Monínec 2016 - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2016

11.06.2016 11. 6. 2016

Filtr kategorií:

S1

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým CílZtrátaBody
11M4179KLABOUCHPetrVelo Club Cirkl Č. Budějovice02:09:36
22M4181NOVÁKJanČEZ Cykloteam Tábor02:10:14+0:00:38
31B353ŠMÍDJiříKbely Cycling team02:11:45+0:02:09
42B310PIVOŇKAVáclavSB Cyklo Olympia02:11:46+0:02:10150
53M4177HONZÁKDavidČEZ Cykloteam Tábor02:11:47+0:02:11
64M4187DRDEKDominikCycling Academy Tábor02:11:48+0:02:12
71A251HOŘEJŠÍJosefAuthor Team Stupno02:11:50+0:02:14
82A214HOLANPetrCyklo Team WEBER02:11:51+0:02:15145
93B309PLECHATARadekVelo club Tábor02:11:52+0:02:16141
105M4182BAKUSTomášČEZ Cykloteam Tábor02:14:54+0:05:18
113A250KOBLICRadekČEZ Cykloteam Tábor02:17:31+0:07:55
126M4185GAVENDAJanCycling Academy Tábor02:17:50+0:08:14
134A212SMOLALukášGalaxy Cyklo Švec02:18:07+0:08:31138
145A224MAŘÍKTomášBMC CZ Racing Team02:18:30+0:08:54136
157M4184KOUDELKADominikMapei Merida Kaňkovský02:18:34+0:08:58
164B324ZIKMUNDPetrCyklo Team WEBER02:18:58+0:09:22135
176A202VALENTAMichalCyklo Jiřička02:19:23+0:09:47134
185B307JOCHMANNMichalDiablo sport Český Krumlov02:27:28+0:17:52133
196B356PEJŠAJiříSedlec-Prčice02:27:50+0:18:14
207A208PAVLÍKVáclavCK RBB INVEST J. Hradec02:28:23+0:18:47132
218A225NOVOTNÝOldřichCyklo Team WEBER02:28:29+0:18:53131
229A217VLÁŠEKJosefDiablo sport Český Krumlov02:28:57+0:19:21130
237B351LÉRViktorKbely Cycling team02:29:17+0:19:41
2410A215ZÁSTAVAPavelBike team Vodňany02:32:53+0:23:17129
258M4186SYROVÁTKAMatějCycling Academy Tábor02:38:52+0:29:16
269M4183BURGSTALLARJanČEZ Cykloteam Tábor02:38:52
278B319VOPATJanDiablo sport Český Krumlov02:41:40+0:32:04128
2811A213KUDLÁKTomášBike team Vodňany02:47:26+0:37:50127
2912A207KASKAVáclavCBC team02:49:04+0:39:28126
3010M4100ŠMEJKALPatrik JakubVelo club Tábor02:49:43+0:40:07125
319B350SOUKUPKarelXS Drink team03:20:15+1:10:39
DNFA210GRAMBLIČKAMatoušCyklo Team WEBER-2:09:360
DNFM4180ARLTKarelG.Benedikt Švec CT Želeč

S2

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým CílZtrátaBody
11C407JIŘIČKAMiroslavCyklo Jiřička01:34:48150
22C409BENEŠMartinCyklo Team WEBER01:34:53+0:00:05145
33C426KŘÍŽMartinVelo club Tábor01:34:57+0:00:09141
44C400JURÁŇKarelDiablo sport Český Krumlov01:35:08+0:00:20138
51D522ZRNEČKOMichalDiablo sport Český Krumlov01:37:13+0:02:25136
65C420MÍKAOldřichGalaxy Cyklo Švec01:37:20+0:02:32135
76C417JEHNĚVáclavKola BSP Planá nad Luž.01:41:20+0:06:32134
81M3178DOLEŽALAdamČEZ Cykloteam Tábor01:43:21+0:08:33
97C405ŠVADLENAPetrVelo club Tábor01:43:23+0:08:35133
102D508FEFERLEFrantišekVelo Club Cirkl Č. Budějovice01:43:59+0:09:11132
118C403KRBECTomášDiablo sport Český Krumlov01:44:31+0:09:43131
129C401KOCIANAlešCyklo Kohout01:47:35+0:12:47130
1310C456PIVECVlastislavBS JOMA J. Hradec01:47:39+0:12:51
1411C454KAHOUNFilipFBT Příbram01:48:17+0:13:29
1512C404ZOBALPetrAC Křešice01:48:21+0:13:33129
163D502pBLECHAKarelGalaxy Cyklo Švec01:48:25+0:13:37
1713C402KŘÍŽJiříCykloextra cannondale team01:53:11+0:18:23128
181Z653MATLÁŠKOVÁJanaCyklo Jiřička01:53:43+0:18:55127
194D520BUŘIČKarelCyklo Kohout01:53:53+0:19:05126
2014C455KUBEŠJanHC Dobříš01:55:28+0:20:40
215D500PELTANZdeněkCyklo Jiřička01:57:03+0:22:15125
222Z659ZEMANOVÁZuzanaCK RBB INVEST J. Hradec01:57:11+0:22:23124
233Z655KOSTKOVÁPavlaMarathon CZ01:58:49+0:24:01123
2415C421DVOŘÁKSvatoplukMarathon CZ01:58:51+0:24:03122
251E608ZLÁMALÍKJaromírCyklo Jiřička01:59:23+0:24:35121
262E610KREJČÍVáclavCyklo Kohout02:00:00+0:25:12120
274Z660BREHOVSKÁLenkaBike team Vodňany02:01:41+0:26:53119
282M3126ZAHAJSKÝRadekČEZ Cykloteam Tábor02:03:38+0:28:50
295Z679HRUBÁGábinaHC Dobříš02:06:37+0:31:49
3016C452HOLOUBEKPetrBystřice n. B.02:06:42+0:31:54
316D518ROUČKALadislavSB Cyklo Olympia02:18:27+0:43:39118
327D521RŮŽIČKAJanCyklo Třeboň02:31:07+0:56:19117

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 Cyklo Team WEBER 145 + 145 + 135 425
2 Velo club Tábor 141 + 141 + 133 415 -10
3 Cyklo Jiřička 150 + 134 + 127 411 -14
4 Diablo sport Český Krumlov 138 + 136 + 133 407 -18
5 Cyklo Kohout 130 + 126 + 120 376 -49
6 Bike team Vodňany 129 + 127 + 119 375 -50
7 Galaxy Cyklo Švec 138 + 135 273 -152
8 SB Cyklo Olympia 150 + 118 268 -157
9 CK RBB INVEST J. Hradec 132 + 124 256 -169
10 Marathon CZ 123 + 122 245 -180
11 BMC CZ Racing Team 136 136 -289
12 Kola BSP Planá nad Luž. 134 134 -291
13 Velo Club Cirkl Č. Budějovice 132 132 -293
14 AC Křešice 129 129 -296
15 Cykloextra cannondale team 128 128 -297
16 CBC team 126 126 -299
17 Cyklo Třeboň 117 117 -308