propozice

Časovka Kájov 2018 - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2018

29.04.2018 29. dubna

Filtr kategorií:

S1 + S2

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým CílZtrátaBody
11C412HorkýDavidRC-H 191900:19:23150
21D501PechoušMiroslavSB Cyklo Olympia00:19:30+0:00:07145
31B315PrůchaBedřichSportRaces - Isaac00:19:37+0:00:14150
42C458KřížMartinMIX veloclub00:19:52+0:00:29141
53C407JiřičkaMiroslavCyklo Jiřička00:19:54+0:00:31138
61M4180NovýJakubCycling Academy Tábor00:19:57+0:00:34
74C435ViktoraJanSB Cyklo Olympia00:20:17+0:00:54136
85C460BryxiJanAC Sparta Praha Cycling00:20:26+0:01:03
96C411BaťkaMichaelDiablo sport Český Krumlov00:20:56+0:01:33135
101A254MitasLukášCyklo Team Weber00:20:57+0:01:34145
117C400JuráňKarelDiablo sport Český Krumlov00:21:01+0:01:38134
122A222VochoskaJanCyklo Třeboň00:21:04+0:01:41141
138C416VávraMarekVolyně00:21:11+0:01:48133
149C403KrbecTomášDiablo sport Český Krumlov00:21:13+0:01:50132
1510C552ČížekFrantišekEURYBIA YC00:21:35+0:02:12
1611C430PlonerRobertRPR Římov00:21:41+0:02:18131
172B319VopatJanDiablo sport Český Krumlov00:21:44+0:02:21138
183B329EremkaPetrTeam Basso00:21:46+0:02:23136
1912C431KorčakDavidCyklo Jiřička00:21:49+0:02:26130
203A205VlášekJosefDiablo sport Český Krumlov00:21:56+0:02:33135
214B321JančúchJergušCyklo Jiřička00:21:57+0:02:34134
222D510SchwarzKarelCyklo Kohout00:21:57129
2313C456HavlíčekMarekDěti Kleti00:21:58+0:02:35
2414C408KrátkýVladanCyklo Jiřička00:21:58128
2515C459PivecVlastislavJH Ciclo00:22:15+0:02:52
263D553ChavíkPetrDěti Kleti00:22:21+0:02:58
272M4194TvarohMatěj00:22:24+0:03:01
281Z628ZadákováKláraSportraces Isaac Team00:22:25+0:03:02
291E600VopatJanDiablo sport Český Krumlov00:22:29+0:03:06127
304D516KřížJiříCykloextra cannondale00:22:36+0:03:13126
314A255KudlákTomášGalaxy Cyklo Švec00:22:38+0:03:15133
325D514KloubMartinTrauma CB00:22:41+0:03:18125
335B332PlonerTomášRPR Římov00:22:54+0:03:31132
342E630KorbelKarelDěti Kleti00:23:05+0:03:42
356D505KopicPetrCyklo Jiřička00:23:18+0:03:55124
363E613KohoutLadislavCyklo Kohout00:23:19+0:03:56123
3716C405ŠvadlenaPetrVelo club Tábor00:23:27+0:04:04122
384E615BuřičKarelCyklo Kohout00:23:43+0:04:20121
392Z653MatláškováJanaCyklo Jiřička00:23:46+0:04:23120
403Z676CandrováJanaB + H triatlon ČB00:23:52+0:04:29
415E610KrejčíVáclavCyklo Kohout00:23:59+0:04:36119
424Z661TomečkováLucieGS cyklo team Jistebnice00:23:59118
435Z666AdámkováDanaDiablo sport Český Krumlov00:24:15+0:04:52117
447D500PeltanZdeněkCyklo Jiřička00:24:25+0:05:02116
455A250JozaMiroslav00:24:28+0:05:05131
466E629KordíkVlastimilJAKO00:24:29+0:05:06
478D517JiříkZdeněkBike sport Mohelnice00:24:36+0:05:13115
489D554HomolkaJiříČeský Krumlov00:24:41+0:05:18
497E603ŠustrMiloslavRICOHIMPROMAT TÁBOR00:24:59+0:05:36114
506Z665FoltováHelenaRPR Římov00:25:10+0:05:47113
517Z626ZemanováZuzanaJH Cycling00:25:17+0:05:54112
5210D508FeferleFrantišekSB Cyklo Olympia00:25:19+0:05:56111
536B334MlynářJanCyklo Jiřička00:25:28+0:06:05130
5417C457ŠimečekStanislavČeský Krumlov00:25:41+0:06:18
557B335MachMiloslavCyklo Velešín00:26:56+0:07:33129
568E608ZlámalíkJaromírCyklo Jiřička00:27:20+0:07:57110
578Z667KubůPavlínaGS cyklo team Jistebnice00:27:38+0:08:15109
589E612KlímaVáclavCyklo Velešín00:28:49+0:09:26108
596A251ŠejnaRomanSTS Praha00:32:10+0:12:47
DNFC551ČížekRomanEURYBIA YC

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 Diablo sport Český Krumlov 138 + 135 + 135 408
2 Cyklo Jiřička 138 + 134 + 130 402 -6
3 SB Cyklo Olympia 145 + 136 + 111 392 -16
4 Cyklo Kohout 131 + 129 + 123 383 -25
5 RPR Římov 132 + 131 + 113 376 -32
6 Velo club Tábor 141 + 122 263 -145
7 Cyklo Velešín 129 + 108 237 -171
8 GS cyklo team Jistebnice 118 + 109 227 -181
9 RC-H 1919 150 150 -258
9 SportRaces - Isaac Team 150 150 -258
11 Cyklo Team WEBER 145 145 -263
12 Cyklo Třeboň 141 141 -267
13 Team Basso 136 136 -272
14 Galaxy Cyklo Švec Stevens 133 133 -275
14 Volyně 133 133 -275
16 Cykloextra cannondale team 126 126 -282
17 Trauma CB 125 125 -283
18 Bike sport Mohelnice 115 115 -293
19 RICOHIMPROMAT TÁBOR z.s. 114 114 -294
20 JH CYCLING 112 112 -296