propozice

Kramolínské peklo - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2020

05.09.2020 5. září - sobota

Filtr kategorií:

D1

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJméno 1 2 3 CílZtrátaBody
11A26KoblicRadek00:26:4300:51:3001:16:1501:40:55150
22A76VondráčekJan00:26:3500:51:3401:16:1501:41:28+0:00:33
33A43OttaJosef00:26:4300:51:3201:16:2001:41:57+0:01:02
44A13HořejšíJosef00:26:4200:51:4001:16:2001:42:11+0:01:16
44A39NěmečekAleš00:26:4700:51:4301:16:2101:42:11145
61B4ČernýRadek00:26:4900:51:4501:16:2401:42:24+0:01:29
76A69ŠubrtJan00:26:4900:51:4401:15:5201:42:38+0:01:43
82B81VyletaRadek00:26:5200:51:4901:16:3201:43:01+0:02:06
93B75VodákMartin00:27:3800:53:3401:19:4301:46:38+0:05:43
104B89HochmutMilan00:27:0900:53:5901:22:4401:49:50+0:08:55
117A8FuhrmannGeronymo00:26:5400:52:5401:20:5201:51:18+0:10:23
128A31KudlákTomáš00:27:0200:53:4601:23:1201:51:25+0:10:30141
135B14HrachMartin00:27:1400:54:0901:23:3301:51:46+0:10:51
149A62SvobodaTomáš00:27:1100:55:4101:23:3301:51:54+0:10:59
156B60StrieženecMartin00:27:0300:54:2901:23:3701:51:55+0:11:00
167B37MikulášekMichal00:28:0100:56:5601:26:0601:55:47+0:14:52138
1710A84ZahradníkMatěj00:26:5600:55:2301:26:3101:57:18+0:16:23
1811A6DychtlMichal00:28:2900:57:5701:27:5301:58:08+0:17:13136
1912A17JanoušekJakub00:30:2700:59:4201:30:2702:00:30+0:19:35
208B78VopatJan00:31:0701:01:1901:31:5002:02:32+0:21:37135
2113A85ZápotockýRobert00:31:3301:01:1701:31:4202:02:41+0:21:46
229B11HlaváčJiří00:34:0001:05:2801:39:1002:13:53+0:32:58
2310B71TančouzOndra00:32:2001:05:3701:39:1902:14:09+0:33:14
2411B38MlynářJan00:35:5001:11:4801:49:14- 1 kolo-1 okruh134
DNSB44PechJan-3 okruhy0
DNSA53RiegerMarek-3 okruhy
DNSB61SudaLukáš-3 okruhy
DNSB18JarošRoman-3 okruhy

D2

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJméno 1 2 3 CílZtrátaBody
11D57SlaníkMartin00:26:4400:51:3701:15:5201:42:01
21C10HalíkJaroslav00:26:4400:51:3901:16:1501:42:09+0:00:08
32C48PlechataRadek00:26:4400:51:3901:16:2001:42:10+0:00:09150
43C33LacinaPetr00:26:4500:51:4001:16:2201:42:12+0:00:11
54C55RůtaJosef00:26:5100:51:4301:16:2101:42:16+0:00:15
65C1AckermannKamil00:26:4800:51:4101:16:2001:42:18+0:00:17
72D20JežekKamil00:26:4800:51:4201:16:2301:42:21+0:00:20145
86C49PlonerRobert00:26:4800:51:4401:16:2401:42:24+0:00:23141
97C74VlkKarel00:26:5100:51:4601:16:2901:42:27+0:00:26138
108C21JiřičkaMiroslav00:26:5800:51:3901:16:3001:42:53+0:00:52136
119C79VoráčekJiří00:26:5600:51:4101:17:3101:46:05+0:04:04135
1210C66ŠrainJiří00:26:5900:52:5301:19:4201:46:11+0:04:10
133D56ŘehákJiří00:26:5600:52:5501:19:4001:46:25+0:04:24
144D9HalamkaJiří00:27:3800:53:3401:19:4301:47:04+0:05:03134
1511C2BelfínJiří00:27:0600:52:5401:20:0201:49:07+0:07:06133
1612C50RadaMarek00:26:5100:53:0401:21:1601:50:00+0:07:59
1713C59SobotkaJiří00:27:4400:55:4101:23:3101:51:28+0:09:27
185D7FeferleFrantišek00:27:4700:55:4001:23:3001:51:31+0:09:30132
191E52RaševEugen00:27:5500:55:4401:23:3601:51:32+0:09:31
201Z5DoležalováHana00:27:4500:55:4301:23:3301:51:33+0:09:32131
212E16JankoEmil00:27:4800:55:4401:23:3701:52:15+0:10:14
2214C30KubíkLukáš00:27:1200:54:2601:25:5701:57:37+0:15:36
236D36MatoušekBohumil00:29:0400:57:5601:27:4401:58:05+0:16:04130
2415C15JanDostalík00:30:2700:59:5901:30:3802:00:30+0:18:29
257D86KřížJiří00:29:5700:59:5701:30:3502:00:31+0:18:30129
263E25KlabouchJan00:30:2500:59:5601:30:3502:00:39+0:18:38128
278D29KrbecTomáš00:28:3900:58:1801:30:1002:00:50+0:18:49127
2816C68ŠrejmaMarek00:31:0801:01:1601:31:4402:01:52+0:19:51126
292Z51RandovaIveta00:31:3301:01:1501:31:4802:02:01+0:20:00125
309D12HořejšíJosef00:32:0401:01:1301:31:4202:02:10+0:20:09
313Z35MatláškováJana00:32:0601:01:2101:31:4902:02:16+0:20:15124
3217C47PláničkaJaroslav00:30:2500:59:5501:30:3502:02:32+0:20:31123
3318C88ZobalPetr00:32:0301:01:1801:31:5102:02:41+0:20:40122
344E34MajerKarel00:31:3401:01:2001:32:1102:06:50+0:24:49121
3519C19JeníčekRobert00:34:0301:06:1001:37:5602:08:50+0:26:49
365E24KalousekJosef00:32:2101:04:1401:36:5802:10:17+0:28:16
361F46PetrlePavel00:34:1901:06:1301:37:5602:10:17
3810D58SmáhaKarel00:32:2001:04:1201:36:5902:10:19+0:28:18
396E45PeltanZdeněk00:34:1901:06:2101:38:2802:13:15+0:31:14120
4011D64ŠímaMiroslav00:33:0201:06:2801:39:2202:14:25+0:32:24
417E77VopatJan00:34:1801:06:3201:39:4202:15:07+0:33:06119
428E22JiříkZdeněk00:34:4601:07:4101:41:49- 1 kolo-1 okruh118
4320C3CarikDaniel00:34:2001:06:2201:42:08- 1 kolo-1 okruh
4412D40NeščákJán00:34:4101:09:2901:45:56- 1 kolo-1 okruh
459E63ŠeflJosef00:36:5001:11:2801:47:09- 1 kolo-1 okruh
462F67ŠrejmaJiří00:37:0201:14:1801:49:29- 1 kolo-1 okruh117
473F70ŠustrMiloslav00:38:3301:15:1501:52:44- 1 kolo-1 okruh116
484Z82VyletováLenka00:38:1301:15:2301:53:09- 1 kolo-1 okruh
4910E27KobylkaPetr00:38:3301:15:3401:54:33- 1 kolo-1 okruh
5011E23JůzaMilda00:40:2701:18:0001:55:54- 1 kolo-1 okruh
5121C80VranaJiri00:39:1801:18:0201:56:01- 1 kolo-1 okruh
524F32LacinaJiří00:40:3001:18:2001:56:54- 1 kolo-1 okruh
535F87ČernýJan00:45:4601:27:0502:09:38- 1 kolo-1 okruh
5412E65ŠimonMilan00:52:2101:39:4902:29:40- 1 kolo-1 okruh
DNSD28KoprnickýKamil-3 okruhy
DNSC72TomášJanda-3 okruhy
DNSC83VyplelJakub-3 okruhy
DNSD73TumaRoman-3 okruhy0
DNSC54RubešPavel-3 okruhy

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 CK Kramolín 145 + 138 + 138 421
2 Cyklo Jiřička 136 + 134 + 124 394 -27
3 Diablo sport Český Krumlov 135 + 127 + 119 381 -40
4 AC Sparta Praha Cycling Akademie 131 + 128 + 0 259 -162
5 KOVO Belfín cyklo team 133 + 123 256 -165
6 Axon sport extra 126 + 117 243 -178
7 CT Weber 150 150 -271
7 Velo club Tábor 150 150 -271
9 PROMPT 2 Servis 145 145 -276
10 GALAXY cyklo Švec STEVENS 141 141 -280
10 RPR Římov 141 141 -280
12 Čistý Sport racing team 132 132 -289
13 CYKLOEXTRA CANNONDALE 129 129 -292
14 Křešice 122 122 -299
15 Bikesport Mohelnice 118 118 -303
16 RICOHIMPROMAT TÁBOR 116 116 -305