propozice

M JAL Pocta Pacovské vrchovině 2019 - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2019

09.06.2019 9. června - neděle

Filtr kategorií:

S1 + S2

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým CílZtrátaBody
11A466BakusTomášČEZ Cyklo Team Tábor01:58:58
21C406PlechataRadekVelo club Tábor01:59:00+0:00:02165
32C465SlaníkMartinPlzeň01:59:00
41B320JelínekPavelKC Slavia Praha01:59:01+0:00:03165
51D519MíkaOldřichGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS01:59:01160
62A487KoblicRadekCT Weber01:59:01
72B484ZikmundPetrCyklo Team WEBER01:59:02+0:00:04160
83C412HorkýDavidRC-H 191901:59:02155
94C457KřížMartinVelo club Tábor01:59:04+0:00:06
103B315PrůchaBedřichSportRaces - Isaac Team01:59:05+0:00:07155
113A222VochoskaJanRBB Invest JH01:59:05
122D501PechoušMiroslavSB Cyklo Olympia01:59:06+0:00:08152
135C435ViktoraJanSB Cyklo Olympia01:59:07+0:00:09150
144B326VyplelJakubAuthor Team Stupno01:59:09+0:00:11152
154A464MoravecKarelVELOSPORT VALENTA01:59:12+0:00:14
165A227NěmečekAlešPROMPT 2 Servis cyklo team01:59:13+0:00:15150
175B486HolanPetrCT Weber01:59:24+0:00:26
186A228VávraMarekSport-bike Strakonice01:59:29+0:00:31149
197A471VítůJosefEurofoam Sport Team01:59:32+0:00:34
208A1NovotnýOldřichCyklo Team WEBER01:59:36+0:00:38
216B488HunalMartinVelosport Valenta Pelhřimov02:00:52+0:01:54
226C452JanůMartinSilný tým Uničov02:01:01+0:02:03
237B463IzdnýZdeněkUniqua Jihlava02:01:09+0:02:11
248B470PajerOndřejCatus Havlíčkův Brod02:01:12+0:02:14
251M4479StibalAdamCycling Academy Tábor02:01:47+0:02:49
267C493ZavadilLiborVELO Dvořák02:01:59+0:03:01
279A213KudlákTomášGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS02:02:00+0:03:02148
2810A473NovákFilip02:02:01+0:03:03
2911A215JozaMiroslavCyklo Kohout02:02:02+0:03:04147
303D454JanLubošČeské Budějovice02:02:03+0:03:05
318C408KrátkýVladanCyklo Jiřička02:02:05+0:03:07149
3212A485MitasLukášCyklo Team WEBER02:03:47+0:04:49146
339C430PlonerRobertRPR Římov02:05:02+0:06:04148
349B476VoboraOndřejTáborský Spitfire02:06:49+0:07:51
3510C496WeberTomášWall Club02:09:01+0:10:03
3611C407JiřičkaMiroslavCyklo Jiřička02:11:04+0:12:06147
3710B492SabolJanCK Kolokrám02:11:04
3813A472GrambličkaMatoušCT Weber02:11:07+0:12:09
3912C437DvořákJanSpectrumBike Č.Budějovice02:11:09+0:12:11146
4013C477KubálekFilipTáborský Spitfire02:11:10+0:12:12
4114A482PrincJanAPEX-BIKE Mobil Tábor02:11:11+0:12:13
424D514KloubMartinTrauma CB02:11:11145
4314C462JehněVáclavCykloklub Chýnov02:11:13+0:12:15
445D510SchwarzKarelCyklo Kohout02:11:14+0:12:16144
4515C401KociánAlešCyklo Kohout02:11:18+0:12:20143
4611B327ValentaMichalCyklo Jiřička02:11:19+0:12:21145
4716C411BaťkaMichaelDiablo sport Český Krumlov02:11:25+0:12:27142
4812B319VopatJanDiablo sport Český Krumlov02:11:29+0:12:31144
496D521TůmaRomanAC Sparta Cycling Akademie02:16:51+0:17:53141
5017C400JuráňKarelDiablo sport Český Krumlov02:17:13+0:18:15140
511M3475ŠimečekDavidCycling Academy Tábor02:17:17+0:18:19
527D505KopicPetrCyklo Jiřička02:17:23+0:18:25139
531Z474FilipováKláraResolution Team ČB02:17:26+0:18:28138
541E616KlabouchJanAC Sparta Praha02:17:45+0:18:47137
5518C483BílýPavelPolicie ČR02:17:49+0:18:51
5613B478MichalPetrTepelná čerpadla IVT02:18:06+0:19:08
5719C491PivecVlastislavJH Cycling02:20:26+0:21:28
5820C427HlaváčJanCBC Team02:24:17+0:25:19136
598D458HabrdaJiříBK Nezmar02:24:31+0:25:33
6015A469ProcházkaJanCyklo Třeštice02:24:32+0:25:34
6116A489VáchaJaroslavPísek02:24:39+0:25:41
622E610KrejčíVáclavCyklo Kohout02:24:56+0:25:58135
632M4459StehlíkMikuláš02:24:59+0:26:01
642Z455NovákováVeronikaPROMPT 2 go! team02:25:02+0:26:04
6517A467VítůŠimonUniqua Jihlava02:25:13+0:26:15
663Z653MatláškováJanaCyklo Jiřička02:25:28+0:26:30134
673E615BuřičKarelCyklo Kohout02:25:52+0:26:54133
6821C405ŠvadlenaPetrVelo club Tábor02:26:17+0:27:19132
6922C494HladíkTomášWall Club02:32:17+0:33:19
709D516KřížJiříCykloextra cannondale team02:32:33+0:33:35131
714Z666AdámkováDanaDiablo sport Český Krumlov02:33:02+0:34:04130
724E620PeltanZdeněkCyklo Jiřička02:35:09+0:36:11129
7323C434NovákVladimírGS cyklo team Jistebnice02:35:48+0:36:50128
745E619BoháčZdeněkKola BSP Planá nad Lužnicí02:35:54+0:36:56127
755Z497KloubováKateřinaTrauma CB02:36:49+0:37:51126
766E600VopatJanDiablo sport Český Krumlov02:36:55+0:37:57125
7714B456VacíkPetrCycling Academy Tábor02:41:46+0:42:48
787E617NěmecJiří02:43:59+0:45:01124
7915B311LátalPavelTrauma CB02:44:12+0:45:14
806Z665FoltováHelenaRPR Římov02:47:28+0:48:30123
817Z468ČejkováŠárkaEurofoam Sport Team02:52:21+0:53:23
828E608ZlámalíkJaromírCyklo Jiřička02:54:00+0:55:02122
838Z657KošecováMiroslavaCBC Team- 1 kolo+0:02:00121
8416B334MlynářJanCyklo Jiřička- 1 kolo+0:03:00143
852M3490ŠejnaRomanSTS Praha- 1 kolo+0:33:56
DNFA461KutišMartinKřižák team-1:58:58
DNFC480BendaJanSK Fit Tábor
DNFC481JedličkaMichalSK Fit Tábor
DNFC495DytrychTomášWall Club
DNFM4100FůraDominikSPSVD Jistebnice0

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 Cyklo Jiřička 149 + 147 + 145 441
2 Cyklo Kohout 147 + 144 + 143 434 -7
3 Galaxy Cyklo Švec Stevens 160 + 148 + 124 432 -9
4 Diablo sport Český Krumlov 144 + 142 + 140 426 -15
5 Cyklo Team WEBER 160 + 146 306 -135
6 SB Cyklo Olympia 152 + 150 302 -139
7 Velo club Tábor 165 + 132 297 -144
8 AC Sparta Cycling Akademie 141 + 137 278 -163
9 RPR Římov 148 + 123 271 -170
9 Trauma CB 145 + 126 271 -170
11 CBC Team 136 + 121 257 -184
12 KC Slavia Praha 165 165 -276
13 RC-H 1919 155 155 -286
13 SportRaces - Isaac Team 155 155 -286
15 Author Team Stupno 152 152 -289
16 PROMPT 2 Servis cyklo team 150 150 -291
17 Sport-bike Strakonice 149 149 -292
18 SpectrumBike Č.Budějovice 146 146 -295
19 Resolution team ČB 138 138 -303
20 Cykloextra cannondale team 131 131 -310
21 GS cyklo team Jistebnice 128 + 0 128 -313
22 Kola BSP Planá nad Luž. 127 127 -314