propozice

Tálín MJAL, časovka jednotlivců - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2017

01.07.2017 1. července

Filtr kategorií:

S1 + S2 (16 km)

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým CílZtrátaBody
11M4189ŤoupalíkJakubCYCLING ACADEMY Tábor00:21:15
21A225NovotnýOldřichCyklo Team WEBER00:21:23+0:00:08165
31C426KřížMartinVelo club Tábor00:21:29+0:00:14165
42C407JiřičkaMiroslavCyklo Jiřička00:21:29160
51B315PrůchaBedřichCykloservex-Medila00:21:37+0:00:22160
62B320JelínekPavelKC Slavia Praha00:21:42+0:00:27155
73C412HorkýDavidGalaxy Cyklo Švec Stevens00:21:44+0:00:29155
82A218SmolaLukášGalaxy Cyklo Švec Stevens00:21:51+0:00:36152
91D501PechoušMiroslavSB Cyklo Olympia00:21:52+0:00:37152
102M4198NovýJakubCYCLING ACADEMY Tábor00:22:25+0:01:10
112D508FeferleFrantišekSB Cyklo Olympia00:22:44+0:01:29150
123D196ČernýKarelCYCLO ATOM Plzeň00:22:47+0:01:32
134C406PlechataRadekVelo club Tábor00:22:49+0:01:34149
143B326VyplelJakubAuthor Team Stupno00:22:58+0:01:43150
154B188HronJanŠu.Tri.00:23:02+0:01:47
165C411BaťkaMichaelDiablo sport Český Krumlov00:23:03+0:01:48148
174D522ZrnečkoMichalDiablo sport Český Krumlov00:23:06+0:01:51147
183A210GrambličkaMatoušCyklo Team WEBER00:23:10+0:01:55149
195B190HyšplerRobinPRODOLI RACING TEAM00:23:10
206C400JuráňKarelDiablo sport Český Krumlov00:23:12+0:01:57146
214A219MitasLukᚎirovnice00:23:16+0:02:01148
225D512ŠvecMartin00:23:26+0:02:11
236B325ViktoraJanSB Cyklo Olympia00:23:27+0:02:12147
246D192VrbkaTomášCYCLO ATOM Plzeň00:23:39+0:02:24
257C182VávraMarekBMC00:23:50+0:02:35
265A205VlášekJosefDiablo sport Český Krumlov00:23:52+0:02:37146
271E194KlímaZdeněkEKOL TEAM BRNO00:23:59+0:02:44
286A187PínaOndřejDiablo sport Český Krumlov00:23:59145
291Z 181MondlováKateřinaFischer Ski Klub Šumava Vimperk00:24:05+0:02:50
307B319VopatJanDiablo sport Český Krumlov00:24:21+0:03:06144
317D510SchwarzKarelCyklo Kohout00:24:23+0:03:08145
328C417JehněVáclavKola BSP Planá nad Luž.00:24:39+0:03:24144
333M4199CamrdaKarelČEZ Tábor00:24:44+0:03:29
349C408KrátkýVladanCyklo Jiřička00:25:13+0:03:58143
3510C191FilipTomášCYCLING ACADEMY Tábor00:25:16+0:04:01
3611C405ŠvadlenaPetrVelo club Tábor00:25:24+0:04:09142
3712C404ZobalPetrAC Křešice00:25:37+0:04:22141
3813C430PlonerRobertBike team Vodňany00:25:40+0:04:25140
392E600VopatJanDiablo sport Český Krumlov00:25:42+0:04:27139
407A213KudlákTomášGalaxy Cyklo Švec Stevens00:25:52+0:04:37143
418D520BuřičKarelCyklo Kohout00:25:52138
429D502KohoutLadislavCyklo Kohout00:25:56+0:04:41137
438A200ŠmejkalPatrik JakubVelo club Tábor00:26:02+0:04:47142
442Z 653MatláškováJanaCyklo Jiřička00:26:04+0:04:49136
453Z 655KostkováPavlaMarathon CZ00:26:24+0:05:09135
4610D507DvořákJosefKola BSP Planá nad Luž.00:26:27+0:05:12134
471M3193RačanDavidCZ TÁBOR00:26:32+0:05:17
484Z 666AdámkováDanaDiablo sport Český Krumlov00:26:39+0:05:24133
493E603ŠustrMiloslavRICOHIMPROMAT TÁBOR z.s.00:26:58+0:05:43132
504E608ZlámalíkJaromírCyklo Jiřička00:27:16+0:06:01131
515Z 659ZemanováZuzanaJH CYCLING00:27:31+0:06:16130
526Z 660BrehovskáLenkaBike team Vodňany00:27:34+0:06:19129
5311D252ValdaufRadimHluboká nad Vltavou00:27:42+0:06:27
542M3185ProcházkaStanislavBIKETIME BULLS Písek00:28:43+0:07:28
553M3183WitkowakiMarekBIKETIME BULLS Písek00:28:49+0:07:34
565E611RůžičkaJanCyklo Třeboň00:29:16+0:08:01128
577Z 665FoltováHelenaBike team Vodňany00:29:17+0:08:02127
584M3186VlasatýJakubBIKETIME BULLS Písek00:30:14+0:08:59
595M3184HronkováKláraBIKETIME BULLS Písek00:30:49+0:09:34
606M3195HorkáVeronikaJUNIOR CYCLING PROJECT TEAM Písek00:34:40+0:13:25
616E197ŠejnaRomanSTS Praha00:34:47+0:13:32

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 Velo club Tábor 165 + 149 + 142 456
2 Galaxy Cyklo Švec Stevens 155 + 152 + 143 450 -6
3 SB Cyklo Olympia 152 + 150 + 147 449 -7
4 Diablo sport Český Krumlov 148 + 147 + 146 441 -15
5 Cyklo Jiřička 160 + 143 + 136 439 -17
6 Cyklo Kohout 145 + 138 + 137 420 -36
7 Bike team Vodňany 140 + 129 + 127 396 -60
8 Cyklo Team WEBER 165 + 149 314 -142
9 Kola BSP Planá nad Luž. 144 + 134 278 -178
10 Cykloservex-Medila 160 160 -296
11 KC Slavia Praha 155 155 -301
12 Author Team Stupno 150 150 -306
13 Žirovnice 148 148 -308
14 AC Křešice 141 141 -315
15 Marathon CZ 135 135 -321
16 RICOHIMPROMAT TÁBOR z.s. 132 132 -324
17 JH CYCLING 130 130 -326
18 Cyklo Třeboň 128 128 -328