propozice www

TBC České Budějovice 2016 - Výsledky závodu

05.11.2016 5.11.2016

Filtr kategorií:

Hlavní závod

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým 1 2 3 4 5 6 7 8 CílZtráta
11A201SmolaLukášGalaxy CykloŠvec Stevens0:12:510:06:210:06:160:06:120:06:230:06:210:06:2100:50:45
21B300BambulaStandaČEZ Cyklo Team Tábor0:12:510:06:210:06:260:06:250:06:270:06:310:06:2600:51:27+0:00:42
32B309HyšplerRobin PRODOLI Racing Team0:13:040:06:330:06:270:06:310:06:270:06:150:06:2200:51:39+0:00:54
43B301TomečekZdeněkGS cyklo team Jistebnice0:13:040:06:330:06:270:06:310:06:270:06:280:06:3100:52:01+0:01:16
51C400HomolkaLiborCK RBB Invest J.Hradec0:13:040:06:270:06:330:06:310:06:330:06:340:06:3200:52:14+0:01:29
62A212NovotnýOldřichCT Weber0:13:230:06:320:06:320:06:270:06:300:06:320:06:3400:52:30+0:01:45
74B306ZikmundPetrCT Weber0:13:040:06:330:06:420:06:350:06:380:06:400:06:3500:52:47+0:02:02
85B304HavelJosefSTATIKA J.S.K.K.0:13:190:06:320:06:320:06:310:06:340:06:380:06:5400:53:00+0:02:15
96B302StaněkPavelApex - Bike Tábor0:13:040:06:330:06:420:06:350:06:500:06:460:06:3000:53:00
107B108FeklDanielCyklo Extra sport0:13:410:06:230:06:570:06:320:06:390:06:320:06:1600:53:00
112C405JuráňKarelDiablo Sport Český Krumlov0:13:300:06:340:06:360:06:370:06:390:06:340:06:3000:53:00
123A104StropnickýOndraPRODOLI Racing Team0:13:300:06:340:06:360:06:370:06:390:06:430:06:3300:53:12+0:02:27
134A109MedekTomášSKC Tufo Prostějov0:13:300:06:340:06:530:06:360:06:440:06:370:06:3200:53:26+0:02:41
141D500PechoušMiroslavSB Cyklo Olympia0:13:300:06:340:06:360:06:530:06:440:06:410:06:3400:53:32+0:02:47
153C417ZavadilLiborVelo Dvořák0:13:560:06:470:06:490:06:380:06:440:06:430:06:4200:54:19+0:03:34
162D504RousTomášRotorbike Plzeň0:13:460:06:450:06:460:06:480:06:490:06:430:06:4700:54:24+0:03:39
174C404MíkaOldřichGalaxy CykloŠvec Stevens0:13:300:06:340:07:090:06:520:06:490:06:430:07:2100:54:58+0:04:13
181JŘI106DušákMartinDům barev ČK0:13:560:06:510:06:570:06:580:06:530:06:590:06:5700:55:31+0:04:46
192JŘI107KamírOndřejHM sport ČK0:13:560:06:510:06:570:06:580:06:530:06:590:06:5700:55:31
205C421BenesMartinCT Weber0:14:210:06:480:06:480:06:450:07:050:06:540:06:5600:55:37+0:04:52
218B305RotbauerTomášCT Weber0:14:070:06:590:06:510:06:550:07:000:06:550:06:5700:55:44+0:04:59
229B103JanečekMichalJIKO Čácha Sušice0:14:210:06:480:06:560:06:540:06:590:07:110:07:1200:56:21+0:05:36
236C411DvořákPetrVelo Dvořák0:13:560:06:590:07:020:06:550:07:130:07:140:07:1000:56:29+0:05:44
2410B101KošinPetr0:14:360:06:540:07:050:07:000:06:590:07:010:06:5800:56:33+0:05:48
257C105NovákVáclavGW Jihotrans0:14:150:06:540:07:210:07:050:06:590:07:010:06:5800:56:33
2611B102DvořákKarelJIKO Čácha Sušice0:14:210:07:090:07:030:07:210:07:080:07:160:07:1100:57:29+0:06:44
275A206TučekJanCK RBB Invest J. Hradec0:14:210:07:090:07:050:07:110:07:160:07:230:07:2000:57:45+0:07:00
283D502KlabouchJanAC Sparta cycling academy0:14:360:07:130:07:160:07:130:07:280:07:1600:51:02-1 okruh
293JŘI14LukšDavidCYKLO ATOM cycling team0:14:150:07:150:07:050:07:270:07:310:07:2900:51:02-1 okruh
306A207EremkaPetrBasso Cycling Team0:15:280:07:160:07:090:07:180:06:580:06:5900:51:08-1 okruh
318C410PexaMartinCyklo Jiřička České Budějovice0:14:520:07:200:07:190:07:260:07:120:07:2500:51:34-1 okruh
324D63FeferleFrantišekSB Cyklo Olympia0:15:350:07:250:07:280:07:350:07:430:07:2600:53:12-1 okruh
337A213KudlákTomášGalaxy CykloŠvec Stevens0:15:280:07:320:07:310:07:320:07:430:07:2600:53:12-1 okruh
344JŘI110KošťálOtakarCyklo Kučera elite team0:15:280:07:220:07:290:07:320:07:550:07:4900:53:35-1 okruh
359C408KopeckýVáclavGS cyklo team Jistebnice0:15:200:07:370:07:380:07:460:07:510:08:1200:54:24-1 okruh
3610C100ŠafaříkPetrGS Cyklo Jistebnice0:15:470:07:540:07:560:07:590:08:280:08:0400:56:08-1 okruh
371JKY5StaňkováKláraCyklo Kučera elite team0:16:100:08:070:08:000:08:080:08:090:08:4400:57:18-1 okruh
381Z31ŠafaříkováKláraGS cyklo team Jistebnice0:16:500:08:300:08:350:08:390:08:4300:51:17-2 okruhy
395D505ValdaufRadimHluboká nad Vltavou0:17:180:08:280:08:480:08:590:08:4100:52:14-2 okruhy
4011C412Kříž Jiří Cyklo extra cannondale team 0:17:210:08:550:09:150:09:420:09:2900:54:42-2 okruhy
412Z33DorockáKristýnaDiablo Sport Český Krumlov0:19:260:09:250:09:260:10:100:09:4200:58:09-2 okruhy
423Z4TopičováDominikaCyklo Extra sport0:19:120:10:030:09:580:10:010:09:0400:58:18-2 okruhy
DNFA210ČervenýPetrDiablo Sport Český Krumlov0:15:150:07:330:07:350:07:4000:38:03-3 okruhy
Dětský závod 2 malé okruhy

1. Kamír Ondřej, HM sport ČK, kat. 13+
2. Staňková Klára, Cyklo Kučera elite team , kat. 11 - 12 let
3. Procházka Stanislav, Junior cycling projekt team, kat. 11 - 12 let
4. Hronková Klára, Bike Time Bulls Písek, kat. 13+
5. Šimeček David, Cycling academy Tábor, kat. 11 - 12 let
6. Hronek Jaroslav, Bike Time Bulls Písek, kat. 9 - 10 let
7. Nováková Kristýna, GW Jihotrans, kat. 11 - 12 let
8. Fialová Klára, GS Cyklo Jistebnice, kat. 9 - 10 let
9. Máše Daniel, AC MTB Čimelice, kat. 9 - 10 let

Dětský závod 1 malý okruh

1. Hering Václav,Bike Time Bulls Písek, kat. 5 - 6 let
2. Tomečková Tereza, GS Cyklo Jistebnice, kat. 5 - 6 let
3. Hering Lukáš, Bike Time Bulls Písek, kat. 5 - 6 let
4. Hronková Tereza, Bike Time Bulls Písek, kat. 5 - 6 let
DNF Matásek Jakub, Bike Time Bulls Písek, kat. 5 - 6 let

Dětský závod cílová rovinka

1. Tomeček Matěj, GS Cyklo Jistebnice, do 4 let
2. Jelínek Václav, KC Slavia Praha, do 4 let
3. Tomečková Barbora, GS Cyklo Jistebnice, do 4 let