propozice

časovka Strakonice 2018 - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2018

13.05.2018 13. května

Filtr kategorií:

S1 + S2

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým CílZtrátaBody
11C401AckermannKamilAxon Sport Team00:27:59
21B315PrůchaBedřichSportRaces - Isaac Team00:28:23+0:00:24150
31D501PechoušMiroslavSB Cyklo Olympia00:28:29+0:00:30150
41A225NovotnýOldřichCT Weber00:28:39+0:00:40145
52C412HorkýDavidRC-H 1919 00:28:43+0:00:44145
62B308VodákMartinAxon Sport Team00:29:17+0:01:18
73C14KřížMartinVelo club Tábor00:29:20+0:01:21141
84C431KorčakDavidCyklo Jiřička00:29:21+0:01:22138
93B302VyplelJakubAuthor Team Stupno00:29:25+0:01:26
105C407JiřičkaMiroslavCyklo Jiřička00:29:26+0:01:27136
111P213JanůMartinPČR00:29:33+0:01:34
122DŠ510JežekKamilCK Kramolín00:29:40+0:01:41
134B333ZikmundPetrCT Weber00:30:03+0:02:04141
145B301VoráčekJiříCK Kramolín00:30:04+0:02:05
156C402BelfínJiříKOVO BELFÍN Cyklo Team00:30:09+0:02:10
156C435ViktoraJanSB Cyklo Olympia00:30:09135
178C400JuráňKarelDiablo sport Český Krumlov00:30:20+0:02:21134
182A222VochoskaJanCyklo Třeboň00:30:21+0:02:22138
182A219MitasLukášCT Weber00:30:21138
209C416VávraMarekVolyně00:30:22+0:02:23133
213D503HalamkaJiříCK Kramolín00:30:32+0:02:33
221P17ŠmahelMichal00:30:37+0:02:38
234D502KopáčPavelAxon Sport Team00:30:42+0:02:43
232P210MinaříkPetrPČR00:30:42
256B306ČechuraPetrAxon Sport Team00:30:45+0:02:46
267B328BenešMartinCT Weber00:30:53+0:02:54135
272P112DvořákKarelJIKO Čácha00:30:56+0:02:57
2810CŠ407MatoušekBohumilCK Kramolín00:30:57+0:02:58
298B304LöblRichardAxon Sport Team00:31:05+0:03:06
303P21PolanMiloslavPČR00:31:23+0:03:24
319B305HrachMartinAxon Sport Team00:31:30+0:03:31
324A201ZítekTomášKOVO BELFÍN Cyklo Team00:31:33+0:03:34
3311C430PlonerRobertRPR Římov 00:31:38+0:03:39132
3412C408KrátkýVladanCyklo Jiřička00:31:55+0:03:56131
345D513PospíšilPetrAxon Sport Team00:31:55
363P120SovaOndřejPČR00:32:05+0:04:06
3710B316VyletaRadekCK Kramolín00:32:12+0:04:13
381E605BenhákLadislavCyklo Kohout00:32:15+0:04:16130
3911B319VopatJanDiablo sport Český Krumlov00:32:19+0:04:20134
404P28BílýPavelPČR00:32:22+0:04:23
415A205VlášekJosefDiablo sport Český Krumlov00:32:25+0:04:26133
426D510SchwarzKarelCyklo Kohout00:32:27+0:04:28129
4312B310SokolMartinAxon Sport Team00:32:28+0:04:29
447D514KloubMartinTrauma CB 00:32:42+0:04:43128
458D508FeferleFrantišekSB Cyklo Olympia00:32:58+0:04:59127
465P211ŠmídLuděkCyklovrakoviště00:33:01+0:05:02
4713C403PláničkaJardaKOVO BELFÍN Cyklo Team00:33:26+0:05:27
4813B332PlonerTomášRPR Římov00:33:35+0:05:36132
492E600VopatJanDiablo sport Český Krumlov00:33:39+0:05:40126
506P22HavlíčekTomášPČR00:33:41+0:05:42
517P216PivecVlastislavJH cycling00:33:48+0:05:49
5214B307TančouzOndřejCK Kramolín00:33:51+0:05:52
536A213KudlákTomášGalaxy Cyklo Švec Stevens00:34:00+0:06:01131
543E601MajerKarelCK Kramolín00:34:01+0:06:02
5514C428GrymMartinGS cyklo team Jistebnice00:34:02+0:06:03125
564E615BuřičKarelCyklo Kohout00:34:07+0:06:08124
575E613KohoutLadislavCyklo Kohout00:34:09+0:06:10123
581Z661TomečkováLucieGS cyklo team Jistebnice00:34:24+0:06:25122
599D504SmáhaKarelCykloservis Malát00:34:41+0:06:42
602Z666AdámkováDanaDiablo sport Český Krumlov00:34:47+0:06:48121
6110D505ŠímaMiroslavCK Kramolín00:34:48+0:06:49
613Z101RandováIvetaCK Kramolín00:34:48
634Z15MatláškováJanaCyklo Jiřička00:34:59+0:07:00120
6415C405VránaJiříCK Vinohradské šlapky00:35:30+0:07:31
658P219KoubaMiroslavČistý sport00:35:34+0:07:35
666E610KrejčíVáclavCyklo Kohout00:35:35+0:07:36119
6716C404CarikDanCykloservis Malát00:35:38+0:07:39
6715B313AndrleRadekCOPR Přeštice00:35:38
697A9JozaMiroslav00:35:53+0:07:54130
7011D500PeltanZdeněkCyklo Jiřička00:35:58+0:07:59118
7117C434NovákVladimírGS cyklo team Jistebnice00:36:08+0:08:09117
727E603ŠeflJosefAxon Sport Team00:36:15+0:08:16
738E609HlavatýBohuslavCykloservex-Medila00:36:32+0:08:33
7412DŠ514ZelenýJardaKOVO BELFÍN Cyklo Team00:36:36+0:08:37
7513D506ŠvajcrMiroslavCK Kramolín00:36:38+0:08:39
769EJ603ŠustrMiloslavRICOHIMPROMAT TÁBOR z.s.00:36:59+0:09:00116
779P25NovákPetrPČR00:37:21+0:09:22
788A202RábJaroslavCK Kramolín00:37:22+0:09:23
799A204DyrczykJanCK Kramolín00:37:24+0:09:25
805Z665FoltováHelenaRPR Římov00:37:37+0:09:38115
816Z102HradeckáĽubicaAxon Sport Team00:37:51+0:09:52
8210E604LacinaJiříCK Kramolín00:37:53+0:09:54
834P16MrázLuděk00:38:07+0:10:08
845P118HálováBlanka00:38:14+0:10:15
856P14HlaváčPatrikPČR00:38:15+0:10:16
8611EŠ612NaušJindřichCykloservis Malát00:38:24+0:10:25
8714D512NeščákJánCykloservis Malát00:38:30+0:10:31
887Z659ZemanováZuzanaJH CYCLING00:38:54+0:10:55114
8912EŠ608HonomichlVladimírKola Šilhavý00:39:32+0:11:33
9013E608ZlámalíkJaromírCyklo Jiřička00:39:36+0:11:37113
9114EŠ605NaušKarelCykloservis Malát00:40:00+0:12:01
9215E606JůzaMiloslavCykloservis Malát00:40:12+0:12:13
9318C410MalátJanCykloservis Malát00:40:20+0:12:21
941J105ChocPavelAuthor Team Stupno00:40:23+0:12:24
958Z667KubůPavlínaGS cyklo team Jistebnice00:41:14+0:13:15112
9616E612KlímaVáclavCyklo Velešín00:42:51+0:14:52111
9717E611ČernýAntonínKola Šilhavý00:45:46+0:17:47
9818EŠ610ŠimonMilanCykloservis Malát00:46:07+0:18:08
997P117ŠejnaRomanSTS Praha00:48:33+0:20:34

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 Cyklo Team WEBER 145 + 141 + 138 424
2 SB Cyklo Olympia 150 + 135 + 127 412 -12
3 Cyklo Jiřička 138 + 136 + 131 405 -19
4 Diablo sport Český Krumlov 134 + 134 + 133 401 -23
5 Cyklo Kohout 130 + 130 + 129 389 -35
6 RPR Římov 132 + 132 + 115 379 -45
7 GS cyklo team Jistebnice 125 + 122 + 117 364 -60
8 SportRaces - Isaac Team 150 150 -274
9 RC-H 1919 145 145 -279
10 Velo club Tábor 141 141 -283
11 Cyklo Třeboň 138 138 -286
12 Volyně 133 133 -291
13 Galaxy Cyklo Švec Stevens 131 131 -293
14 Trauma CB 128 128 -296
15 RICOHIMPROMAT TÁBOR z.s. 116 116 -308
16 JH CYCLING 114 114 -310
17 Cyklo Velešín 111 111 -313