Kleť 2016 - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2016

11.09.2016 11.9.2016

Filtr kategorií:

S1 + S2

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým CílZtrátaBody
11A212SMOLALukášGalaxy Cyklo Švec00:26:39150
21B310PIVOŇKAVáclavSB Cyklo Olympia00:26:51+0:00:12145
32Am96MODLITBAVojtěch00:27:09+0:00:30
43A225NOVOTNÝOldřichCyklo Team WEBER00:27:44+0:01:05141
54Am65ŠÍPKOVSKÝJan00:27:47+0:01:08
62B322PIVOŇKAPetrDiablo sport Český Krumlov00:28:31+0:01:52138
73B315PRŮCHABedřichVelo Club Cirkl Č. Budějovice00:28:31136
81C409BENEŠMartinCyklo Team WEBER00:28:34+0:01:55150
94Bm100LORENCErik00:28:39+0:02:00
105B309PLECHATARadekVelo club Tábor00:29:02+0:02:23135
116Bm41STEHLÍKMarek00:29:06+0:02:27
122C407JIŘIČKAMiroslavCyklo Jiřička00:29:06145
135A215ZÁSTAVAPavelBike team Vodňany00:29:26+0:02:47134
141D501PECHOUŠMiroslavSB Cyklo Olympia00:29:40+0:03:01141
153C426KŘÍŽMartinVelo club Tábor00:29:56+0:03:17138
162D522ZRNEČKOMichalDiablo sport Český Krumlov00:29:58+0:03:19136
177Bm53TICHÝVáclav00:30:02+0:03:23
188B321JANČÚCHJergušCyklo Jiřička00:30:05+0:03:26133
191M4m62DOLEŽALVladislav00:30:10+0:03:31
202M4m95DOLEŽALAdam00:30:23+0:03:44
214Cm85EHRENBERGERMartin00:30:23
229B324ZIKMUNDPetrCyklo Team WEBER00:30:31+0:03:52132
235C411BAŤKAMichaelDiablo sport Český Krumlov00:30:36+0:03:57135
243D507DVOŘÁKPepaKola BSP Planá nad Luž.00:31:00+0:04:21134
254D510SCHWARZKarelCyklo Kohout00:31:02+0:04:23133
266C400JURÁŇKarelDiablo sport Český Krumlov00:31:07+0:04:28132
276A213KUDLÁKTomášBike team Vodňany00:31:17+0:04:38131
287Cm70ŠÍMAJan00:31:25+0:04:46
295D512JANLubošČeské Budějovice00:31:28+0:04:49131
306D518ROUČKALadislavSB Cyklo Olympia00:31:33+0:04:54130
3110Bm72SVOBODAMiloslav00:31:39+0:05:00
3211B312PLONERRobertRPR Team00:31:42+0:05:03130
3312Bm87PEJŠAJiří00:31:46+0:05:07
3413B302DVOŘÁKJanSPECTRUMBIKE Č.B.00:31:48+0:05:09129
357D508FEFERLEFrantišekVelo Club Cirkl Č. Budějovice00:31:56+0:05:17129
368C403KRBECTomášDiablo sport Český Krumlov00:32:04+0:05:25128
379Cm59JANOTAPetr00:32:06+0:05:27
3814Bm75PÍŠAVáclavČSOB00:32:09+0:05:30
3910C401KOCIANAlešCyklo Kohout00:32:16+0:05:37127
407A202VALENTAMichalCyklo Jiřička00:32:17+0:05:38128
4115Bm33STEHLÍKFilip00:32:28+0:05:49
4216Bm79VELÍŠEKTomáš00:32:36+0:05:57
438Dm52KORBELKarel00:32:39+0:06:00
448A210GRAMBLIČKAMatoušCyklo Team WEBER00:32:45+0:06:06127
4511C404ZOBALPetrAC Křešice00:33:22+0:06:43126
4617Bm49HOŠŠOMartin00:33:23+0:06:44
479Am71NĚMEČEKAleš00:33:24+0:06:45
481M3m69MICHÁLEKFilip00:33:27+0:06:48
491E605BENHÁKLadislavCyklo Kohout00:33:35+0:06:56125
501M2m57LOLACHERTomáš00:34:02+0:07:23
519Dm55KLABOUCHJan00:34:11+0:07:32
5212C405ŠVADLENAPetrVelo club Tábor00:34:28+0:07:49124
5313C408KRÁTKÝVladanCyklo Jiřička00:34:39+0:08:00123
5418B319VOPATJanDiablo sport Český Krumlov00:34:52+0:08:13126
5519Bm103DUPKANIČLadislav00:34:53+0:08:14
5614C427KLOUBMartinTrauma CB00:35:04+0:08:25122
5710A217VLÁŠEKJosefDiablo sport Český Krumlov00:35:12+0:08:33125
5820Bm84PETERKAAleš00:35:30+0:08:51
5915C421DVOŘÁKSvatoplukMarathon CZ00:35:31+0:08:52121
6016C413CINKLVáclavCyklo Jiřička00:35:46+0:09:07120
6121B316DOHNALPavelTrauma CB00:35:50+0:09:11124
6217Cm51HAVLÍČEKMarek00:35:55+0:09:16
6322Bm48ŠANDERAOndřej00:35:55
642Em88ŠROTRadek00:35:56+0:09:17
6511Am80GUŠLJakub00:36:03+0:09:24
6618C419PLACHÝJanCyklo Team WEBER00:36:15+0:09:36119
671Z655KOSTKOVÁPavlaMarathon CZ00:36:33+0:09:54118
6810D500PELTANZdeněkCyklo Jiřička00:36:34+0:09:55117
692Z653MATLÁŠKOVÁJanaCyklo Jiřička00:36:43+0:10:04116
703E600VOPATST. JanDiablo sport Český Krumlov00:36:45+0:10:06115
714Em46HERALVít00:37:01+0:10:22
7219Cm63DVOŘÁKJiří00:37:18+0:10:39
735E603ŠUSTRMiloslavRICOHIMPROMAT TÁBOR z.s.00:37:33+0:10:54114
746Em64HAWELFrantišek00:37:52+0:11:13
7520Cm82DŘEVIKOVSKÝKamilLišov00:38:01+0:11:22
763M4m43SCHEMBERAOndřej00:38:03+0:11:24
777E608ZLÁMALÍKJaromírCyklo Jiřička00:38:15+0:11:36113
788E610KREJČÍVáclavCyklo Kohout00:38:17+0:11:38112
7923Bm86MORAVECKamil00:38:18+0:11:39
801M1m68MICHÁLEKŠimon00:38:37+0:11:58
8111Dm99VALDAUFRadim00:38:46+0:12:07
8212Am34MAŠEKŠimon00:38:54+0:12:15
832M2m74OTTAJosef00:39:48+0:13:09
843Z660BREHOVSKÁLenkaBike team Vodňany00:39:53+0:13:14111
8513Am58BROŽOndřej00:40:00+0:13:21
864M4100ŠMEJKALPatrik JakubVelo club Tábor00:40:08+0:13:29123
874Zm90ADÁMKOVÁDanaDiablo sport Č. Krumlov00:40:23+0:13:44
885Zm54KLOUBOVÁKateřina00:43:14+0:16:35
8912Dm97VORELJan00:43:34+0:16:55
909E601KLÍMAVáclavCyklo Velešín00:44:51+0:18:12110
9110Em76SMETANAJiří00:45:44+0:19:05
926Zm31NOVÁKOVÁKristýna00:48:41+0:22:02
9314Am56ŠEJNARoman00:57:25+0:30:46

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 Cyklo Team WEBER 150 + 141 + 132 423
2 SB Cyklo Olympia 145 + 141 + 130 416 -7
3 Diablo sport Český Krumlov 138 + 136 + 135 409 -14
4 Cyklo Jiřička 145 + 133 + 128 406 -17
5 Velo club Tábor 138 + 135 + 124 397 -26
6 Cyklo Kohout 133 + 127 + 125 385 -38
7 Bike team Vodňany 134 + 131 + 111 376 -47
8 Velo Club Cirkl Č. Budějovice 136 + 129 265 -158
9 Trauma CB 124 + 122 246 -177
10 Marathon CZ 121 + 118 239 -184
11 Galaxy Cyklo Švec 150 150 -273
12 Kola BSP Planá nad Luž. 134 134 -289
13 České Budějovice 131 131 -292
14 RPR Team 130 130 -293
15 SPECTRUMBIKE Č.B. 129 129 -294
16 AC Křešice 126 126 -297
17 RICOHIMPROMAT TÁBOR z.s. 114 114 -309
18 Cyklo Velešín 110 110 -313