Tour de Boletice 2019 - 1. etapa - Výsledky závodu

31.08.2019 31. srpna - sobota

Filtr kategorií:

S1 + S2

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým CílZtráta
11MP129OberngruberChristianRC Bike NEXT125 Hackl Lebensräume01:02:06
22MP182HebíkMartinFany Gastro Příbram01:02:35+0:00:29
33MP148ModlitbaVojtěchCK Příbram01:02:49+0:00:43
41MP40130PasterAndreasRC Bike Next 125 Hackl Lebensräume01:02:57+0:00:51
54MP181PivoňkaVáclavCyklo Olympia01:03:02+0:00:56
61B315PrůchaBedřichSportRaces - Isaac Team01:03:23+0:01:17
71M4138ZoaitterRenéPROFISPORT Cheb01:03:31+0:01:25
81C412HorkýDavidRC-H 191901:03:42+0:01:36
92MP40134CirklPetrVelo Club Cirkl CB01:03:45+0:01:39
102B320JelínekPavelKC Slavia Praha01:03:46+0:01:40
115MP144HavelJosefSTATIKA J.S.K.K.01:03:59+0:01:53
126MP185LorencErikSPECTRUMBIKE Č.B.01:04:12+0:02:06
132C407JiřičkaMiroslavCyklo Jiřička01:04:17+0:02:11
147MP177ŠňupárekVáclavTeam CykloTrener01:04:30+0:02:24
153C435ViktoraJanSB Cyklo Olympia01:04:32+0:02:26
164C406PlechataRadekVelo club Tábor01:04:39+0:02:33
171A416VávraMarekSport Bike Strakonice01:04:47+0:02:41
181D501PechoušMiroslavSB Cyklo Olympia01:05:08+0:03:02
198MP127HaiderMartinRC Bike Next 125 Hackl Lebensräume01:05:17+0:03:11
209MP128OberngruberDanielRC Bike Next 125 Hackl Lebensräume01:05:17
2110MP126BauerFlorianRC Bike Next 125 Hackl Lebensräume01:05:26+0:03:20
222M4180HanákJakubČS Specialized Junior MTB Team01:05:50+0:03:44
232D519MíkaOldřichGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS01:05:57+0:03:51
243B323TichýVáclavDiablo sport Český Krumlov01:06:01+0:03:55
253MP40137NovákVáclavGW Jihotrans01:06:15+0:04:09
264MP40146ModlitbaJanH.M. Sport Český Krumlov01:06:54+0:04:48
273D521TůmaRomanAC Sparta Cycling Akademie01:08:07+0:06:01
282A215JozaMiroslavCyklo Kohout01:08:39+0:06:33
294B321JančúchJergušCyklo Jiřička01:10:30+0:08:24
303M4179DušákMartinČS Specialized Junior MTB team01:11:30+0:09:24
314D510SchwarzKarelCyklo Kohout01:11:47+0:09:41
325C411BaťkaMichaelDiablo sport Český Krumlov01:12:03+0:09:57
336C430PlonerRobertRPR Římov01:12:23+0:10:17
345D508FeferleFrantišekSB Cyklo Olympia01:12:48+0:10:42
351Z145FilipováKláraResolution Team ČB01:13:13+0:11:07
365MP40186JanLubošČeské Budějovice01:13:30+0:11:24
376MP40139BlažekJiříSKI Nordic Mariánské Lázně01:13:57+0:11:51
386D505KopicPetrCyklo Jiřička01:14:39+0:12:33
397C400JuráňKarelDiablo sport Český Krumlov01:15:13+0:13:07
405B319VopatJanDiablo sport Český Krumlov01:15:52+0:13:46
417MP40142HabrdaJiříBK Nezmar01:16:02+0:13:56
427D516KřížJiříCykloextra cannondale team01:16:14+0:14:08
438C401KociánAlešCyklo Kohout01:16:19+0:14:13
444M4131KudweisVítSulanova střela01:16:52+0:14:46
451E616KlabouchJanAC Sparta Praha01:18:30+0:16:24
462Z653MatláškováJanaCyklo Jiřička01:19:23+0:17:17
472E610KrejčíVáclavCyklo Kohout01:20:32+0:18:26
485M4136NágrOndřejCycling Academy Tábor01:20:35+0:18:29
498MP40178PivecVlastislavJH Cycling01:20:56+0:18:50
503E615BuřičKarelCyklo Kohout01:21:34+0:19:28
519MP40149KoubaTomášCyklo Jiřička01:22:16+0:20:10
524E620PeltanZdeněkCyklo Jiřička01:22:25+0:20:19
539C434NovákVladimírGS cyklo team Jistebnice01:22:58+0:20:52
543Z665FoltováHelenaRPR Římov01:23:21+0:21:15
554Z147KloubováKateřinaTrauma CB01:23:22+0:21:16
5610MP40184KorbelKarelDěti Kleti01:23:56+0:21:50
575E600VopatJanDiablo sport Český Krumlov01:24:58+0:22:52
5811MP40141BrejchaPetrCK Kramolín01:28:21+0:26:15
596E608ZlámalíkJaromírCyklo Jiřička01:33:03+0:30:57
606B334MlynářJanCyklo Jiřička01:37:52+0:35:46
6111MP143TurekPavelČeské Budějovice01:39:08+0:37:02
627E603ŠustrMiloslavRICOHIMPROMAT TÁBOR01:39:38+0:37:32
6312MP40133ZikmundArnoštZira team02:04:22+1:02:16
6412MP132ZikmundArnoštZira team02:04:23+1:02:17
DNFMP40183ChavíkPetrDěti Kleti-1:02:06
celkové výsledky etapového závodu:
http://marathon.cz/results/20190901_boletice.pdf