Tour de Boletice 2019 - 1. etapa - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2019

31.08.2019 31. srpna - sobota

Filtr kategorií:

S1 + S2

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým CílZtrátaBody
11MP129OberngruberChristianRC Bike NEXT125 Hackl Lebensräume01:02:06
22MP182HebíkMartinFany Gastro Příbram01:02:35+0:00:29
33MP148ModlitbaVojtěchCK Příbram01:02:49+0:00:43
41MP40130PasterAndreasRC Bike Next 125 Hackl Lebensräume01:02:57+0:00:51
54MP181PivoňkaVáclavCyklo Olympia01:03:02+0:00:56
61B315PrůchaBedřichSportRaces - Isaac Team01:03:23+0:01:17150
71M4138ZoaitterRenéPROFISPORT Cheb01:03:31+0:01:25
81C412HorkýDavidRC-H 191901:03:42+0:01:36150
92MP40134CirklPetrVelo Club Cirkl CB01:03:45+0:01:39
102B320JelínekPavelKC Slavia Praha01:03:46+0:01:40145
115MP144HavelJosefSTATIKA J.S.K.K.01:03:59+0:01:53
126MP185LorencErikSPECTRUMBIKE Č.B.01:04:12+0:02:06
132C407JiřičkaMiroslavCyklo Jiřička01:04:17+0:02:11145
147MP177ŠňupárekVáclavTeam CykloTrener01:04:30+0:02:24
153C435ViktoraJanSB Cyklo Olympia01:04:32+0:02:26141
164C406PlechataRadekVelo club Tábor01:04:39+0:02:33138
171A416VávraMarekSport Bike Strakonice01:04:47+0:02:41141
181D501PechoušMiroslavSB Cyklo Olympia01:05:08+0:03:02136
198MP127HaiderMartinRC Bike Next 125 Hackl Lebensräume01:05:17+0:03:11
209MP128OberngruberDanielRC Bike Next 125 Hackl Lebensräume01:05:17
2110MP126BauerFlorianRC Bike Next 125 Hackl Lebensräume01:05:26+0:03:20
222M4180HanákJakubČS Specialized Junior MTB Team01:05:50+0:03:44
232D519MíkaOldřichGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS01:05:57+0:03:51135
243B323TichýVáclavDiablo sport Český Krumlov01:06:01+0:03:55138
253MP40137NovákVáclavGW Jihotrans01:06:15+0:04:09
264MP40146ModlitbaJanH.M. Sport Český Krumlov01:06:54+0:04:48
273D521TůmaRomanAC Sparta Cycling Akademie01:08:07+0:06:01134
282A215JozaMiroslavCyklo Kohout01:08:39+0:06:33136
294B321JančúchJergušCyklo Jiřička01:10:30+0:08:24135
303M4179DušákMartinČS Specialized Junior MTB team01:11:30+0:09:24
314D510SchwarzKarelCyklo Kohout01:11:47+0:09:41133
325C411BaťkaMichaelDiablo sport Český Krumlov01:12:03+0:09:57132
336C430PlonerRobertRPR Římov01:12:23+0:10:17131
345D508FeferleFrantišekSB Cyklo Olympia01:12:48+0:10:42130
351Z145FilipováKláraResolution Team ČB01:13:13+0:11:07129
365MP40186JanLubošČeské Budějovice01:13:30+0:11:24
376MP40139BlažekJiříSKI Nordic Mariánské Lázně01:13:57+0:11:51
386D505KopicPetrCyklo Jiřička01:14:39+0:12:33128
397C400JuráňKarelDiablo sport Český Krumlov01:15:13+0:13:07127
405B319VopatJanDiablo sport Český Krumlov01:15:52+0:13:46134
417MP40142HabrdaJiříBK Nezmar01:16:02+0:13:56
427D516KřížJiříCykloextra cannondale team01:16:14+0:14:08126
438C401KociánAlešCyklo Kohout01:16:19+0:14:13125
444M4131KudweisVítSulanova střela01:16:52+0:14:46
451E616KlabouchJanAC Sparta Praha01:18:30+0:16:24124
462Z653MatláškováJanaCyklo Jiřička01:19:23+0:17:17123
472E610KrejčíVáclavCyklo Kohout01:20:32+0:18:26122
485M4136NágrOndřejCycling Academy Tábor01:20:35+0:18:29
498MP40178PivecVlastislavJH Cycling01:20:56+0:18:50
503E615BuřičKarelCyklo Kohout01:21:34+0:19:28121
519MP40149KoubaTomášCyklo Jiřička01:22:16+0:20:10
524E620PeltanZdeněkCyklo Jiřička01:22:25+0:20:19120
539C434NovákVladimírGS cyklo team Jistebnice01:22:58+0:20:52119
543Z665FoltováHelenaRPR Římov01:23:21+0:21:15118
554Z147KloubováKateřinaTrauma CB01:23:22+0:21:16117
5610MP40184KorbelKarelDěti Kleti01:23:56+0:21:50
575E600VopatJanDiablo sport Český Krumlov01:24:58+0:22:52116
5811MP40141BrejchaPetrCK Kramolín01:28:21+0:26:15
596E608ZlámalíkJaromírCyklo Jiřička01:33:03+0:30:57115
606B334MlynářJanCyklo Jiřička01:37:52+0:35:46133
6111MP143TurekPavelČeské Budějovice01:39:08+0:37:02
627E603ŠustrMiloslavRICOHIMPROMAT TÁBOR01:39:38+0:37:32114
6312MP40133ZikmundArnoštZira team02:04:22+1:02:16
6412MP132ZikmundArnoštZira team02:04:23+1:02:17
DNFMP40183ChavíkPetrDěti Kleti-1:02:06
celkové výsledky etapového závodu:
http://marathon.cz/results/20190901_boletice.pdf

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 Cyklo Jiřička 145 + 135 + 133 413
2 Diablo sport Český Krumlov 138 + 134 + 132 404 -9
3 Cyklo Kohout 136 + 133 + 125 394 -19
4 SB Cyklo Olympia 141 + 136 277 -136
5 AC Sparta Cycling Akademie 134 + 124 258 -155
6 RPR Římov 131 + 118 249 -164
7 RC-H 1919 150 150 -263
7 SportRaces - Isaac Team 150 150 -263
9 KC Slavia Praha 145 145 -268
10 Sport-bike Strakonice 141 141 -272
11 Velo club Tábor 138 138 -275
12 Galaxy Cyklo Švec Stevens 135 135 -278
13 Čistý Sport racing team 130 130 -283
14 Resolution team ČB 129 129 -284
15 Cykloextra cannondale team 126 126 -287
16 GS cyklo team Jistebnice 119 119 -294
17 Trauma CB 117 117 -296
18 RICOHIMPROMAT TÁBOR z.s. 114 114 -299