propozice

Kašperská 66 silniční závod 2019 - Výsledky závodu

součást série Západočeská amatérská liga 2019

15.06.2019 15. června - sobota

Filtr kategorií:

S1

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým CílZtrátaBody
11PI121BoučekJakubRBB Inwest01:46:32
22PI127SedláčekVojtěchEtupes01:46:33+0:00:01
33PI119ČekalJosefRBB Inwest01:51:14+0:04:42
41B320JelínekPavelKC Slavia Praha01:52:05+0:05:33
54PI470VítůJosefEurofoam01:53:31+0:06:59
65PI479KřížMartinCK Příbram01:53:58+0:07:26
76PI473KubaKarelTop Forex01:55:04+0:08:32
87PI120KopelentDavidRBB Inwest01:55:05+0:08:33
98PI118NovákPavelRBB Inwest01:57:40+0:11:08
109PI122ŠtenberkPavelRBB Inwest01:57:41+0:11:09
111A208ŠubrtJanAxon Sport Team01:58:33+0:12:01150
122A228VávraMarekSport-Bike Strakonice01:59:06+0:12:34
1310PI116OttaJosefRBB Inwest01:59:26+0:12:54
142B330VyplelJakubAuthor Team Stupno02:00:24+0:13:52145
153B316VyletaRadekCK Kramolín02:00:51+0:14:19141
164B308VodákMartinAxon Sport Team02:01:32+0:15:00138
1711PI452SovaOndřejVimperk02:05:41+0:19:09
185B305HrachMartinAxon Sport team02:08:12+0:21:40136
196B306ČechuraPetrAxon Sport team02:09:14+0:22:42135
207B132SvobodaVladimírCK Kramolín02:09:24+0:22:52134
2112PI464VítůŠimonUniqa Jihlava02:09:34+0:23:02
221M4100FůraDominkGS Cyklo team Jistebnice02:19:40+0:33:08
238B327ValentaMichalCyklo Jiřička02:21:05+0:34:33
2413PI115BrožDavidChlum02:23:00+0:36:28
259B113MikulášekMichalCK Kramolín02:24:25+0:37:53133
2610B319VopatJanDiablo sport Český Krumlov02:28:13+0:41:41
2711B307TančouzOndřejCK Kramolín- 1 kolo-1:46:32132
DNFPI111ŠimečekDavidCycling Academy
DNFA204MrázLuděkCykloservis Malát0
DNFB309VlkKarelCK Kramolín0
DNFPI114MitasLukášCT - Weber
DNFPI129VáchaJaroslavPísek

S2

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým CílZtrátaBody
11D502KopáčPavelAxon Sport Team01:22:45150
21C423VoráčekJiříCK Kramolín01:23:18+0:00:33145
32C412HorkýDavidRC-H 191901:23:19+0:00:34
43C406PlechataRadekVelo club Tábor01:23:27+0:00:42
54C402BelfínJiříKOVO BELFÍN Cyklo Team01:24:00+0:01:15141
62D510JežekKamilCK Kramolín01:25:51+0:03:06138
71PII135HolubecJakub01:26:31+0:03:46
85C401AckermannKamilAxon Sport Team01:26:42+0:03:57136
93D503HalamkaJiříCK Kramolín01:26:57+0:04:12135
104D501PechoušMiroslavCyklo Olympia01:29:42+0:06:57
116C425PenzRadekPenz team01:29:51+0:07:06134
127C437DvořákJanSpectrumBike Č.Budějovice01:31:04+0:08:19
138C407JiřičkaMiroslavCyklo Jiřička01:31:31+0:08:46
149C408KrátkýVladanCyklo Jiřička01:31:47+0:09:02
1510C400JuráňKarelDiablo sport Č. Krumlov01:32:28+0:09:43
162PII128RaševEvženInstitut Rašev01:33:21+0:10:36
175D508FeferleFrantišekČistý Sport racing team01:35:00+0:12:15
1811C133MatoušekBohumilCK Kramolín01:35:16+0:12:31133
196D126SchwarzKarelCyklo Kohout01:35:49+0:13:04
201kadet471ProcházkaStanislavBike Time Bulls Písek01:36:32+0:13:47
2112C123KocianAlešCyklo Kohout01:38:56+0:16:11
223PII124KoubekVladimírJiko Čácha Sušice01:39:02+0:16:17
2313C413ŠrejmaMarekAxon Sport Team Extra01:39:47+0:17:02132
241Z669FilipováKlaraResolutio team ČB01:40:22+0:17:37
254PII456BílýPavelČeňkov01:40:44+0:17:59
267D504SmáhaKarelCykloservis Malát01:40:54+0:18:09131
271ZP478BaarováPetraCyklosport Pitstop01:41:36+0:18:51
2814C405ŠvadlenaPetrVeloklub Tábor01:42:10+0:19:25
291E616KlabouchJanAC Sparta Cycling Akadem01:43:29+0:20:44
302Z653MatláškováJanaCyklo Jiřička01:43:49+0:21:04
318D516KřížJiříCykloextra cannondale team01:45:25+0:22:40
3215C403PláničkaJardaKOVO BELFÍN Cyklo Team01:46:20+0:23:35130
332E601MajerKarelCK Kramolín01:46:24+0:23:39129
343Z1RandováIvetaCK Kramolín01:47:03+0:24:18128
351F702PetrlePavelAxon Sport Team01:47:04+0:24:19127
363E615BuřičKarelCyklo Kohout01:47:37+0:24:52
379D514ZelenýJardaKOVO BELFÍN Cyklo Team01:49:00+0:26:15126
384Z492ČejkováŠárkaEurofoam01:49:56+0:27:11
394E620šBoudaPavelAxon01:49:59+0:27:14125
405E603ŠeflJosefAxon Sport Team01:50:15+0:27:30124
416E600VopatJanDiablo sport Český Krumlov01:51:29+0:28:44
427E602KalousekJosefCykloservis Malát01:52:33+0:29:48123
4316C410MalátJanCykloservis Malát01:54:25+0:31:40122
445PII131KoubaTomášCyklo Jiřička01:55:45+0:33:00
4517C434NovákVladimírGS Cykloteam Jistebnice01:56:01+0:33:16
465Z666AdámkováDanaDiablo sport Český Krumlov01:56:34+0:33:49
478E620PeltanZdeněkCyklo Jiřička01:57:54+0:35:09
489E608ZlámalíkJaromírCyklo Jiřička01:59:42+0:36:57
492F703ŠrejmaJiříAxon Sport Team Extra02:07:17+0:44:32121
506Z5VyletováLenkaCK Kramolín02:07:18+0:44:33120
5110D512NeščákJánCykloservis Malát02:13:06+0:50:21119
5210E610ŠimonMilanCykloservis Malát- 1 kolo-1:22:45118
DNFPII112ŠimečekVáclavCycling Academy
DNFPII134BlažekJiříSkinordic M. Lázně
DNFPII459PivecVlastislavJH Cycling
DNFC417DvořákKarelKOVO BELFÍN Cyklo Team0
DNFC430PlonerRobertRPR Římov
DNFD505ŠímaMiroslavCK Kramolín0
DNFPII493MužíkVítLawi Stars Giant
DNFPII125SlaníkMartinPlzeň
DNFZ665FoltováHelenaRPR Římov

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
D1
1 Axon Sport Team 150 + 138 + 136 424
2 CK Kramolín 141 + 134 + 133 408 -16
3 Author Team Stupno 145 145 -279
D2
1 CK KRAMOLÍN 145 + 138 + 135 418
2 Axon Sport Team 150 + 136 + 127 413 -5
3 KOVO BELFÍN Cyklo Team 141 + 130 + 126 397 -21
4 Axon Sport Team Extra 132 + 125 + 121 378 -40
5 Cykloservis Malát 131 + 123 + 122 376 -42
6 Penz team 134 134 -284