propozice

Kašperská 66 časovka do vrchu 2019 - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2019

15.06.2019 15. června - sobota

Filtr kategorií:

S1 + S2

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým CílZtrátaBody
11PI121BoučekJakubRBB Inwest00:22:44
22PI127SedláčekVojtěchEtupes00:24:22+0:01:38
31B320JelínekPavelKC Slavia Praha00:25:32+0:02:48150
43PI114MitasLukášCT - Weber00:25:42+0:02:58145
51C423VoráčekJiříCK Kramolín00:25:50+0:03:06
62C406PlechataRadekVelo club Tábor00:25:55+0:03:11150
73C402BelfínJiříKOVO BELFÍN Cyklo Team00:26:07+0:03:23
81D502KopáčPavelAxon Sport Team00:26:08+0:03:24
94PI116OttaJosefRBB Inwest00:26:21+0:03:37
105PI118NovákPavelRBB Inwest00:26:26+0:03:42
111A208ŠubrtJanAxon Sport Team00:26:29+0:03:45
126PI120KopelentDavidRBB Inwest00:26:32+0:03:48
132B330VyplelJakubAuthor Team Stupno00:27:06+0:04:22141
144C425PenzRadekPenz team00:27:08+0:04:24
144C401AckermannKamilAxon Sport Team00:27:08
162D503HalamkaJiříCK Kramolín00:27:15+0:04:31
173D510JežekKamilCK Kramolín00:27:38+0:04:54
181PII135HolubecJakub00:27:49+0:05:05
196C430PlonerRobertRPR Římov00:27:57+0:05:13145
207C412HorkýDavidRC-H 191900:28:17+0:05:33141
218C417DvořákKarelKOVO BELFÍN Cyklo Team00:28:26+0:05:42
222PII124KoubekVladimírJiko Čácha Sušice00:28:27+0:05:43
233PII122ŠtenberkPavelRBB Inwest00:28:29+0:05:45
243B309VlkKarelCK Kramolín00:28:55+0:06:11
254D126SchwarzKarelCyklo Kohout00:29:07+0:06:23138
264B308VodákMartinAxon Sport Team00:29:17+0:06:33
279C408KrátkýVladanCyklo Jiřička00:29:18+0:06:34136
285B316VyletaRadekCK Kramolín00:29:23+0:06:39
296B132SvobodaVladimírCK Kramolín00:29:34+0:06:50
307PI119ČekajJosefRBB Inwest00:29:39+0:06:55
314PII128RaševEvženInstitut Rašev00:29:44+0:07:00
325D508FeferleFrantišekČistý Sport racing team00:29:50+0:07:06135
3310C437DvořákJanSpectrumBike Č.Budějovice00:29:55+0:07:11134
3411C407JiřičkaMiroslavCyklo Jiřička00:29:59+0:07:15133
3512C123KocianAlešCyklo Kohout00:30:13+0:07:29132
367B327ValentaMichalCyklo Jiřička00:30:15+0:07:31138
3713C133MatoušekBohumilCK Kramolín00:30:27+0:07:43
3814C411BaťkaMichaelDiablo sport Český Krumlov00:30:34+0:07:50131
395PII134BlažekJiříSkinordic M. Lázně00:31:12+0:08:28
408PI115BrožDavidChlum00:31:54+0:09:10
418B319VopatJanDiablo sport Český Krumlov00:31:57+0:09:13136
421Z666AdámkováDanaDiablo sport Český Krumlov00:32:09+0:09:25130
439PI129VáchaJaroslavPísek00:32:11+0:09:27
4415C413ŠrejmaMarekAxon Sport Team Extra00:32:15+0:09:31
456PII131KoubaTomášCyklo Jiřička00:32:18+0:09:34
4610PI111ŠimečekDavidCycling Academy00:32:20+0:09:36
476D504SmáhaKarelCykloservis Malát00:32:44+0:10:00
487D516KřížJiříCykloextra cannondale team00:33:01+0:10:17129
4916C403PláničkaJardaKOVO BELFÍN Cyklo Team00:33:40+0:10:56
501E616KlabouchJanAC Sparta Cycling Akademie00:33:54+0:11:10128
512E601MajerKarelCK Kramolín00:33:55+0:11:11
522Z653MatláškováJanaCyklo Jiřička00:34:07+0:11:23127
537PII130BoudaPavel00:34:37+0:11:53
549B113MikulášekMichalCK Kramolín00:34:39+0:11:55
553Z665FoltováHelenaRPR Římov00:34:42+0:11:58126
563E615BuřičKarelCyklo Kohout00:34:51+0:12:07125
574Z1RandováIvetaCK Kramolín00:34:56+0:12:12
584E600VopatJanDiablo sport Český Krumlov00:35:01+0:12:17124
598D514ZelenýJardaKOVO BELFÍN Cyklo Team00:35:20+0:12:36
601F702PetrlePavelAxon Sport Team00:35:27+0:12:43
615E603ŠeflJosefAxon Sport Team00:35:40+0:12:56
626E620PeltanZdeněkCyklo Jiřička00:36:16+0:13:32123
6317C424BrejchaPetrCK Kramolín00:37:34+0:14:50
647E602KalousekJosefCykloservis Malát00:37:51+0:15:07
658E608ZlámalíkJaromírCyklo Jiřička00:37:55+0:15:11122
6610B307TančouzOndřejCK Kramolín00:38:20+0:15:36
6718C410MalátJanCykloservis Malát00:39:02+0:16:18
682F703ŠrejmaJiříAxon Sport Team Extra00:39:50+0:17:06
695Z5VyletováLenkaCK Kramolín00:40:25+0:17:41
709D505ŠímaMiroslavCK Kramolín00:40:50+0:18:06
7110D512NeščákJánCykloservis Malát00:41:02+0:18:18
7211B334MlynářJanCyklo Jiřička00:42:39+0:19:55135
732A204MrázLuděkCykloservis Malát00:43:34+0:20:50
749E610ŠimonMilanCykloservis Malát00:58:36+0:35:52

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 Cyklo Jiřička 138 + 136 + 135 409
2 Diablo sport Český Krumlov 136 + 131 + 130 397 -12
3 Cyklo Kohout 138 + 132 + 125 395 -14
4 RPR Římov 145 + 126 271 -138
5 KC Slavia Praha 150 150 -259
5 Velo club Tábor 150 150 -259
7 Cyklo Team WEBER 145 145 -264
8 Author Team Stupno 141 141 -268
8 RC-H 1919 141 141 -268
10 Čistý Sport racing team 135 135 -274
11 SpectrumBike Č.Budějovice 134 134 -275
12 Cykloextra cannondale team 129 129 -280
13 AC Sparta Cycling Akademie 128 128 -281