západočeská amatérská liga 2020

Registrace prostřednictvím Stopnuto.cz nebyla pořadatelem pro závodníky otevřena.

Pro více informací zkus navštívit web série.

St. číslo Jméno Příjmení Tým Kategorie
1 Iveta Randová CK Kramolín Z
2 Monika Kortanová CK Kramolín Z
5 Lenka Vyletová CK Kramolín Z
7 Ida Kubrová Axon Sport Team Z
8 Petra Dyntarová Axon Sport Team Z
203 Geronymo Fuhrmann Plzeň Team A
204 Luděk Mráz Cykloservis Malát B
207 Robert Zápotocký CK Kramolín A
209 Jan Šubrt Cyklo Atom A
303 Vladimír Bouška CK Kramolín B
304 Lukáš Suda CK Kramolín B
305 Martin Hrach Axon Sport Team B
306 Petr Čechura Axon Sport Team B
307 Ondřej Tančouz CK Kramolín B
308 Martin Vodák Axon Sport Team B
312 Ondra Čechura Axon Sport Team B
313 Radek Andrle COPR Přeštice B
316 Radek Vyleta CK Kramolín B
318 Michal Mikulášek CK Kramolín B
330 Jakub Vyplel Author Team Stupno C
401 Kamil Ackermann Axon Sport Team C
402 Jiří Belfín KOVO BELFÍN Cyklo Team C
403 Jaroslav Planička KOVO BELFÍN Cyklo Team C
404 Daniel Carik Cykloservis Malát C
405 Jiří Vrána Tachov C
407 Martin Hrádek COPR Přeštice C
408 Tomáš Korous KNC C
411 Tomáš Janda KNC C
413 Marek Šrejma Axon Sport Team C
418 Aleš Kroužecký WinPeaks C
419 Richard Löbl ml. Axon Sport Team C
421 Martin Sokol Axon Sport Team C
422 Karel Vlk CK Kramolín C
423 Jiří Voráček CK Kramolín C
426 Josef Růta Axon Sport Team C
502 Pavel Kopáč Axon Sport Team D
503 Jiří Halamka CK Kramolín D
504 Karel Smáha Cykloservis Malát D
505 Miroslav Šíma CK Kramolín D
507 Miroslav Vorel Axon Sport Team D
508 Jan Henig Axon Sport Team D
509 Martin Lojík COPR Přeštice D
510 Kamil Ježek CK Kramolín D
511 Martin Šesták WinPeaks D
512 Ján Neščák Cykloservis Malát D
514 Josef Martinovský Axon Sport Team D
517 Karel Vacík CK Kramolín D
518 Pavel Vlček KOVO BELFÍN Cyklo Team D
519 Tomáš Krommer CK Kramolín D
526 Bohumil Matoušek CK Kramolín D
601 Karel Majer CK Kramolín E
602 Josef Kalousek Cykloservis Malát E
603 Josef Šefl Axon Sport Team E
604 Jiří Lacina CK Kramolín F
605 Karel Nauš Cykloservis Malát E
606 Miloslav Jůza Cykloservis Malát E
608 Vladimír Honomichl Kola Šilhavý E
610 Milan Šimon Cykloservis Malát E
611 Emil Janko Axon Sport Team E
612 Jindřich Nauš Cykloservis Malát E
613 Petr Kobylka CK STAVMAL Klatovy E
615 Bohuslav Hlavatý Cykloservex-Medila E
701 Antonín Černý Kola Šilhavý F
702 Pavel Petrle Axon Sport Team F
703 Jiří Šrejma Axon Sport Team F