propozice

Silnice Kašperské Hory 2018 - Výsledky závodu

23.06.2018 23. června

Filtr kategorií:

S1

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým CílZtráta
11A219MitasLukášCyklo Team WEBER01:51:38
21PI104KoblicRadekČEZ CT Tábor01:51:40+0:00:02
31B328BenešMartinCyklo Team WEBER01:53:13+0:01:35
42A203NovotnýOldřichCT Weber01:53:14+0:01:36
52B312ČechuraOndřejAxon Sport Team01:54:23+0:02:45
63B301VoráčekJiříCK Kramolín01:54:26+0:02:48
74B302VyplelJakubAuthor Team Stupno01:58:44+0:07:06
85B304LöblRichardAxon Sport Team01:59:42+0:08:04
93A205VlášekJosefDiablo sport Český Krumlov02:05:47+0:14:09
106B316VyletaRadekCK Kramolín02:09:01+0:17:23
117B319VopatJanDiablo sport Český Krumlov02:13:29+0:21:51
128B307TančouzOndřejCK Kramolín02:21:17+0:29:39
139B315StýbloTomášKoloradi.cz- 1 kolo-1:51:38
1410B314PřibylLukášKoloradi.cz- 1 kolo
1511B313AndrleRadekCOPR Přeštice- 1 kolo
164A202RábJaroslavCK Kramolín- 1 kolo
DNFA215JozaMiroslavCyklo Kohout
DNFA210GrambličkaMatoušCyklo Team WEBER

S2

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým CílZtráta
11PII130MužíkVítLawi Stars Giant01:20:48
21C426KřížMartinVelo club Tábor01:21:48+0:01:00
31D502KopáčPavelAxon Sport Team01:21:53+0:01:05
42D510šJežekKamilCK Kramolín01:23:05+0:02:17
52C416VávraMarekVolyně01:23:29+0:02:41
63D501PechoušMiroslavSB Cyklo Olympia01:23:33+0:02:45
73C406PlechataRadekVelo club Tábor01:23:34+0:02:46
84C412šSoušekKarelCK Vinohradské šlapky01:23:38+0:02:50
95C412HorkýDavidRC-H 191901:24:45+0:03:57
104D513PospíšilPetrAxon Sport Team01:26:41+0:05:53
116C402BelfínJiříKOVO BELFÍN Cyklo Team01:29:06+0:08:18
127C400JuráňKarelDiablo sport Č. Krumlov01:30:24+0:09:36
135D514KloubMartinTrauma CB01:30:52+0:10:04
148C408KrátkýVladanCyklo Jiřička01:31:29+0:10:41
152PII120TůmaRomanAC Sparta Praha01:33:13+0:12:25
166D510SchwarzKarelCyklo Kohout01:33:52+0:13:04
179C401KocianAlešCyklo Kohout01:34:57+0:14:09
183PII124PospíšilJanPytlov01:35:38+0:14:50
1910C407šMatoušekBohumilCK Kramolín01:35:42+0:14:54
204PII126KošťálOtakar ml.Cyklo Mikulášek Znojmo01:37:31+0:16:43
211PII - Ž127StaňkováKláraCyklo Mikulášek Znojmo01:37:39+0:16:51
2211C405ŠvadlenaPetrVelo club Tábor01:37:45+0:16:57
235PII123SkopečekMichal01:37:52+0:17:04
241E601MajerKarelCK Kramolín01:38:59+0:18:11
257D504SmáhaKarelCykloservis Malát01:39:18+0:18:30
2612C407JiřičkaMiroslavCyklo Jiřička01:40:03+0:19:15
2713C432SuchýMiloslavRPR Římov01:41:09+0:20:21
282E610KrejčíVáclavCyklo Kohout01:41:30+0:20:42
296PII121KlabouchJanAC Sparta Praha01:41:57+0:21:09
301Z661TomečkováLucieGS cyklo team Jistebnice01:42:25+0:21:37
3114C413ŠrejmaMarekCykloservis Malát01:43:12+0:22:24
322Z101RandováIvetaCK Kramolín01:43:33+0:22:45
333E615BuřičKarelCyklo Kohout01:43:37+0:22:49
3415C403PláničkaJardaKOVO BELFÍN Cyklo Team01:43:55+0:23:07
3516C404CarikDanCykloservis Malát01:44:09+0:23:21
368D516KřížJiříCykloextra cannondale01:44:30+0:23:42
374E603ŠeflJosefAxon Sport Team01:44:56+0:24:08
389D505ŠímaMiroslavCK Kramolín01:45:46+0:24:58
395E600VopatJanDiablo sport Č. Krumlov01:47:02+0:26:14
403Z666AdámkováDanaDiablo sport Č. Krumlov01:47:19+0:26:31
4110D514šZelenýJardaKOVO BELFÍN Cyklo Team01:47:21+0:26:33
424Z665FoltováHelenaRPR Římov01:49:13+0:28:25
436E602KalousekJosefCykloservis Malát01:52:38+0:31:50
445Z103HálováBlankaCK Kramolín01:52:46+0:31:58
4511D506ŠvajcrMiroslavCK Kramolín01:53:31+0:32:43
4612D512NeščákJánCykloservis Malát01:55:10+0:34:22
477E609HlavatýBohuslavCykloservex-Medila01:55:26+0:34:38
4817C405šVránaJiříCK Vinohradské šlapky02:03:01+0:42:13
497PII128KošťálOtakar st.Šatov02:16:17+0:55:29
508E605NaušKarelCykloservis Malát- 1 kolo-1:20:48
519E610šŠimonMilanCykloservis Malát- 1 kolo
526Z667KubůPavlínaGS cyklo team Jistebnice- 1 kolo
5310E607ŠrejmaJiříCykloservis Malát- 2 kola
DNFC430PlonerRobertRPR Římov