Kašperské Hory 2016 - silnice - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2016

18.06.2016 18. 6. 2016

Filtr kategorií:

S1

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým CílZtrátaBody
11A225NOVOTNÝOldřichCyklo Team WEBER01:47:14150
21B310PIVOŇKAVáclavSB Cyklo Olympia01:47:17+0:00:03145
32B301šVORÁČEKJiříCK Kramolín01:47:21+0:00:07
43B315PRŮCHABedřichVelo Club Cirkl Č. Budějovice01:50:35+0:03:21141
54B310šSOUŠEKKarelCK Vinohradské šlapky01:50:35
65B305BOUŠKAVladimírAXON sport team01:51:56+0:04:42
72A14VYPLELJakub01:55:18+0:08:04
86B309PLECHATARadekVelo club Tábor01:55:25+0:08:11138
93A210GRAMBLIČKAMatoušCyklo Team WEBER01:55:51+0:08:37136
104A206EREMKAPetrCycling Team Basso01:56:11+0:08:57135
115A126ŠPIROCHMartinPuskinak.cz01:57:37+0:10:23
127B324ZIKMUNDPetrCyklo Team WEBER01:57:49+0:10:35134
138B317šLOEBLRichardAxon sport team01:58:15+0:11:01
146A215ZÁSTAVAPavelBike team Vodňany01:59:52+0:12:38133
159B303PÍŠAVáclavČSOB02:05:35+0:18:21
1610B318ČECHURAPetrAxon sport team02:05:37+0:18:23
1711B319šČECHURAOndraAxon sport team02:05:56+0:18:42
187A203RÁBJaroslavCK Kramolín02:06:56+0:19:42
198A217VLÁŠEKJosefDiablo sport Český Krumlov02:07:14+0:20:00132
2012B302DVOŘÁKJanSPECTRUMBIKE Č.B.02:08:41+0:21:27131
2113B319VOPATJanDiablo sport Český Krumlov02:19:51+0:32:37130
229A202VALENTAMichalCyklo Jiřička02:23:00+0:35:46129
2314B312PLONERRobertRPR Team02:26:15+0:39:01128
2410A202šDYRCZYKJanCK Kramolín02:29:08+0:41:54
DNFA10HENGERIČOndřej-1:47:14
DNFM4102SADÍLEKJiříCyklo Team WEBER0
DNFA221BOUŠAJiříVelo club Tábor0
DNFB307šPLÁNIČKAJaroslavKlatovy

S2

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým CílZtrátaBody
11C409BENEŠMartinCyklo Team WEBER01:21:03150
22C426KŘÍŽMartinVelo club Tábor01:22:31+0:01:28145
33C407JIŘIČKAMiroslavCyklo Jiřička01:23:48+0:02:45141
44C401šKOPÁČPavelSport Cycling M. Láz.01:25:03+0:04:00
55C420MÍKAOldřichGalaxy Cyklo Švec01:25:30+0:04:27138
66C423šJEŽEKKamilCK Kramolín01:25:38+0:04:35
71D501šHALAMKAJiříZČE Plzeň01:25:40+0:04:37
87C416ACKERMANNKamilAxon sport team01:25:44+0:04:41
98C400JURÁŇKarelDiablo sport Český Krumlov01:26:53+0:05:50136
102D511KOPRNICKÝKamilAxon sport team01:26:55+0:05:52
119C402šŠMÍDJaroslavCK Kramolín01:28:25+0:07:22
123D518ROUČKALadislavSB Cyklo Olympia01:28:37+0:07:34135
1310C11HOLUBECJakubSportcycling Mariánské L.01:30:25+0:09:22
144D508FEFERLEFrantišekVelo Club Cirkl Č. Budějovice01:31:11+0:10:08134
1511C401KOCIANAlešCyklo Kohout01:32:20+0:11:17133
165D510SCHWARZKarelCyklo Kohout01:32:20132
176D507šBLAŽEKJiříSportcycling Mariánské L.01:33:36+0:12:33
181E605BENHÁKLadislavCyklo Kohout01:33:38+0:12:35131
192E611MAJERKarelCK Kramolín01:33:43+0:12:40
2012C408KRÁTKÝVladanCyklo Jiřička01:33:59+0:12:56130
2113C412VACÍKKarelCK Kramolín01:34:38+0:13:35
2214C406MATOUŠEKBohumilKola Ramala Muška01:35:31+0:14:28
2315C404ZOBALPetrAC Křešice01:36:38+0:15:35129
2416C405ŠVADLENAPetrVelo club Tábor01:38:48+0:17:45128
2517C407šSMÁHAKarelCykloservis Malát01:41:33+0:20:30
267D512šBOUDAPavelAxon sport team01:41:42+0:20:39
278D509šŠVAJCRMiroslavCK Kramolín01:42:09+0:21:06
283E609šŠREJMAJiříBavorák01:42:19+0:21:16
291Z103KUČEROVÁJiřinaCK Kramolín01:42:19
302Z653MATLÁŠKOVÁJanaCyklo Jiřička01:42:42+0:21:39127
314E617ŠEFLJosefKola Ramala Muška01:43:04+0:22:01
3218C402KŘÍŽJiříCykloextra cannondale team01:44:37+0:23:34126
333Z101RANDOVÁIvetaKola Ramala Muška01:44:38+0:23:35
345E608ZLÁMALÍKJaromírCyklo Jiřička01:45:04+0:24:01125
356E600VOPATST. JanDiablo sport Český Krumlov01:45:12+0:24:09124
369D504šŠÍMAMiroslavKola Ramala Muška01:45:30+0:24:27
377E614ETLÍKJosefSokol Blatná01:46:20+0:25:17
3810D500PELTANZdeněkCyklo Jiřička01:46:24+0:25:21123
394Z660BREHOVSKÁLenkaBike team Vodňany01:46:30+0:25:27122
408E610KREJČÍVáclavCyklo Kohout01:46:49+0:25:46121
4111D520BUŘIČKarelCyklo Kohout01:48:07+0:27:04120
4212D502šZELENÝJaroslavCykloservis Malát01:49:31+0:28:28
4319C413CINKLVáclavCyklo Jiřička01:50:14+0:29:11119
4420C403šNEŠČÁKJánCykloservis Jan Malát01:50:46+0:29:43
459E604SAZIMAMiloslavSportcycling Mariánské L.01:51:46+0:30:43
4613D36PODANÝIvoKlatovy01:55:43+0:34:40
4710E601šLACINAJiříCK Kramolín01:57:22+0:36:19
485Z659ZEMANOVÁZuzanaCK RBB INVEST J. Hradec01:59:06+0:38:03118
4911E608šŠIMONMilanCykloservis Jan Malát02:33:19+1:12:16
506Z103šKUČEROVÁJiřinaCK Kramolín- 1 kolo-1:21:03
DNFC404šVRÁNAJiříCK Vinohradské šlapky
DNFZ13VÝBORNÁMartinaKlatovy

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 Cyklo Team WEBER 150 + 150 + 136 436
2 Velo club Tábor 145 + 138 + 128 411 -25
3 Cyklo Jiřička 141 + 130 + 129 400 -36
4 Diablo sport Český Krumlov 136 + 132 + 130 398 -38
5 Cyklo Kohout 133 + 132 + 131 396 -40
6 SB Cyklo Olympia 145 + 135 280 -156
7 Velo Club Cirkl Č. Budějovice 141 + 134 275 -161
8 Bike team Vodňany 133 + 122 255 -181
9 Galaxy Cyklo Švec 138 138 -298
10 Cycling Team Basso 135 135 -301
11 SPECTRUMBIKE Č.B. 131 131 -305
12 AC Křešice 129 129 -307
13 RPR Team 128 128 -308
14 Cykloextra cannondale team 126 126 -310
15 CK RBB INVEST J. Hradec 118 118 -318