propozice

Monínec 2019 - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2019

08.05.2019 8. května - středa

Filtr kategorií:

S - 1 / 57,3 km

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým CílZtrátaBody
11M4177CamrdaKarelČEZ Cyklo Team Tábor01:38:18
21A255VitůJosefPČR_EUROFOAM SPORT TEAM01:41:26+0:03:08
32M4178FialaMatyašČEZ Cyklo Team Tábor01:41:34+0:03:16
42A250KřížMartinPČR_Velo club Tábor01:41:40+0:03:22
53A264ŠitnerJaroslavGS cyklo team Jistebnice01:41:51+0:03:33
61B350StaněkPavelAPEX BIKE KLUB TÁBOR01:42:18+0:04:00
72B353ZikmundPetrCyklo Team WEBER01:43:19+0:05:01150
84A251NovotnýOldřichCyklo Team WEBER01:43:20+0:05:02
95A254JanůMartinPČR_Silný Team Uničov01:43:35+0:05:17
106A262DřevojánekJanPČR_VALMEZBIKE Val.Meziříčí01:48:28+0:10:10
117A259NěmečekAlešPROMPT 2 Servis cyklo team01:48:43+0:10:25145
128A257VávraMarekPČR_SPORT BIKE Strakonice01:49:44+0:11:26141
133M4179StibalAdamCYCLING ACADEMY TÁBOR01:49:52+0:11:34
143B351MaříkTomášSKIBIKECENTRUM.CZ01:50:11+0:11:53138
159A263ViktoraJanSB Cyklo Olympia01:50:47+0:12:29
1610A258ŠmahelMichalPČR_CYKLOPOKR Pardubice01:53:05+0:14:47
1711A215JozaMiroslavCyklo Kohout01:53:14+0:14:56136
184B356ValentaMichalCyklo Jiřička01:54:52+0:16:34135
1912A213KudlákTomášGalaxy Cyklo Švec Stevens01:56:14+0:17:56134
205B319VopatJanDiablo sport Český Krumlov01:57:33+0:19:15133
214M4180FůraDominikGS Cyklo team Jistebnice01:57:46+0:19:28132
226B332PlonerTomášRPR Římov01:58:14+0:19:56131
2313A265BilýPavelPČR01:58:20+0:20:02
2414A260JašekPavelPČR02:01:41+0:23:23
2515A252KolaříkStanislavPČR_Silný Team Uničov02:02:13+0:23:55
2616A256LehockýPavelGS Cyklo team Jistebnice02:09:40+0:31:22
277B334MlynářJanCyklo Jiřička02:37:06+0:58:48130

S - 2 / 38,7 km

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým CílZtrátaBody
11C406PlechataRadekVelo club Tábor01:09:15150
22C438TomečekZdeněkGS cyklo team Jistebnice01:09:26+0:00:11145
33C456BelfínJiříKovo Belfín Cyklo Team01:09:41+0:00:26
44C457ZavadilLiborVELO DVOŘÁK01:09:59+0:00:44
51D519MíkaOldřichGalaxy Cyklo Švec Stevens01:10:04+0:00:49141
62D501PechoušMiroslavSB Cyklo Olympia01:12:00+0:02:45138
75C455JehněVáclavCykloklub Chýnov01:12:12+0:02:57
86C461NěmecKamilHZS Vlašim01:12:19+0:03:04
91Z679JanůKamilaČEZ Cyklo Team Tábor01:12:30+0:03:15
103D521TumaRomanAC Sparta Cycling Akademie01:12:34+0:03:19136
111M3148KrešákKryštofCYCLING ACADEMY TÁBOR01:12:48+0:03:33
127C459ŠmejkalJiříKola BSP Planá nad Lužnicí01:12:51+0:03:36
138C430PlonerRobertRPR Římov01:12:58+0:03:43135
144D523KrbecTomášDiablo sport Český Krumlov01:15:35+0:06:20134
159C458BlochFilipČistý Sport01:15:51+0:06:36
1610C408KrátkýVladanCyklo Jiřička01:15:56+0:06:41133
1711C407JiřičkaMiroslavCyklo Jiřička01:16:30+0:07:15132
185D510SchwarzKarelCyklo Kohout01:16:47+0:07:32131
1912C454TichýVítPříbram01:18:28+0:09:13
2013C462KocianAlešCyklo Kohout01:19:11+0:09:56130
2114C460PivecVlastislavBS JOMA Jindřichův Hradec01:19:19+0:10:04
226D505KopicPetrCyklo Jiřička01:19:22+0:10:07129
237D553OkruhlicaPetrCKKV PRAHA01:19:23+0:10:08
248D508FeferleFrantišekČistý Sport racing team01:21:03+0:11:48128
2515C427HlaváčJanCBC Team01:21:11+0:11:56127
262Z680FilipováKláraReSOLUTION Team01:21:12+0:11:57126
2716C405ŠvadlenaPetrVelo club Tábor01:21:35+0:12:20125
281E616KlabouchJanAC Sparta Cycling Akademie01:21:44+0:12:29124
299D516KřížJiříCykloextra cannondale team01:22:11+0:12:56123
302E626BoháčZdeněkKola BSP Planá nad Luž.01:22:16+0:13:01122
3117C434NovákVladimírGS cyklo team Jistebnice01:24:19+0:15:04121
323Z676NovákováVeronikaPROMPT2 go! team01:24:33+0:15:18
333E615BuřičKarelCyklo Kohout01:24:39+0:15:24120
3410D554TrachtaPavelCKKV PRAHA01:25:45+0:16:30
354Z653MatláškováJanaCyklo Jiřička01:25:47+0:16:32119
364E600VopatJanDiablo sport Český Krumlov01:26:50+0:17:35118
372M3149KlicmanAdamCYCLING ACADEMY TÁBOR01:26:56+0:17:41
3811D552JežekMartin3M01:27:15+0:18:00117
395E610KrejčíVáclavCyklo Kohout01:27:35+0:18:20116
405Z665FoltováHelenaRPR Římov01:28:51+0:19:36115
416Z655KostkováPavlaCyklo Jiřička01:28:56+0:19:41114
426E620PeltanZdeněkCyklo Jiřička01:29:36+0:20:21113
4318C431KorčakDavidCyklo Jiřička01:30:37+0:21:22112
447Z677TabachováGabrielaPČR01:41:28+0:32:13
458Z678KošecováMiroslavaCBC Team01:46:51+0:37:36111
4619C452ŠrejmaMarekAxON Sport team extra01:57:23+0:48:08

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 Cyklo Jiřička 135 + 133 + 132 400
2 GS cyklo team Jistebnice 145 + 132 + 121 398 -2
3 Cyklo Kohout 136 + 131 + 130 397 -3
4 Diablo sport Český Krumlov 134 + 133 + 118 385 -15
5 RPR Římov 135 + 131 + 115 381 -19
6 Galaxy Cyklo Švec Stevens 141 + 134 275 -125
6 Velo club Tábor 150 + 125 275 -125
8 AC Sparta Cycling Akademie 136 + 124 260 -140
9 CBC Team 127 + 111 238 -162
10 Cyklo Team WEBER 150 150 -250
11 PROMPT 2 Servis cyklo team 145 145 -255
12 Sport-bike Strakonice 141 141 -259
13 SB Cyklo Olympia 138 138 -262
13 SKIBIKECENTRUM.CZ 138 138 -262
15 Čistý Sport racing team 128 128 -272
16 Resolution team ČB 126 126 -274
17 Cykloextra cannondale team 123 123 -277
18 Kola BSP Planá nad Luž. 122 122 -278
19 3M 117 117 -283