www

50. ročník závodu do vrchu Cunkov - Výsledky závodu

29.07.2020 29. července - středa

Filtr kategorií:

S1

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoRočníkTým CílZtráta
11A14CamrdaKarel2001(UCI) ČEZ Cyklo Team Tábor00:15:55
22A13BorošMichael1992(UCI) ČEZ Cyklo Team Tábor00:16:08+0:00:13
31B36DoubekMiloš1981Čistý Sport Racing team 100:16:16+0:00:21
43A15BakusTomáš1998(UCI) ČEZ Cyklo Team Tábor00:16:25+0:00:30
51M480VlasatýJakub2003Biketime Bulls Písek00:16:30+0:00:35
64A65KoblicRadek1993CT Weber00:16:39+0:00:44
75A95FenclJiří1999TCV Jindřichův Hradec00:16:44+0:00:49
82M444KostlánRobert2003Triathlon Team Tábor00:16:48+0:00:53
92B62PechJan1989Třeboň00:17:04+0:01:09
103B78RybaříkIvan1981Čistý sport Racing team 100:17:09+0:01:14
116A75NěmečekAleš1991PROMPT 2 Servis00:17:24+0:01:29
127A94PavlíkVáclav1994CT WEBER00:17:24
134B30PejšaJiří1983Čistý sport racing team 100:17:38+0:01:43
143M419VáchaVojtěch2002(UCI) ČEZ Cyklo Team Tábor00:17:42+0:01:47
158A91KudlákTomáš1993Galaxy CykloŠvec Stevens00:17:49+0:01:54
169A71JozaMiroslav1995Cyklo Kohout Multicar-CB00:18:07+0:02:12
1710A12ZíkaMarek1999GS cyklo team Jistebnice00:18:09+0:02:14
185B4StudenovskýKarel1983PK sport00:18:17+0:02:22
196B93KopáčekPavel1984Bežerovice00:18:20+0:02:25
2011A5LehockýPavel1997GS cyklo team Jistebnice00:18:24+0:02:29
217B99VoboraOndřej1988AGIP Tábor00:18:29+0:02:34
228B59FesslTomáš1981AC Sparta Praha Cycling Akademie00:18:40+0:02:45
2312A46VítůJosef1993Triathlon Team Tábor00:18:48+0:02:53
2413A17DychtlMichal1993Dynín00:18:50+0:02:55
2514A40AndreasDominik1993Tábor00:18:52+0:02:57
269B73MikulášekMichal1981CK Kramolín00:19:10+0:03:15
2710B11VopatJan1981Diablo sport Český Krumlov00:19:25+0:03:30
2811B31KonášekVáclav1986RASTY team !00:19:37+0:03:42
2912B54PriceGoff1988Sedlčany00:22:15+0:06:20
304M460FůraDominik2002GS Cyklo team Jistebnice00:23:06+0:07:11
3113B81MlynářJan1988Cyklo Jiřička00:24:58+0:09:03

S2

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoRočníkTým CílZtráta
11M332ŠimečekDavid2005Cycling Academy Tábor00:15:44
21C35UličnýVladimír1974Vipro Cycling00:15:50+0:00:06
32M357KorousDavid2004Triathlon Team Tábor00:15:52+0:00:08
41D27VejvodaJosef1963AC Sparta Praha00:15:53+0:00:09
52C52PlechataRadek1977Velo club Tábor00:16:02+0:00:18
63C24TomečekZdeněk1979GS cyklo team Jistebnice00:16:05+0:00:21
73M384KrešákKryštof2005Cycling Academy Tábor00:16:16+0:00:32
84C41HorkýDavid1973RC-H 1919 Nürnberg00:16:23+0:00:39
94M334KrausTomáš2006Cycling Academy Tábor00:16:25+0:00:41
105C18ŠrainJiří1979Dexter Cycling00:16:27+0:00:43
116C85ViktoraJan1978PRODOLI Racing team00:16:36+0:00:52
125M3103KudweisVít2005CK Příbram Fany Gastro00:16:38+0:00:54
132D90JežekKamil1968CK Kramolín00:16:41+0:00:57
147C2VlkKarel1980CK Kramolín00:16:49+0:01:05
158C98JehněVáclav1971Cykloklub Chýnov00:16:51+0:01:07
169C97ZavadilLibor1975Cyklo Atom cyling team00:16:53+0:01:09
176M333KlicmanAdam2004Cycling Academy Tábor00:16:55+0:01:11
183D29HalamkaJiří1964CK Kramolín00:17:05+0:01:21
194D58TůmaRoman1965AC Sparta Praha Cycling Akademie00:17:10+0:01:26
2010C89VávraMarek1976Sport-bike Strakonice00:17:14+0:01:30
215D25KrbecTomáš1969Diablo Český Krumlov00:17:19+0:01:35
2211C47BelfínJiří1975KOVO BELFÍN cyklo team00:17:24+0:01:40
231Z3ŠvihálkováTereza1999(UCI) ČEZ Cyklo Team Tábor00:17:26+0:01:42
242Z74FilipováKlára1995Prodoli racing team00:17:27+0:01:43
2512C55HolubMartin1978Biketime Bulls Písek00:17:27
266D82KloubMartin1967Trauma CB00:17:34+0:01:50
2713C51JuráňKarel1974Diablo sport Český Krumlov00:17:45+0:02:01
2814C6ŠtrosmajerRadek1979Velosport Valenta Scott Team00:17:52+0:02:08
297D28MatoušekBohumil1970CK Kramolín00:17:56+0:02:12
308D16FeferleFrantišek1961Čistý sport00:17:56
3115C101EliškaJan1977Lišov00:18:27+0:02:43
3216C26JiřičkaMiroslav1972Cyklo Jiřička00:18:29+0:02:45
3317C87ZobalPetr1972Galaxy CykloŠvec Stevens00:18:30+0:02:46
349D66OkruhlicaPetr1969CKKV Praha00:18:41+0:02:57
353Z20HrdinováAnna2007CYCLING ACADEMY TÁBOR00:18:43+0:02:59
364Z38KotlínováSimona2003(UCI) ČEZ Cyklo Team Tábor00:18:51+0:03:07
3718C49PláničkaJaroslav1977Kovo Belfín cyklo team00:18:52+0:03:08
3810D70KřížJiří1968CYKLOEXTRA CANNONDALE00:18:59+0:03:15
3919C108KučeraOndřej1973STS Chvojkovice-Brod00:19:02+0:03:18
4020C68DolejšíVáclav1978Milevsko00:19:03+0:03:19
4111D88ČechuraJirka1964Čistý sport00:19:10+0:03:26
4221C21MiňhaPetr1976GS Cyklo Team Jistebnice00:19:14+0:03:30
431E106KlabouchJan1959AC Sparta cykl. akademy00:19:18+0:03:34
442E22MajerKarel1956Ck Kramolín00:19:22+0:03:38
455Z50AdámkováDana1980Diablo sport Český Krumlov00:19:27+0:03:43
467M342VonešDavid2005Z bike team Třeboň00:19:58+0:04:14
473E67KotrbaJaroslav1959Hasiči Zbelítov00:20:00+0:04:16
4812D63KopeckýVáclav1967GS cyklo team Jistebnice00:20:03+0:04:19
4913D104KopicPetr1965Cyklo Jiřička00:20:10+0:04:26
5022C8HynštFrantišek1979GS cyklo team Jistebnice00:20:22+0:04:38
5114D69NovákVáclav1963Sokol Milevsko00:20:24+0:04:40
526Z96StrnadováAlexandra2001(UCI) CK Příbram - Fany GASTRO00:20:31+0:04:47
534E72KrejčíVáclav1956Cyklo Kohout00:20:49+0:05:05
5423C100NovákVladimír1972Hůrka00:20:52+0:05:08
555E105PeltanZdenek1959Cyklo Jiřička00:21:20+0:05:36
568M379WaldhauserVít2005ČEZ Cyklo Team Tábor00:22:06+0:06:22
5724C92NovotnýMilan1971Mezno00:23:20+0:07:36
589M37HynštŠtěpán2004Jistebnice00:23:40+0:07:56
597Z53BělohlavováMichaela2001GS cyklo team Jistebnice00:23:46+0:08:02
608Z83MacháčkováBarbora2002(UCI) GS cyklo team Jistebnice00:24:34+0:08:50
619Z64KopeckáLenka1976SPSVD Jistebnice00:26:54+0:11:10
6210M323TomečekMatěj2012GS Cyklo team Jistebnice00:29:43+0:13:59
DNFD1ŠvecKarel1967Saunabar Horní Cerekev-0:15:44
DNFE10VopatJan1954Diablo sport Český Krumlov