Kašperské Hory, časovka do vrchu - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2016

18.06.2016 18. 6. 2016

Filtr kategorií:

S1 + S2

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým CílZtrátaBody
11A225NOVOTNÝOldřichCyklo Team WEBER00:24:41150
21B310PIVOŇKAVáclavSB Cyklo Olympia00:24:46+0:00:05145
32B305BOUŠKAVladimírAXON sport team00:24:57+0:00:16
43B315PRŮCHABedřichVelo Club Cirkl Č. Budějovice00:25:12+0:00:31141
51C409BENEŠMartinCyklo Team WEBER00:25:35+0:00:54150
64B301šVORÁČEKJiříCK Kramolín00:25:44+0:01:03
72C407JIŘIČKAMiroslavCyklo Jiřička00:26:15+0:01:34145
83C426KŘÍŽMartinVelo club Tábor00:26:20+0:01:39141
95B309PLECHATARadekVelo club Tábor00:26:24+0:01:43138
106B310šSOUŠEKKarelCK Vinohradské šlapky00:26:49+0:02:08
114C401šKOPÁČPavelSport Cycling M. Láz.00:26:55+0:02:14
122A215ZÁSTAVAPavelBike team Vodňany00:27:06+0:02:25136
131D501šHALAMKAJiříZČE Plzeň00:27:14+0:02:33
143A14VYPLELJakub00:27:32+0:02:51
155C400JURÁŇKarelDiablo sport Český Krumlov00:27:37+0:02:56138
166C420MÍKAOldřichGalaxy Cyklo Švec00:27:37136
174A202VALENTAMichalCyklo Jiřička00:27:49+0:03:08135
187C423šJEŽEKKamilCK Kramolín00:28:02+0:03:21
198C35VÁGNERDanielTopten Teplice00:28:05+0:03:24
205A210GRAMBLIČKAMatoušCyklo Team WEBER00:28:10+0:03:29134
219C416ACKERMANNKamilAxon sport team00:28:11+0:03:30
227B324ZIKMUNDPetrCyklo Team WEBER00:28:15+0:03:34133
2310C11HOLUBECJakubSportcycling Mariánské L.00:28:20+0:03:39
246A221BOUŠAJiříVelo club Tábor00:28:24+0:03:43132
258B317šLOEBLRichardAxon sport team00:28:29+0:03:48
2611C402šŠMÍDJaroslavCK Kramolín00:28:40+0:03:59
272D510SCHWARZKarelCyklo Kohout00:28:46+0:04:05135
289B302DVOŘÁKJanSPECTRUMBIKE Č.B.00:29:10+0:04:29131
2912C401KOCIANAlešCyklo Kohout00:29:11+0:04:30134
303D508FEFERLEFrantišekVelo Club Cirkl Č. Budějovice00:29:17+0:04:36133
3110B318ČECHURAPetrAxon sport team00:29:18+0:04:37
327A217VLÁŠEKJosefDiablo sport Český Krumlov00:29:19+0:04:38130
334D511KOPRNICKÝKamilAxon sport team00:29:26+0:04:45
345D518ROUČKALadislavSB Cyklo Olympia00:29:32+0:04:51132
3511B303PÍŠAVáclavČSOB00:29:52+0:05:11
368A203RÁBJaroslavCK Kramolín00:30:00+0:05:19
3712B319šČECHURAOndraAxon sport team00:30:09+0:05:28
386D507šBLAŽEKJiříSportcycling Mariánské L.00:30:12+0:05:31
3913C408KRÁTKÝVladanCyklo Jiřička00:30:14+0:05:33131
4014C404ZOBALPetrAC Křešice00:30:27+0:05:46130
411E611MAJERKarelCK Kramolín00:30:53+0:06:12
422E605BENHÁKLadislavCyklo Kohout00:31:14+0:06:33129
439A202šDYRCZYKJanCK Kramolín00:31:16+0:06:35
4413B319VOPATJanDiablo sport Český Krumlov00:31:25+0:06:44129
4515C412VACÍKKarelCK Kramolín00:31:29+0:06:48
467D509šŠVAJCRMiroslavCK Kramolín00:31:32+0:06:51
4716C406MATOUŠEKBohumilKola Ramala Muška00:31:40+0:06:59
4810A10HENGERIČOndřej00:31:51+0:07:10
491M4102SADÍLEKJiříCyklo Team WEBER00:31:54+0:07:13128
5014B312PLONERRobertRPR Team00:32:16+0:07:35127
518D512šBOUDAPavelAxon sport team00:32:41+0:08:00
523E617ŠEFLJosefKola Ramala Muška00:33:14+0:08:33
534E600VOPATST. JanDiablo sport Český Krumlov00:33:16+0:08:35128
5417C405ŠVADLENAPetrVelo club Tábor00:33:17+0:08:36127
555E608ZLÁMALÍKJaromírCyklo Jiřička00:34:27+0:09:46126
569D500PELTANZdeněkCyklo Jiřička00:34:37+0:09:56125
571Z101RANDOVÁIvetaKola Ramala Muška00:34:50+0:10:09
586E604SAZIMAMiloslavSportcycling Mariánské L.00:34:51+0:10:10
5910D520BUŘIČKarelCyklo Kohout00:34:54+0:10:13124
602Z653MATLÁŠKOVÁJanaCyklo Jiřička00:34:58+0:10:17123
6118C407šSMÁHAKarelCykloservis Malát00:35:02+0:10:21
6211D504šŠÍMAMiroslavKola Ramala Muška00:35:15+0:10:34
6312D36PODANÝIvoKlatovy00:35:19+0:10:38
6419C402KŘÍŽJiříCykloextra cannondale team00:35:23+0:10:42122
6520C413CINKLVáclavCyklo Jiřička00:35:30+0:10:49121
662M4100ŠMEJKALPatrik JakubVelo club Tábor00:35:32+0:10:51126
677E609šŠREJMAJiříBavorák00:35:44+0:11:03
683Z660BREHOVSKÁLenkaBike team Vodňany00:35:52+0:11:11120
6913D502šZELENÝJaroslavCykloservis Malát00:36:03+0:11:22
7021C403šNEŠČÁKJánCykloservis Jan Malát00:36:06+0:11:25
714Z659ZEMANOVÁZuzanaCK RBB INVEST J. Hradec00:36:19+0:11:38119
725Z8ADÁMKOVÁDanaDiablo sport Č. Krumlov00:36:33+0:11:52
738E614ETLÍKJosefSokol Blatná00:36:39+0:11:58
7415B307šPLÁNIČKAJaroslavKlatovy00:37:04+0:12:23
759E610KREJČÍVáclavCyklo Kohout00:37:27+0:12:46118
766Z13VÝBORNÁMartinaKlatovy00:39:05+0:14:24
7710E601šLACINAJiříCK Kramolín00:39:24+0:14:43
7822C404šVRÁNAJiříCK Vinohradské šlapky00:43:48+0:19:07
797Z103KUČEROVÁJiřinaCK Kramolín00:45:54+0:21:13
8011E608šŠIMONMilanCykloservis Jan Malát00:51:13+0:26:32

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 Cyklo Team WEBER 150 + 150 + 134 434
2 Cyklo Jiřička 145 + 135 + 131 411 -23
2 Velo club Tábor 141 + 138 + 132 411 -23
4 Cyklo Kohout 135 + 134 + 129 398 -36
5 Diablo sport Český Krumlov 138 + 130 + 129 397 -37
6 SB Cyklo Olympia 145 + 132 277 -157
7 Velo Club Cirkl Č. Budějovice 141 + 133 274 -160
8 Bike team Vodňany 136 + 120 256 -178
9 Galaxy Cyklo Švec 136 136 -298
10 SPECTRUMBIKE Č.B. 131 131 -303
11 AC Křešice 130 130 -304
12 RPR Team 127 127 -307
13 Cykloextra cannondale team 122 122 -312
14 CK RBB INVEST J. Hradec 119 119 -315