Tour de Boletice 2019 - 2. etapa - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2019

01.09.2019 1. září - neděle

Filtr kategorií:

S1 + S2

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým CílZtrátaBody
11MP148ModlitbaVojtěchCK Příbram Fany Gastro02:06:02
22MP136BauerFlorianRC Bike Next 125 Hackl Lebensräume02:06:23+0:00:21
33MP182HebíkMartinFany Gastro Příbram02:06:58+0:00:56
44MP139OberngruberChristianRC Bike NEXT125 Hackl Lebensräume02:07:08+0:01:06
55MP181PivoňkaVáclavCyklo Olympia02:07:11+0:01:09
61B320JelínekPavelKC Slavia Praha02:07:12+0:01:10150
71MP40141PasterAndreasRC Bike Next 125 Hackl Lebensräume02:07:12
82MP40188CirklPetrVelo Club Cirkl CB02:07:16+0:01:14
91C407JiřičkaMiroslavCyklo Jiřička02:07:25+0:01:23150
102C412HorkýDavidRC-H 191902:07:26+0:01:24145
112B315PrůchaBedřichSportRaces - Isaac Team02:07:26145
126MP138OberngruberDanielRC Bike Next 125 Hackl Lebensräume02:07:27+0:01:25
131M4190ZoaitterRenéPROFISPORT Cheb02:07:28+0:01:26
143C406PlechataRadekVelo club Tábor02:07:29+0:01:27141
157MP144HavelJosefSTATIKA J.S.K.K.02:07:33+0:01:31
163MP40131StadlbauerJosefRC Bike Next 125 Hackl Lebensräume02:08:08+0:02:06
178MP197LorencErikSPECTRUMBIKE Č.B.02:08:11+0:02:09
181A227NěmečekAlešPROMPT 2 Servis cyklo team02:08:13+0:02:11141
199MP195DoubekMilošČistý sport02:08:21+0:02:19
204C435ViktoraJanSB Cyklo Olympia02:08:31+0:02:29138
2110MP137HaiderMartinRC Bike Next 125 Hackl Lebensräume02:09:33+0:03:31
223B323TichýVáclavDiablo sport Český Krumlov02:13:50+0:07:48138
231D519MíkaOldřichGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS02:15:29+0:09:27136
242A213KudlákTomášGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS02:15:31+0:09:29136
252D501PechoušMiroslavSB Cyklo Olympia02:15:32+0:09:30135
265C430PlonerRobertRPR Římov02:15:33+0:09:31134
274MP40146ModlitbaJanH.M. Sport Český Krumlov02:15:33
285MP40189NovákVáclavGW Jihotrans02:15:34+0:09:32
293A215JozaMiroslavCyklo Kohout02:15:37+0:09:35135
304A228VávraMarekSport-bike Strakonice02:15:37134
316C408KrátkýVladanCyklo Jiřička02:15:43+0:09:41133
3211MP177BoudaJanJiskra Třeboň02:17:24+0:11:22
336MP40126BlažekJiříSKI Nordic Mariánské Lázně02:17:29+0:11:27
343D514KloubMartinTrauma CB02:17:29132
354D508FeferleFrantišekSB Cyklo Olympia02:17:30+0:11:28131
362M4179DušákMartinČS Specialized Junior MTB team02:17:49+0:11:47
374B321JančúchJergušCyklo Jiřička02:18:16+0:12:14133
385D510SchwarzKarelCyklo Kohout02:21:33+0:15:31130
391Z128PichlíkováJanaCross Bikeranch Team02:24:05+0:18:03
407C400JuráňKarelDiablo sport Český Krumlov02:24:07+0:18:05129
412Z145FilipováKláraResolution Team ČB02:24:10+0:18:08128
425B319VopatJanDiablo sport Český Krumlov02:24:16+0:18:14132
436D505KopicPetrCyklo Jiřička02:24:21+0:18:19127
447D516KřížJiříCykloextra cannondale team02:24:24+0:18:22126
451E616KlabouchJanAC Sparta Praha B02:30:06+0:24:04125
468C401KociánAlešCyklo Kohout02:30:09+0:24:07124
477MP40185ChavíkPetrDěti Kleti02:30:18+0:24:16
4812MP186JirotkaTomášČeské Budějovice02:30:46+0:24:44
498MP40183HavlíčekMarekDěti Kleti02:34:00+0:27:58
509MP40142HabrdaJiříBK Nezmar02:34:00
512E620PeltanZdeněkCyklo Jiřička02:35:57+0:29:55123
523E615BuřičKarelCyklo Kohout02:35:57122
5310MP40178PivecVlastislavJH Cycling02:35:58+0:29:56
544E610KrejčíVáclavCyklo Kohout02:35:58121
559C405ŠvadlenaPetrVelo club Tábor02:36:01+0:29:59120
5611MP40196CaldrKarelČeské Budějovice02:38:32+0:32:30
575E184KorbelKarelDěti Kleti02:39:11+0:33:09
5810C434NovákVladimírGS cyklo team Jistebnice- 1 kolo+0:02:05119
593Z653MatláškováJanaCyklo Jiřička- 1 kolo+0:02:08118
6012MP40193PlakolmHansRadclub Union Ansfelden- 1 kolo+0:02:10
616E149PeyredrRudiRadclub Union Ansfelden- 1 kolo
6213MP194GschwendterStefanRadclub Union Ansfelden- 1 kolo+0:02:23
637E600VopatJanDiablo sport Český Krumlov- 1 kolo+0:05:54117
6413MP40129HuemerFranzRadclub Union Ansfelden- 1 kolo+0:07:26
6511C427HlaváčJanCBC Team- 1 kolo+0:09:39116
664Z665FoltováHelenaRPR Římov- 1 kolo+0:09:42115
678E191HofbauerGerhardRadclub Union Ansfelden- 1 kolo+0:14:22
689E608ZlámalíkJaromírCyklo Jiřička- 1 kolo+0:17:23114
693M4134HelclRadimČerný Dub- 1 kolo+0:19:19
7010E127JungFerdinandRadclub Union Ansfelden- 1 kolo+0:24:20
716B334MlynářJanCyklo Jiřička- 1 kolo+0:25:13131
DNFMP40192OsterkronSiegiRadclub Union Ansfelden- 1 kolo-0:17:05
DNFM4180HanákJakubČS Specialized Junior MTB Team- 2 kola-0:39:13
celkové výsledky etapového závodu:
http://marathon.cz/results/20190901_boletice.pdf

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 Cyklo Jiřička 150 + 133 + 133 416
2 Diablo sport Český Krumlov 138 + 132 + 129 399 -17
3 Cyklo Kohout 135 + 130 + 124 389 -27
4 SB Cyklo Olympia 138 + 135 273 -143
5 Galaxy Cyklo Švec Stevens 136 + 136 272 -144
6 Velo club Tábor 141 + 120 261 -155
7 RPR Římov 134 + 115 249 -167
8 KC Slavia Praha 150 150 -266
9 RC-H 1919 145 145 -271
9 SportRaces - Isaac Team 145 145 -271
11 PROMPT 2 Servis cyklo team 141 141 -275
12 Sport-bike Strakonice 134 134 -282
13 Trauma CB 132 132 -284
14 Čistý Sport racing team 131 131 -285
15 Resolution team ČB 128 128 -288
16 Cykloextra cannondale team 126 126 -290
17 AC Sparta Cycling Akademie 125 125 -291
18 GS cyklo team Jistebnice 119 119 -297
19 CBC Team 116 116 -300