Milevské okruhy 2016 - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2016

01.05.2016 1.5.2016

Filtr kategorií:

S1 + S2

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým CílZtrátaBody
11A212SMOLALukášGalaxy Cyklo Švec150
22A214HOLANPetrCyklo Team WEBER145
33A225NOVOTNÝOldřichCyklo Team WEBER141
41B310PIVOŇKAVáclavSB Cyklo Olympia138
54A257KOBLICRadekČEZ Cykloteam Tábor
61D501PECHOUŠMiroslavSB Cyklo Olympia150
75A210GRAMBLIČKAMatoušCyklo Team WEBER136
81C407JIŘIČKAMiroslavCyklo Jiřička145
96A254KOSPavelIVT
102B315PRŮCHABedřichVelo Club Cirkl Č. Budějovice135
113B354BRABECDanielTJ Spartak Třebíč
122C409BENEŠMartinCyklo Team WEBER141
137A256HOŘEJŠÍJosefAuthor Team Stupno
148A202VALENTAMichalCyklo Jiřička134
154B309PLECHATARadekVelo club Tábor133
165B358TOMEČEKZdeněkGS cyklo team Jistebnice
173C426KŘÍŽMartinVelo club Tábor138
186B357HAVELJosefStatika JSKK
199A221BOUŠAJiříVelo club Tábor132
204C400JURÁŇKarelDiablo sport Český Krumlov136
215C420MÍKAOldřichGalaxy Cyklo Švec135
226C452ZAVADILLiborVelo Dvořák
237B351BAMBULAStanislavČEZ Cykloteam Tábor
248B324ZIKMUNDPetrCyklo Team WEBER131
259B300VANĚČEKMichaelSB Cyklo Olympia130
2610B359DOUBEKMilošČistý sport
2710A230VONDRÁŠEKJakubCK RBB INVEST J. Hradec129
287C417JEHNĚVáclavKola BSP Planá nad Luž.134
2911A206EREMKAPetrCycling Team Basso128
302D518ROUČKALadislavSB Cyklo Olympia133
313D510SCHWARZKarelCyklo Kohout132
324D512JANLubošČeské Budějovice131
335D552HADRDAJiří
3412A208PAVLÍKVáclavCK RBB INVEST J. Hradec127
3513A209TUČEKJanCK RBB INVEST J. Hradec126
3611B353SÝKORAJindřichMilevsko
378C405ŠVADLENAPetrVelo club Tábor130
389C454GRYMMartinTriatlon klub Nadějkov
3914A217VLÁŠEKJosefDiablo sport Český Krumlov125
406D508FEFERLEFrantišekVelo Club Cirkl Č. Budějovice129
4110C404ZOBALPetrAC Křešice128
427D507DVOŘÁKPepaKola BSP Planá nad Luž.127
4311C425DVOŘÁKPetrVelo Dvořák
4412B319VOPATJanDiablo sport Český Krumlov124
4513B356PEJŠAJiří
468D51KLABOUCHJanAC Sparta Praha
471M4100ŠMEJKALPatrik JakubVelo club Tábor123
4812C408KRÁTKÝVladanCyklo Jiřička126
4913C401KOCIANAlešCyklo Kohout125
509D520BUŘIČKarelCyklo Kohout124
5114C427KLOUBMartinTrauma CB123
522M4102SADÍLEKJiříCyklo Team WEBER122
5315C402KŘÍŽJiříCykloextra cannondale team122
5415A207KASKAVáclavCBC team121
551Z653MATLÁŠKOVÁJanaCyklo Jiřička- 1 kolo121
5616C424GAIERJindřichCyklo Team WEBER- 1 kolo120
5710D500PELTANZdeněkCyklo Jiřička- 1 kolo119
581E608ZLÁMALÍKJaromírCyklo Jiřička- 1 kolo118
592Z677NOVÁKOVÁNikolaGS Cyklo Jistebnice- 1 kolo
602E610KREJČÍVáclavCyklo Kohout- 1 kolo117
6114B317HYKADanielTrauma CB- 1 kolo120
623Z659ZEMANOVÁZuzanaCK RBB INVEST J. Hradec- 1 kolo116
6315B311LÁTALPavelTrauma CB- 1 kolo119
643E600VOPATST. JanDiablo sport Český Krumlov- 1 kolo115
654Z678KUBŮPavlínaGS Cyklo Jistebnice- 1 kolo
6616A258ŠEJNARomanSTS Praha- 1 kolo
DNFB316DOHNALPavelTrauma CB0
DNFC455BÍLÝPavelČenkov
DNFD521RŮŽIČKAJanCyklo Třeboň0
DNFZ658KOZÁKOVÁLucieCBC team0
DNFA216MLYNÁŘJanTrauma CB0
DNFB314BENEŠJanTrauma CB0

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 Cyklo Team WEBER 145 + 141 + 141 427
2 SB Cyklo Olympia 150 + 138 + 133 421 -6
3 Cyklo Jiřička 145 + 134 + 126 405 -22
4 Velo club Tábor 138 + 133 + 132 403 -24
5 Diablo sport Český Krumlov 136 + 125 + 124 385 -42
6 CK RBB INVEST J. Hradec 129 + 127 + 126 382 -45
7 Cyklo Kohout 132 + 125 + 124 381 -46
8 Trauma CB 123 + 120 + 119 362 -65
9 Galaxy Cyklo Švec 150 + 135 285 -142
10 Velo Club Cirkl Č. Budějovice 135 + 129 264 -163
11 Kola BSP Planá nad Luž. 134 + 127 261 -166
12 České Budějovice 131 131 -296
13 AC Křešice 128 128 -299
13 Cycling Team Basso 128 128 -299
15 Cykloextra cannondale team 122 122 -305
16 CBC team 121 + 0 121 -306