propozice

Kašperská 66 silniční závod 2019 - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2019

15.06.2019 15. června - sobota

Filtr kategorií:

S1

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým CílZtrátaBody
11PI121BoučekJakubRBB Inwest01:46:32
22PI127SedláčekVojtěchEtupes01:46:33+0:00:01
33PI119ČekalJosefRBB Inwest01:51:14+0:04:42
41B320JelínekPavelKC Slavia Praha01:52:05+0:05:33150
54PI470VítůJosefEurofoam01:53:31+0:06:59
65PI479KřížMartinCK Příbram01:53:58+0:07:26
76PI473KubaKarelTop Forex01:55:04+0:08:32
87PI120KopelentDavidRBB Inwest01:55:05+0:08:33
98PI118NovákPavelRBB Inwest01:57:40+0:11:08
109PI122ŠtenberkPavelRBB Inwest01:57:41+0:11:09
111A208ŠubrtJanAxon Sport Team01:58:33+0:12:01
122A228VávraMarekSport-Bike Strakonice01:59:06+0:12:34145
1310PI116OttaJosefRBB Inwest01:59:26+0:12:54
142B330VyplelJakubAuthor Team Stupno02:00:24+0:13:52141
153B316VyletaRadekCK Kramolín02:00:51+0:14:19
164B308VodákMartinAxon Sport Team02:01:32+0:15:00
1711PI452SovaOndřejVimperk02:05:41+0:19:09
185B305HrachMartinAxon Sport team02:08:12+0:21:40
196B306ČechuraPetrAxon Sport team02:09:14+0:22:42
207B132SvobodaVladimírCK Kramolín02:09:24+0:22:52
2112PI464VítůŠimonUniqa Jihlava02:09:34+0:23:02
221M4100FůraDominkGS Cyklo team Jistebnice02:19:40+0:33:08138
238B327ValentaMichalCyklo Jiřička02:21:05+0:34:33136
2413PI115BrožDavidChlum02:23:00+0:36:28
259B113MikulášekMichalCK Kramolín02:24:25+0:37:53
2610B319VopatJanDiablo sport Český Krumlov02:28:13+0:41:41135
2711B307TančouzOndřejCK Kramolín- 1 kolo-1:46:32
DNFPI111ŠimečekDavidCycling Academy
DNFA204MrázLuděkCykloservis Malát
DNFB309VlkKarelCK Kramolín
DNFPI114MitasLukášCT - Weber0
DNFPI129VáchaJaroslavPísek

S2

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým CílZtrátaBody
11D502KopáčPavelAxon Sport Team01:22:45
21C423VoráčekJiříCK Kramolín01:23:18+0:00:33
32C412HorkýDavidRC-H 191901:23:19+0:00:34150
43C406PlechataRadekVelo club Tábor01:23:27+0:00:42145
54C402BelfínJiříKOVO BELFÍN Cyklo Team01:24:00+0:01:15
62D510JežekKamilCK Kramolín01:25:51+0:03:06
71PII135HolubecJakub01:26:31+0:03:46
85C401AckermannKamilAxon Sport Team01:26:42+0:03:57
93D503HalamkaJiříCK Kramolín01:26:57+0:04:12
104D501PechoušMiroslavCyklo Olympia01:29:42+0:06:57141
116C425PenzRadekPenz team01:29:51+0:07:06
127C437DvořákJanSpectrumBike Č.Budějovice01:31:04+0:08:19138
138C407JiřičkaMiroslavCyklo Jiřička01:31:31+0:08:46136
149C408KrátkýVladanCyklo Jiřička01:31:47+0:09:02135
1510C400JuráňKarelDiablo sport Č. Krumlov01:32:28+0:09:43134
162PII128RaševEvženInstitut Rašev01:33:21+0:10:36
175D508FeferleFrantišekČistý Sport racing team01:35:00+0:12:15133
1811C133MatoušekBohumilCK Kramolín01:35:16+0:12:31
196D126SchwarzKarelCyklo Kohout01:35:49+0:13:04132
201kadet471ProcházkaStanislavBike Time Bulls Písek01:36:32+0:13:47
2112C123KocianAlešCyklo Kohout01:38:56+0:16:11131
223PII124KoubekVladimírJiko Čácha Sušice01:39:02+0:16:17
2313C413ŠrejmaMarekAxon Sport Team Extra01:39:47+0:17:02
241Z669FilipováKlaraResolutio team ČB01:40:22+0:17:37130
254PII456BílýPavelČeňkov01:40:44+0:17:59
267D504SmáhaKarelCykloservis Malát01:40:54+0:18:09
271ZP478BaarováPetraCyklosport Pitstop01:41:36+0:18:51
2814C405ŠvadlenaPetrVeloklub Tábor01:42:10+0:19:25129
291E616KlabouchJanAC Sparta Cycling Akadem01:43:29+0:20:44128
302Z653MatláškováJanaCyklo Jiřička01:43:49+0:21:04127
318D516KřížJiříCykloextra cannondale team01:45:25+0:22:40126
3215C403PláničkaJardaKOVO BELFÍN Cyklo Team01:46:20+0:23:35
332E601MajerKarelCK Kramolín01:46:24+0:23:39
343Z1RandováIvetaCK Kramolín01:47:03+0:24:18
351F702PetrlePavelAxon Sport Team01:47:04+0:24:19
363E615BuřičKarelCyklo Kohout01:47:37+0:24:52125
379D514ZelenýJardaKOVO BELFÍN Cyklo Team01:49:00+0:26:15
384Z492ČejkováŠárkaEurofoam01:49:56+0:27:11
394E620šBoudaPavelAxon01:49:59+0:27:14
405E603ŠeflJosefAxon Sport Team01:50:15+0:27:30
416E600VopatJanDiablo sport Český Krumlov01:51:29+0:28:44124
427E602KalousekJosefCykloservis Malát01:52:33+0:29:48
4316C410MalátJanCykloservis Malát01:54:25+0:31:40
445PII131KoubaTomášCyklo Jiřička01:55:45+0:33:00
4517C434NovákVladimírGS Cykloteam Jistebnice01:56:01+0:33:16123
465Z666AdámkováDanaDiablo sport Český Krumlov01:56:34+0:33:49122
478E620PeltanZdeněkCyklo Jiřička01:57:54+0:35:09121
489E608ZlámalíkJaromírCyklo Jiřička01:59:42+0:36:57120
492F703ŠrejmaJiříAxon Sport Team Extra02:07:17+0:44:32
506Z5VyletováLenkaCK Kramolín02:07:18+0:44:33
5110D512NeščákJánCykloservis Malát02:13:06+0:50:21
5210E610ŠimonMilanCykloservis Malát- 1 kolo-1:22:45
DNFPII112ŠimečekVáclavCycling Academy
DNFPII134BlažekJiříSkinordic M. Lázně
DNFPII459PivecVlastislavJH Cycling
DNFC417DvořákKarelKOVO BELFÍN Cyklo Team
DNFC430PlonerRobertRPR Římov0
DNFD505ŠímaMiroslavCK Kramolín
DNFPII493MužíkVítLawi Stars Giant
DNFPII125SlaníkMartinPlzeň
DNFZ665FoltováHelenaRPR Římov0

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 Cyklo Jiřička 136 + 136 + 135 407
2 Diablo sport Český Krumlov 135 + 134 + 124 393 -14
3 Cyklo Kohout 132 + 131 + 125 388 -19
4 Velo club Tábor 145 + 129 274 -133
5 GS cyklo team Jistebnice 138 + 123 261 -146
6 KC Slavia Praha 150 150 -257
6 RC-H 1919 150 150 -257
8 Sport-bike Strakonice 145 145 -262
9 Author Team Stupno 141 141 -266
9 SB Cyklo Olympia 141 141 -266
11 SpectrumBike Č.Budějovice 138 138 -269
12 Čistý Sport racing team 133 133 -274
13 Resolution team ČB 130 130 -277
14 AC Sparta Cycling Akademie 128 128 -279
15 Cykloextra cannondale team 126 126 -281