propozice www

Blatná 2019 - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2019

10.08.2019 10. srpna - sobota

Filtr kategorií:

S1 + S2

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmBody
11C115CirklPetr
21D519MíkaOldřich150
31B308VodákMartin
42D503HalamkaJiří
52B320SvobodaVladimír
63B333ZikmundPetr150
74B124LérViktor
82C423VoráčekJiří
95B123ŠmídJiří
103C45ViktoraJan145
114C412HorkýDavid141
125C116KřížMartin
131K114RubášMatouš
142K111ProcházkaStanislav
153D510JežekKamil
166C420RůtaJosef
177C401AckermannKamil
188C406PlechataRadek138
191A228VávraMarek145
204D501PechoušMiroslav136
212A120BoudaJan
229C419LöblRichard
235D502KopáčPavel
2410C402BelfínJiří
2511C408KrátkýVladan135
2612C430PlonerRobert134
2713C407jJiřičkaMiroslav133
2814C417DvořákKarel
296B316VyletaRadek
303A215JozaMiroslav141
317B318MikulášekMichal
324A213KudlákTomáš138
3315C407MatoušekBohumil
346D508FeferleFrantišek132
351Z669FilipováKlára131
368B113LekkreusuwanKreangsak136
377D112RaševEvžen
383K121ŠvecLibor
398D510jSchwarzKarel130
4016C413ŠrejmaMarek
419B319VopatJan135
421E601MajerKarel
432E616KlabouchJan129
449D516KřížJiří128
4510B330VyplelJakub134
465A208ŠubrtJan
4710D514ZelenýJaroslav
482Z1RandováIveta
4917C118PivecVlastislav
503E602KalousekJosef
511J100FůraDominik133
5218C405ŠvadlenaPetr127
534E620PeltanZdeněk126
5419C403PláničkaJaroslav
5520C434NovákVladimír125
561F702PetrlePavel
5721C101SmaržíkPetr
583Z665FoltováHelena124
595E132ZelenkaVáclav
606E600VopatJan123
6122C119ZobalPetr
6223C410MalátJan
6311D505ŠímaMiroslav
6411B310ChodLibor
652F703ŠrejmaJiří
667E604LacinaJiří
6724C424BrejchaPetr
681P126Suk...
692P125Sabol...
7012D512NeščákJán
713F701ČernýAntonín
DNFD505jKopicPetr0

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 Cyklo Jiřička 135 + 133 + 126 394
2 Galaxy Cyklo Švec Stevens 150 + 138 288 -106
3 SB Cyklo Olympia 145 + 136 281 -113
4 Cyklo Kohout 141 + 130 271 -123
5 Velo club Tábor 138 + 127 265 -129
6 Diablo sport Český Krumlov 135 + 123 258 -136
6 GS cyklo team Jistebnice 133 + 125 258 -136
6 RPR Římov 134 + 124 258 -136
9 Cyklo Team WEBER 150 150 -244
10 Sport-bike Strakonice 145 145 -249
11 RC-H 1919 141 141 -253
12 KC Slavia Praha 136 136 -258
13 Author Team Stupno 134 134 -260
14 Čistý Sport racing team 132 132 -262
15 Resolution team ČB 131 131 -263
16 AC Sparta Cycling Akademie 129 129 -265
17 Cykloextra cannondale team 128 128 -266