propozice

Cykloběh Volyně - Nahořany - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2017

13.08.2017 13. srpna

Filtr kategorií:

Kolo 18 km

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým CílZtrátaBody
11C115MíkaOldřichGalaxy Cyklo Švec Stevens00:32:21150
21M47ZikmundTomášCK Příbram Fany Gastro00:32:21
31B62VoráčekJiříCK Kramolín00:32:22+0:00:01
42B21BouškaVladimírAxon sport eam00:32:22
53B14JelínekPavelKC Slavia Praha00:32:22150
64B3VyplelJakubAuthor Team Stupno00:32:23+0:00:02145
72C106KřížMartinVelo club Tábor00:32:23145
83C108PlechataRadekVelo club Tábor00:32:23141
94C64AckermannKamilAxon sport eam00:32:24+0:00:03
105C65JežekKamilCK Kramolín00:32:24
116C67HorkýDavidGalaxy Cyklo Švec Stevens00:32:24138
121D96KoprnickýKamilAxon sport eam00:32:25+0:00:04
132D109PechoušMiroslavSB Cyklo Olympia00:32:47+0:00:26136
142M412VolfMichalCOPR Přeštice00:32:48+0:00:27
153D70KopáčPavelAxon sport eam00:32:48
165B25ViktoraJanSB Cyklo Olympia00:32:51+0:00:30141
176B22HrachMartinAxon sport eam00:32:52+0:00:31
184D71HalamkaJiříCK Petřín Plzeň00:32:52
191A10ZítekTomášKovo Belfín00:32:53+0:00:32
201M38VondráčekJanCK Příbram Fany Gastro00:32:53
217B20HronJanŠu.Tri.00:32:55+0:00:34
228B23LöblRichardAxon sport eam00:32:57+0:00:36
239B18TichýVáclavDiablo sport Český Krumlov00:32:58+0:00:37138
2410B19PínaOndřejDiablo sport Český Krumlov00:33:03+0:00:42136
255D86SchwarzKarelCyklo Kohout00:33:04+0:00:43135
262A5FenclMarekTCV J.Hradec00:33:21+0:01:00
273A15MitasLukᚎirovnice00:33:21135
284A13KudlákTomášGalaxy Cyklo Švec Stevens00:33:22+0:01:01134
296D107FeferleFrantišekSB Cyklo Olympia00:33:23+0:01:02134
307C111JuráňKarelDiablo sport Český Krumlov00:33:31+0:01:10133
318C114JiřičkaMiroslavCYKLO JIŘIČKA00:33:51+0:01:30132
329C112ZobalPetrAC Křešice00:34:02+0:01:41131
3310C93BelfínJiříKovo Belfín00:34:15+0:01:54
345A16VlášekJosefDiablo sport Český Krumlov00:34:21+0:02:00133
3511C78ŠvadlenaPetrVelo club Tábor00:34:33+0:02:12130
366A11HořejšíJosefAC Sparta Praha Cycling00:34:50+0:02:29
371E85BenhákLadislavCyklo Kohout00:35:01+0:02:40129
3812C105KoubaTomášVelo Dvořák00:35:24+0:03:03
3913C88KocianAlešCyklo Kohout00:35:43+0:03:22128
4014C84KrátkýVladanCYKLO JIŘIČKA00:35:53+0:03:32127
417D99SmáhaKarelCyklo Malát00:36:18+0:03:57
422E61MajerKarelCK Kramolín00:36:19+0:03:58
4315C116PexaMartinCYKLO JIŘIČKA00:36:36+0:04:15
4416C94PláničkaJaroslavKovo Belfín00:36:48+0:04:27
4517C80GrymMartinGS cyklo team Jistebnice00:37:16+0:04:55126
4611B103VopatJanDiablo sport Český Krumlov00:37:18+0:04:57132
471Z91MatláškováJanaCYKLO JIŘIČKA00:37:19+0:04:58125
4818C75ŠrejmaMarekBavorák00:37:20+0:04:59
492Z110AdámkováDanaDiablo sport Český Krumlov00:37:48+0:05:27124
5012B24EningerBorisVodňany00:37:52+0:05:31
518D68ŠímaMiroslavCK Kramolín00:38:00+0:05:39
522M39OttaJosefCK Příbram Fany Gastro00:38:02+0:05:41
533E83KalousekJosefCykloservex-Medila00:38:27+0:06:06
549D90PeltanZdeněkCYKLO JIŘIČKA00:38:44+0:06:23123
557A2RábJaroslavCK Kramolín00:38:45+0:06:24
564E102VopatJanDiablo sport Český Krumlov00:39:04+0:06:43122
5719C77HořejšíJosefRožmitál p.Třemšínem00:39:05+0:06:44
585E87KrejčíVáclavCyklo Kohout00:39:06+0:06:45121
5910D74ŠoterJánJ.Hradec00:39:07+0:06:46
6020C82NovákVladimírGS cyklo team Jistebnice00:39:21+0:07:00120
613Z79TomečkováLucieGS cyklo team Jistebnice00:39:21119
626E76ŠrejmaJiříBavorák00:39:40+0:07:19
637E60EtlíkJosefSokol blatná00:39:43+0:07:22
648E69ŠeflJosefAxon sport eam00:39:50+0:07:29
659E66ŠustrMiloslavRICOHIMPROMAT TÁBOR z.s.00:39:51+0:07:30118
6610E92ZlámalíkJaromírCYKLO JIŘIČKA00:39:52+0:07:31117
6721C97CarikDanielCyklo Malát00:39:57+0:07:36
6811D63ŠvajcrMiroslavCK Kramolín00:40:25+0:08:04
6913B4TančouzOndřejCK Kramolín00:41:39+0:09:18
704Z89ZemanováZuzanaJH CYCLING00:42:29+0:10:08116
715Z72FoltováHelenaBike team Vodňany00:42:32+0:10:11115
726Z81NovákováNikolaGS cyklo team Jistebnice00:44:00+0:11:39114
7311E95LacinaJiříCK Kramolín00:44:58+0:12:37
7412E101NaušKarelCyklo Malát00:47:26+0:15:05
7513E100JůzaMiroslavCyklo Malát00:50:18+0:17:57
7622C98MalátJanCyklo Malát00:50:19+0:17:58
777Z104KubůPavlínaGS cyklo team Jistebnice00:50:27+0:18:06113
7823C117BumbaLiborKamenictví BUMBA00:57:07+0:24:46
798Z113EningerováMiluškaVodňany01:01:00+0:28:39
8014E73ŠejnaRomanSTS Praha01:05:32+0:33:11
DNFA17GrambličkaMatoušCyklo Team WEBER0
DNFM46FenclJiříTCV J.Hradec

Běh 7 km

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým CílZtrátaBody
11Běh Muži132CsirikJiříVitějovice00:28:24
22Běh Muži127VaněčekMichaelSB Cyklo Olympia00:29:45+0:01:21
33Běh Muži130ŘehořFrantišekSKI Klub Šumava00:31:39+0:03:15
44Běh Muži128DivišJiříCBC00:33:02+0:04:38
55Běh Muži133PechRomanVimperk00:37:08+0:08:44
61Běh Ženy126JeníčkováKatkaBiatlon Strakonice00:40:38+0:12:14
72Běh Ženy129TomáškováLucieŠtěpánovice00:50:01+0:21:37

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 Galaxy Cyklo Švec Stevens 150 + 138 + 134 422
2 Velo club Tábor 145 + 141 + 130 416 -6
3 SB Cyklo Olympia 141 + 136 + 134 411 -11
4 Diablo sport Český Krumlov 138 + 136 + 133 407 -15
5 Cyklo Kohout 135 + 129 + 128 392 -30
6 Cyklo Jiřička 132 + 127 + 125 384 -38
7 GS cyklo team Jistebnice 126 + 120 + 119 365 -57
8 KC Slavia Praha 150 150 -272
9 Author Team Stupno 145 145 -277
10 Žirovnice 135 135 -287
11 AC Křešice 131 131 -291
12 RICOHIMPROMAT TÁBOR z.s. 118 118 -304
13 JH CYCLING 116 116 -306
14 Bike team Vodňany 115 115 -307