propozice www

Časovka do vrchu Kleť 2019 - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2019

08.09.2019 8. září - neděle

Filtr kategorií:

S1 + S2

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým CílZtrátaBody
11Am128ModlitbaVojtěch00:26:42
22Am85FilipJakub00:27:17+0:00:35
31Bm138SirovýMiloslav00:27:23+0:00:41
42Bm134PivoňkaVáclav00:27:42+0:01:00
53Bm135LorencErik00:28:06+0:01:24
61Cm84CirklPetr00:28:09+0:01:27
74B320JelínekPavelKC Slavia Praha00:28:58+0:02:16150
82C407JiřičkaMiroslavCyklo Jiřička00:29:09+0:02:27150
95Bm129StropnickýOndřej00:29:11+0:02:29
103Cm74ČástkaKryštof00:29:41+0:02:59
114C412HorkýDavidRC-H 191900:29:49+0:03:07145
125C435ViktoraJanSB Cyklo Olympia00:29:50+0:03:08141
136Cm136PivoňkaPetr00:30:04+0:03:22
147Cm99EhrenbergerMartin00:30:05+0:03:23
158Cm70Belfínjiří00:30:17+0:03:35
158Cm132BeníčekKamil00:30:17
176B323TichýVáclavDiablo sport Český Krumlov00:30:39+0:03:57145
183Am58HendricksonAndrew00:30:41+0:03:59
1910Cm69DvořákKarel00:30:42+0:04:00
2011C430PlonerRobertRPR Římov00:30:48+0:04:06138
211M4m124DušákMartin00:30:54+0:04:12
221Dm59MládekRoman00:30:57+0:04:15
227Bm62ŘezáčMartin00:30:57
242M4m76LolacherTomáš00:31:00+0:04:18
254Am133OskarMarek00:31:15+0:04:33
258B321JančúchJergušCyklo Jiřička00:31:15141
275A215JozaMiroslavCyklo Kohout00:31:23+0:04:41138
282Dm131ZrnéčkoMichal00:31:25+0:04:43
2812C408KrátkýVladanCyklo Jiřička00:31:25136
303D501PechoušMiroslavSB Cyklo Olympia00:31:32+0:04:50135
314D510SchwarzKarelCyklo Kohout00:31:41+0:04:59134
329Bm55LitvanMichal00:31:54+0:05:12
3310Bm125MacháčekPavel00:31:56+0:05:14
345D508FeferleFrantišekČistý Sport racing team00:32:07+0:05:25133
3513Cm49NovákVáclav00:32:12+0:05:30
3611Bm118RotbauerTomáš00:32:22+0:05:40
3712Bm112DupkaničVladimír00:32:24+0:05:42
386Am123TvarohMatěj00:32:29+0:05:47
397A213KudlákTomášGalaxy Cyklo Švec Stevens00:32:33+0:05:51136
4013Bm63ŠanderaOndřej00:32:40+0:05:58
4014Cm53StehlíkFilip00:32:40
426D523KrbecTomášDiablo sport Český Krumlov00:32:41+0:05:59132
4315C401KocianAlešCyklo Kohout00:32:56+0:06:14131
4416Cm95LudvikJan00:32:59+0:06:17
4517C437DvořákJanSpectrumBike Č.Budějovice00:33:11+0:06:29130
467D514KloubMartinTrauma CB00:33:24+0:06:42129
478Am82DychtMichal00:33:44+0:07:02
488D516KřížJiříCykloextra cannondale team00:33:56+0:07:14128
491Z669FilipováKláraResolution team ČB00:34:07+0:07:25127
5014B319VopatJanDiablo sport Český Krumlov00:34:16+0:07:34135
511M2m65NágrOndřej00:34:20+0:07:38
5218Cm113BauerVáclav00:34:23+0:07:41
539Am127MatoušekOndřej00:34:24+0:07:42
5419C400JuráňKarelDiablo sport Český Krumlov00:34:27+0:07:45126
5510Am57HackerIan00:34:32+0:07:50
5620Cm88KorecMichal00:34:36+0:07:54
5620Cm97PeterkaAleš00:34:36
5822Cm115FilipMartin00:34:42+0:08:00
593M4100FůraDominikGS cyklo team Jistebnice00:34:44+0:08:02134
601E616KlabouchJanAC Sparta Cycling Akademie00:35:29+0:08:47125
619Dm52ChavíkPetr00:35:34+0:08:52
622Z666AdámkováDanaDiablo sport Český Krumlov00:36:01+0:09:19124
6323Cm72ZobalPetr00:36:02+0:09:20
6424Cm80DvořákJiří00:36:15+0:09:33
6411Am54SekyrkaTomáš00:36:15
663Z653MatláškováJanaCyklo Jiřička00:36:17+0:09:35123
6715B327ValentaMichalCyklo Jiřička00:36:30+0:09:48133
6825Cm33CaldrKarel00:36:43+0:10:01
6910Dm68MikolášJan00:36:51+0:10:09
7026Cm71PláničkaJaroslav00:36:53+0:10:11
7127Cm43HavlíčekMarek00:36:58+0:10:16
722Em107KorbelKarel00:37:03+0:10:21
734Z665FoltováHelenaRPR Římov00:37:05+0:10:23122
7416Bm126MarhounLadislav00:37:07+0:10:25
7512Am86HelclRadim00:37:21+0:10:39
763E620PeltanZdeněkCyklo Jiřička00:37:28+0:10:46121
7728Cm41VejtasaLibor00:37:39+0:10:57
784E610KrejčíVáclavCyklo Kohout00:37:51+0:11:09120
795E600VopatJanDiablo sport Český Krumlov00:37:52+0:11:10119
8029Cm90LudvikOndřej00:37:55+0:11:13
8029C427HlaváčJanCBC Team00:37:55118
8231Cm34HerešJiří00:38:00+0:11:18
836E615BuřičKarelCyklo Kohout00:38:04+0:11:22117
845Zm30KloubováKateřina00:38:24+0:11:42116
8532Cm119MíkaOndřej00:38:48+0:12:06
8633Cm79CinklVáclav00:39:06+0:12:24
871M3m51NovákováKristýna00:40:00+0:13:18
881M1m75PazourekTadeáš00:40:20+0:13:38
897Em130ŠrotRadek00:40:45+0:14:03
908E608ZlámalíkJaromírCyklo Jiřička00:41:10+0:14:28115
9113Am87TheinerOndřej00:41:36+0:14:54
9214Am111TurekPavel00:44:03+0:17:21
932M1m56TichýKryštof00:44:22+0:17:40
9417B334MlynářJanCyklo Jiřička00:44:29+0:17:47132
9534Cm108ŠimečekStanislav00:46:48+0:20:06
9618Bm100LipanskýTomáš00:47:17+0:20:35
973M1m64NágrVít00:48:20+0:21:38
9819Bm122ZahradníčekJiří00:49:31+0:22:49
9920Bm105MičanTomáš00:50:02+0:23:20
1009E621KlímaVáclavCyklo Velešín00:52:04+0:25:22114
1014M1m48PonerováBarbora01:03:02+0:36:20

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 Cyklo Jiřička 150 + 141 + 136 427
2 Diablo sport Český Krumlov 145 + 135 + 132 412 -15
3 Cyklo Kohout 138 + 134 + 131 403 -24
4 SB Cyklo Olympia 141 + 135 276 -151
5 RPR Římov 138 + 122 260 -167
6 Trauma CB 129 + 116 245 -182
7 KC Slavia Praha 150 150 -277
8 RC-H 1919 145 145 -282
9 Galaxy Cyklo Švec Stevens 136 136 -291
10 GS cyklo team Jistebnice 134 134 -293
11 Čistý Sport racing team 133 133 -294
12 SpectrumBike Č.Budějovice 130 130 -297
13 Cykloextra cannondale team 128 128 -299
14 Resolution team ČB 127 127 -300
15 AC Sparta Cycling Akademie 125 125 -302
16 CBC Team 118 118 -309
17 Cyklo Velešín 114 114 -313