propozice

MJAL 2018 Pocta Pacovské vrchovině - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2018

10.06.2018 10. června

Filtr kategorií:

S1 + S2

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým CílZtrátaBody
11A225NovotnýOldřichCyklo Team WEBER01:55:01165
22A68HonzákDavidČEZ Cyklo Team Tábor01:55:19+0:00:18
33A69VaníčekŠimonČEZ Cyklo Team Tábor01:55:21+0:00:20
44A73KoblicRadekČEZ Cyklo Team Tábor01:55:23+0:00:22
55A61BakusTomášČEZ Cyklo Team Tábor01:55:23
61B50BrabecDanielBike Invest01:55:23
72B328BenešMartinCyklo Team WEBER01:55:24+0:00:23160
81C406PlechataRadekVelo club Tábor01:55:25+0:00:24165
93B52TomečekZdeněkGS cyklo team Jistebnice01:55:26+0:00:25155
104B71HolanPetrCT Weber01:55:29+0:00:28
115B54PísařJanRajec Trek01:55:30+0:00:29
126A34ProkopPavelVeloservis Team01:55:31+0:00:30
137A60HunalMartinČEZ Cyklo Team Tábor01:56:05+0:01:04
148A13KubaKarelFanny Gastro Příbram01:57:01+0:02:00
152C407JiřičkaMiroslavCyklo Jiřička01:57:49+0:02:48160
166B320JelínekPavelKC Slavia Praha02:01:44+0:06:43152
173C412HorkýDavidRC-H 191902:02:16+0:07:15155
189A27KutišMartinSymbio+ C.E.energy02:02:46+0:07:45
1910A9StibalAdamCycling Academy Tábor02:06:28+0:11:27
2011A219MitasLukášCyklo Team WEBER02:06:36+0:11:35150
211D501PechoušMiroslavSB Cyklo Olympia02:06:37+0:11:36152
224C56ZavadilLiborVelo Dvořák02:06:42+0:11:41
237B333ZikmundPetrCyklo Team WEBER02:06:53+0:11:52149
248B329EremkaPetrTeam Basso02:07:08+0:12:07148
2512A222VochoskaJanCyklo Třeboň02:08:50+0:13:49147
2613A55SabolJanCK Kolokrám02:08:51+0:13:50
272D519MíkaOldřichGalaxy Cyklo Švec Stevens02:08:51150
283D40JanLubošČeské Budějovice02:08:55+0:13:54
2914A213KudlákTomášGalaxy Cyklo Švec Stevens02:08:56+0:13:55146
305C430PlonerRobertRPR Římov02:08:56149
314D510SchwarzKarelCyklo Kohout02:08:57+0:13:56148
325D514KloubMartinTrauma CB02:09:00+0:13:59147
336C408KrátkýVladanCyklo Jiřička02:09:00146
3415A67SchubertŠtěpánČEZ Cyklo Team Tábor02:09:09+0:14:08
357C431KorčákDavidCyklo Jiřička02:09:44+0:14:43145
368C171JehněVáclavKola BSP Planá nad Lužnicí02:09:56+0:14:55144
379B58ŠípDavidCycling Academy Tábor02:10:35+0:15:34
3816A205VlášekJosefDiablo sport Český Krumlov02:13:18+0:18:17145
3910B332PlonerTomášRPR Římov02:16:39+0:21:38144
401E64KrummerRadoslavCube02:16:40+0:21:39
4117A18HeřmánekJanJH Cycling02:17:05+0:22:04
429C401KocianAlešCyklo Kohout02:17:10+0:22:09143
4310C53OplatekEduartKTP Tábor02:17:40+0:22:39
442E605BenhákLadislavCyklo Kohout02:17:41+0:22:40142
4511C428GrymMartinGS cyklo team Jistebnice02:19:22+0:24:21141
4611B319VopatJanDiablo sport Český Krumlov02:19:24+0:24:23143
476D36PrchalPavelKern02:19:46+0:24:45
487D46HabrdaJiříBK Nezmar02:20:13+0:25:12
4918A215JozaMiroslavCyklo Kohout02:21:11+0:26:10142
5012C400JuráňKarelDiablo sport Český Krumlov02:22:06+0:27:05140
511Z653MatláškováJanaCyklo Jiřička02:22:11+0:27:10139
5213C405ŠvadlenaPetrVelo club Tábor02:22:11138
5314C70PivecVlastislavJH Cycling02:23:25+0:28:24
543E615BuřičKarelCyklo Kohout02:24:12+0:29:11137
552Z666AdámkováDanaDiablo sport Český Krumlov02:24:52+0:29:51136
563Z661TomečkováLucieGS cyklo team Jistebnice02:25:47+0:30:46135
574E610KrejčíVáclavCyklo Kohout02:27:57+0:32:56134
585E600VopatJanDiablo sport Český Krumlov02:32:36+0:37:35133
5915C39HoloubekPetrBystřice u Benešova02:40:59+0:45:58
604Z659ZemanováZuzanaJH CYCLING02:44:04+0:49:03132
615Z665FoltováHelenaRPR Římov02:44:04131
6219A41VacíkPetrCycling Academy Tábor02:47:18+0:52:17
636E603ŠustrMiloslavRICOHIMPROMAT TÁBOR02:49:54+0:54:53130
6412B334MlynářJanCyklo Jiřička- 1 kolo+0:04:22141
656Z667KubůPavlínaGS cyklo team Jistebnice- 1 kolo+0:18:41129
DNFA217KřížJan1 Player-1:55:010
DNFD500PeltanZdeněkCyklo Jiřička0
DNFC20SukPavelPraha
DNFC28HalíkJaroloslavVeloservis Team
DNFA26VlčekPavelVeloservis Team

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 Cyklo Team WEBER 165 + 160 + 150 475
2 Cyklo Jiřička 160 + 146 + 145 451 -24
3 Cyklo Kohout 148 + 143 + 142 433 -42
4 GS cyklo team Jistebnice 155 + 141 + 135 431 -44
5 Diablo sport Český Krumlov 145 + 143 + 140 428 -47
6 RPR Římov 149 + 144 + 131 424 -51
7 Velo club Tábor 165 + 138 303 -172
8 Galaxy Cyklo Švec Stevens 150 + 146 296 -179
9 RC-H 1919 155 155 -320
10 KC Slavia Praha 152 152 -323
10 SB Cyklo Olympia 152 152 -323
12 Team Basso 148 148 -327
13 Cyklo Třeboň 147 147 -328
13 Trauma CB 147 147 -328
15 Kola BSP Planá nad Luž. 144 144 -331
16 JH CYCLING 132 132 -343
17 RICOHIMPROMAT TÁBOR z.s. 130 130 -345