propozice

časovka do vrchu Kleť - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2018

09.09.2018 9. září

Filtr kategorií:

S1 + S2

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým CílZtrátaBody
11Bm74PivoňkaVáclav00:27:45
22Bm86HavelJosef00:28:02+0:00:17
21Am79PechJan00:28:02
43Bm125SirovýMiloslav00:28:54+0:01:09
51C406PlechataRadekVelo club Tábor00:29:08+0:01:23150
64Bm126DoubekMiloš00:29:09+0:01:24
72A225NovotnýOldřichCyklo Team WEBER00:29:31+0:01:46150
82C412HorkýDavidRC-H 191900:29:45+0:02:00145
93Cm123BeníčekKamil00:29:52+0:02:07
104C400JuráňKarelDiablo sport Český Krumlov00:30:17+0:02:32141
115Cm112MarešJan00:30:19+0:02:34
126C430PlonerRobertRPR Římov00:30:34+0:02:49138
135Bm122HoudekJiří00:30:40+0:02:55
146Bm72VelíšekTomáš00:30:43+0:02:58
157Bm119KošinPetr00:30:51+0:03:06
167C403KrbecTomášDiablo sport Český Krumlov00:31:05+0:03:20136
178C416VávraMarekVolyně00:31:09+0:03:24135
183Am118NěmečekAleš00:31:17+0:03:32
198B323TichýVáclavDiablo sport Český Krumlov00:31:20+0:03:35145
201Dm97ZrnéčkoMichal00:31:38+0:03:53
219B336TomečekZdeněkGS cyklo team Jistebnice00:31:39+0:03:54141
229C408KrátkýVladanCyklo Jiřička00:31:45+0:04:00134
231M3m51LolacherTomáš00:31:46+0:04:01
2410Bm124DvořákJan00:31:49+0:04:04
2410C417JehněVáclav00:31:49133
2611B332PlonerTomášRPR Římov00:31:51+0:04:06138
272D510SchwarzKarelCyklo Kohout00:32:04+0:04:19132
2711Cm56DolejšíVáclav00:32:04
2912B321JančúchJergušCyklo Jiřička00:32:05+0:04:20136
3012C432SuchýMiloslavRPR Římov00:32:12+0:04:27131
313Dm115KoubaMiroslav00:32:44+0:04:59
3113Cm59VazačJan00:32:44
3313Bm64DupkaničVladimír00:32:47+0:05:02
344A213KudlákTomášGalaxy Cyklo Švec Stevens00:32:58+0:05:13135
3414C401KocianAlešCyklo Kohout00:32:58130
3615Cm71ŠímaJan00:33:05+0:05:20
3716Cm53StehlíkFilip00:33:13+0:05:28
3814Bm58ŠanderaOndřej00:33:20+0:05:35
394D514KloubMartinTrauma CB00:33:23+0:05:38129
405Am76MikolášJaroslav00:33:25+0:05:40
416Am68VáchaJaroslav00:33:36+0:05:51
425D508FeferleFrantišekSB Cyklo Olympia00:33:47+0:06:02128
4317Cm33ŠafaříkRadek00:33:54+0:06:09
4415Bm108PeterkaAleš00:33:56+0:06:11
456Dm57ChavíkPetr00:33:57+0:06:12
4618Cm87PolášekCyril00:34:21+0:06:36
477A205VlášekJosefDiablo sport Český Krumlov00:34:22+0:06:37134
481Em52KorbelKarel00:34:29+0:06:44
4919Cm90KorecMichal00:34:30+0:06:45
501Z666AdámkováDanaDiablo sport Český Krumlov00:34:38+0:06:53127
5120Cm111PokornýPetr00:34:44+0:06:59
5216B319VopatJanDiablo sport Český Krumlov00:34:49+0:07:04133
5321Cm41TeplýOndřej00:34:52+0:07:07
5417Bm62BatystaMarek00:34:59+0:07:14
552Z661TomečkováLucieGS cyklo team Jistebnice00:35:16+0:07:31126
562E605BenhákLadislavCyklo Kohout00:35:32+0:07:47125
577Dm49HomolkaJiří00:36:04+0:08:19
583E610KrejčíVáclavCyklo Kohout00:36:16+0:08:31124
594E615BuřičKarelCyklo Kohout00:36:31+0:08:46123
6022Cm88SperlingPetr00:36:32+0:08:47
618Dm75MikolášJan00:36:38+0:08:53
628Am80BromFrantišek00:36:53+0:09:08
639D517JiříkZdeněkBike sport Mohelnice00:37:06+0:09:21122
6423Cm107LudvíkOndřej00:37:33+0:09:48
6524Cm99DvořákKarel00:37:37+0:09:52
665E600VopatJanDiablo sport Český Krumlov00:37:41+0:09:56121
6610D500PeltanZdeněkCyklo Jiřička00:37:41121
6825Cm95CinklVáclav00:37:44+0:09:59
693Z665FoltováHelenaRPR Římov00:38:17+0:10:32119
704Z653MatláškováJanaCyklo Jiřička00:38:41+0:10:56118
716Em70ČapekVladimír00:39:25+0:11:40
7211Dm100ValdaufRadim00:39:49+0:12:04
7312Dm113KošnařJosef00:39:53+0:12:08
745Zm43KloubováKateřina00:40:05+0:12:20
7526Cm106ŠtudlarJaroslav00:40:11+0:12:26
7618B334MlynářJanCyklo Jiřička00:40:49+0:13:04132
7727Cm85PozniakPetr00:40:56+0:13:11
782M3m48NovákováKristýna00:41:11+0:13:26
799Am117LiptákAdam00:41:32+0:13:47
8028C407JiřičkaMiroslavCyklo Jiřička00:42:11+0:14:26117
811M4m84SekyrkaTomáš00:42:25+0:14:40
823M3m69GriegAdam00:42:53+0:15:08
831M1m55NágrOndřej00:43:09+0:15:24
8410Am63MičanTomáš00:44:51+0:17:06
8529Cm82ŠimečekStanislav00:45:02+0:17:17
867Em34BinderVáclav00:45:27+0:17:42
8730Cm31AlešEmanuel00:45:48+0:18:03
886Z667KubůPavlínaGS cyklo team Jistebnice00:51:24+0:23:39116
898Em105BínaJiří00:51:42+0:23:57
9019Bm54ZwettlerRoman00:52:46+0:25:01

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 Diablo sport Český Krumlov 145 + 141 + 136 422
2 RPR Římov 138 + 138 + 131 407 -15
3 Cyklo Jiřička 136 + 134 + 132 402 -20
4 Cyklo Kohout 132 + 130 + 125 387 -35
5 GS cyklo team Jistebnice 141 + 126 + 116 383 -39
6 Cyklo Team WEBER 150 150 -272
6 Velo club Tábor 150 150 -272
8 RC-H 1919 145 145 -277
9 Galaxy Cyklo Švec Stevens 135 135 -287
9 Volyně 135 135 -287
11 Kola BSP Planá nad Luž. 133 133 -289
12 Trauma CB 129 129 -293
13 SB Cyklo Olympia 128 128 -294
14 Bike sport Mohelnice 122 122 -300