Časovka Tálín 2019 - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2019

06.07.2019 6. července - sobota

Filtr kategorií:

S1 + S2

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým CílZtrátaBody
11B309VyplelJakubAuthor Team Stupno00:21:30150
21D501PechoušMiroslavSB Cyklo Olympia00:21:30150
31C435ViktoraJanSB Cyklo Olympia00:22:16+0:00:46145
42C412HorkýDavidRC-H 191900:22:23+0:00:53141
52B320JelínekPavelKC Slavia Praha00:22:23145
61A228VávraMarekSport-bike Strakonice00:22:31+0:01:01141
72D508FeferleFrantišekSB Cyklo Olympia00:22:53+0:01:23138
83D523KrbecTomášDiablo sport Český Krumlov00:23:01+0:01:31136
91E607BurgrJosefCSK Markus00:23:04+0:01:34135
103C411BaťkaMichaelDiablo sport Český Krumlov00:23:14+0:01:44134
111M3480ProcházkaStanislavBiketime Bulls Písek00:23:20+0:01:50
123B319VopatJanDiablo sport Český Krumlov00:23:43+0:02:13138
132A215JozaMiroslavCyklo Kohout00:23:59+0:02:29136
144C400JuráňKarelDiablo sport Český Krumlov00:24:03+0:02:33133
154B356BušekLukášBiketime Bulls Písek00:24:05+0:02:35
165C430PlonerRoberRPR Římov00:24:06+0:02:36132
172E616KlabouchJanAC Sparta Praha00:24:35+0:03:05131
184D510SchwarzKarelCyklo Kohout00:24:38+0:03:08130
195B350BednářTomášJihlava00:24:46+0:03:16
205D505KopicPetrCyklo Jiřička00:24:53+0:03:23129
213E600VopatJanDiablo sport Český Krumlov00:24:54+0:03:24128
224E615BuřičKarelCyklo Kohout00:25:10+0:03:40127
236B360KopáčekPavelBežerovice00:25:10
243A461LehockýPavelGS cyklo team Jistebnice00:25:11+0:03:41
251Z669FilipováKláraResolution Team ČB00:25:12+0:03:42126
265E610KrejčíVáclavCyklo Kohout00:25:27+0:03:57125
276D362ZástavaKarelAisin Písek00:25:28+0:03:58
286C405ŠvadlenaPetrVelo club Tábor00:25:36+0:04:06124
296E613KohoutLadislavCyklo Kohout00:25:42+0:04:12123
302Z655KostkováPavlaCyklo Jiřička00:26:23+0:04:53122
314A213KudlákTomášGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS00:26:27+0:04:57135
325A353DušekMartinGS cyklo team Jistebnice00:26:36+0:05:06
331M4495SekyrkaTomášSB Cyklo Olympia00:26:41+0:05:11
346A363KracíkFilip00:26:45+0:05:15
352M4100FůraDominikSPSVD Jistebnice00:27:17+0:05:47134
367B334MlynářJanCyklo Jiřička00:27:28+0:05:58133
373Z358MinaříkováKláraBiketime Bulls Písek00:27:52+0:06:22
387E603ŠustrMiloslavRICOHIMPROMAT TÁBOR00:28:36+0:07:06121
397D361ValdaufRadimHluboká nad Vltavou00:28:38+0:07:08
404Z357KotlínováSimonaBike Time Bulls Písek00:29:13+0:07:43
418E612KlímaVáclavCyklo Velešín00:31:04+0:09:34120
422M3359HronekJaroslavBiketime Bulls Písek00:32:12+0:10:42
435Z351PlonerováBarboraJihočeské naděje00:37:52+0:16:22

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 Diablo sport Český Krumlov 138 + 136 + 134 408
2 Cyklo Kohout 136 + 130 + 127 393 -15
3 Cyklo Jiřička 133 + 129 + 122 384 -24
4 SB Cyklo Olympia 150 + 145 295 -113
5 Author Team Stupno 150 150 -258
6 KC Slavia Praha 145 145 -263
7 RC-H 1919 141 141 -267
7 Sport-bike Strakonice 141 141 -267
9 Čistý Sport racing team 138 138 -270
10 Galaxy Cyklo Švec Stevens 135 135 -273
10 cfc markus 135 135 -273
12 GS cyklo team Jistebnice 134 134 -274
13 RPR Římov 132 132 -276
14 AC Sparta Cycling Akademie 131 131 -277
15 Resolution team ČB 126 126 -282
16 Velo club Tábor 124 124 -284
17 RICOHIMPROMAT TÁBOR z.s. 121 121 -287
18 Cyklo Velešín 120 120 -288