propozice

Monínec MJAL 2017 - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2017

17.06.2017 17.června

Filtr kategorií:

S1 / 79,5 km

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým CílZtrátaBody
11M4177ŤoupalíkJakubCYCLING ACADEMY TÁBOR02:10:29
22M4178HonzákDavidČEZ Cyklo Team Tábor02:11:48+0:01:19
31B351RybaříkIvanČistý Sport02:11:56+0:01:27
42B320JelínekPavelKC Slavia Praha02:12:03+0:01:34165
53B356PivoňkaVáclavSB Cyklo Olympia02:12:05+0:01:36
61A250HolanPetrCyklo Team WEBER02:12:58+0:02:29
74B328BenešMartinCyklo Team WEBER02:12:59+0:02:30160
82A225NovotnýOldřichCyklo Team WEBER02:13:33+0:03:04155
95B350PejšaJiříČistý Sport02:13:57+0:03:28
103M4180NovýJakubCYCLING ACADEMY TÁBOR02:13:58+0:03:29
106B326VyplelJakubAuthor Team Stupno02:13:58152
127B322TomečekZdeněkGS cyklo team Jistebnice02:21:30+0:11:01150
133A219MitasLukᚎirovnice02:23:21+0:12:52149
148B333ZikmundPetrCyklo Team WEBER02:23:31+0:13:02148
159B353PíšaVáclavVELO CLUB CIRKL Č.B.02:24:12+0:13:43
1610B327ValentaMichalCyklo Jiřička02:24:20+0:13:51147
1711B357StaněkPavelAPEX BIKE KLUB TÁBOR02:25:02+0:14:33
184A205VlášekJosefDiablo sport Český Krumlov02:25:23+0:14:54146
195A251SabolJanCK KOLOKRÁMSvijany02:26:50+0:16:21
206A213KudlákTomášGalaxy Cyklo Švec Stevens02:26:52+0:16:23145
2112B325ViktoraJanSB Cyklo Olympia02:37:47+0:27:18144
2213B319VopatJanDiablo sport Český Krumlov02:43:35+0:33:06143
DNFM4179BurgstallerJanČEZ Cyklo Team Tábor-2:10:29
DNFA252KutišMartinSYMBIO + BMC
DNFA210GrambličkaMatoušCyklo Team WEBER0

S2 / 54,5 km

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým CílZtrátaBody
11C407JiřičkaMiroslavCyklo JIŘIČKA České Budějovice01:33:00165
22C420MíkaOldřichGalaxy Cyklo Švec Stevens01:35:00+0:02:00160
33C426KřížMartinVelo club Tábor01:35:01+0:02:01155
44C460ZavadilLiborVELO DVOŘÁK01:35:05+0:02:05
51D522ZrnečkoMichalDiablo sport Český Krumlov01:35:06+0:02:06152
65C406PlechataRadekVelo club Tábor01:35:11+0:02:11150
76C412HorkýDavidGalaxy Cyklo Švec Stevens01:35:21+0:02:21149
82D551JanLubošČeské Budějovice01:35:56+0:02:56
93D501PechoušMiroslavSB Cyklo Olympia01:38:05+0:05:05148
107C458ŠmejkalJiříKola BSP Planá nad Lužnicí01:38:54+0:05:54
118C417JehněVáclavKola BSP Planá nad Luž.01:40:57+0:07:57147
129C430PlonerRobertBike team Vodňany01:41:43+0:08:43146
131M3128CamrdaKarelČEZ Cyklo Team Tábor01:42:37+0:09:37
142M3127VondráčekJanCK Příbram Fany Gast01:42:38+0:09:38
154D510SchwarzKarelCyklo Kohout01:42:39+0:09:39145
165D508FeferleFrantišekSB Cyklo Olympia01:44:49+0:11:49144
171Z676JanůKamilaKH TOUR LIV CYCLING TEAM01:44:54+0:11:54
1810C405ŠvadlenaPetrVelo club Tábor01:44:56+0:11:56143
196D507DvořákJosefKola BSP Planá nad Luž.01:45:37+0:12:37142
2011C404ZobalPetrAC Křešice01:45:46+0:12:46141
211E605BenhákLadislavCyklo Kohout01:45:48+0:12:48140
2212C408KrátkýVladanCyklo Jiřička01:45:56+0:12:56139
2313C456PivecVlastislavBS JOMA Jindřichův Hradec01:45:58+0:12:58
2414C459MiňhaPetrGS cyklo team Jistebnice01:46:03+0:13:03
2515C428GrymMartinGS cyklo team Jistebnice01:46:21+0:13:21138
263M3126OttaJosefCK Příbram Fany Gast01:52:42+0:19:42
272Z666AdámkováDanaDiablo sport Český Krumlov01:53:35+0:20:35137
282E628JežekAntonínDNT Chomutov01:54:09+0:21:09
293Z653MatláškováJanaCyklo Jiřička01:54:46+0:21:46136
307D500PeltanZdeněkCyklo Jiřička01:54:51+0:21:51135
3116C429NovákVladimírGS cyklo team Jistebnice01:54:56+0:21:56134
3217C454VondráčekŠtěpánCK Příbram Fany Gast01:55:17+0:22:17
3318C452SkopečekMichalVěšín01:57:37+0:24:37
343E610KrejčíVáclavCyklo Kohout01:58:00+0:25:00133
354E600Vopat st.JanDiablo sport Český Krumlov01:58:29+0:25:29132
3619C400JuráňKarelDiablo sport Český Krumlov02:02:17+0:29:17131
374Z659ZemanováZuzanaJH CYCLING02:04:20+0:31:20130
385Z660BrehovskáLenkaBike team Vodňany02:04:43+0:31:43129
395E608ZlámalíkJaromírCyklo Jiřička02:04:53+0:31:53128
406Z665FoltováHelenaBike team Vodňany02:06:44+0:33:44127
416E626JirásekJaroslavDNT Chomutov02:07:00+0:34:00
4220C457HoloubekPetrBystřice u Ben.02:07:28+0:34:28
437E611RůžičkaJanCyklo Třeboň02:26:12+0:53:12126
447Z664SchmiedováVladimírajezdím sama za sebe02:31:07+0:58:07125
DNFC455KoukalPavelKladno-1:33:00

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 Cyklo Team WEBER 160 + 155 + 148 463
2 Galaxy Cyklo Švec Stevens 160 + 149 + 145 454 -9
3 Cyklo Jiřička 165 + 147 + 139 451 -12
4 Velo club Tábor 155 + 150 + 143 448 -15
5 Diablo sport Český Krumlov 152 + 146 + 143 441 -22
6 SB Cyklo Olympia 148 + 144 + 144 436 -27
7 GS cyklo team Jistebnice 150 + 138 + 134 422 -41
8 Cyklo Kohout 145 + 140 + 133 418 -45
9 Bike team Vodňany 146 + 129 + 127 402 -61
10 Kola BSP Planá nad Luž. 147 + 142 289 -174
11 KC Slavia Praha 165 165 -298
12 Author Team Stupno 152 152 -311
13 Žirovnice 149 149 -314
14 AC Křešice 141 141 -322
15 JH CYCLING 130 130 -333
16 Cyklo Třeboň 126 126 -337