Tour de Brdy 2016 - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2016

01.10.2016 1. 10. 2016

Filtr kategorií:

67 km - MTB/silnice

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým CílZtrátaBody
11A11KalojírosTomášAC SPARTA PRAHA cycling01:43:58
22A19RugovacDenisAC Sparta Praha01:45:24+0:01:26
33A14ViktorinVaclavAC Sparta Praha01:46:34+0:02:36
41B1649FabišovskýLadislavSweep cycling01:46:35+0:02:37
54A125HořejšíJosefAuthor Team Stupno01:46:36+0:02:38
65A129SedláčekVojtěchCK Příbram01:46:40+0:02:42
76A194SvobodaVladimírCK - Kramolín01:46:42+0:02:44
82B1644BouškaVladimírRamala - Muška01:46:47+0:02:49
97A18MalánPetrAC Sparta Praha01:47:48+0:03:50
108A120SmolaLukášGalaxy Cyklošvec01:47:51+0:03:53150
111C168ZárybnickýJiříCK Vinohradské Šlapky01:48:10+0:04:12
129A17HolubTomášAC Sparta Praha01:48:36+0:04:38
1310A1615ČapekTomášTeam Dukla Praha01:48:37+0:04:39
1411A1619StrupekMatyášTeam Dukla Praha01:48:37
153B1620KubicekMichalCK Vinohradské Šlapky01:48:42+0:04:44
1612A1617KohoutMichalTeam Dukla Praha01:50:30+0:06:32
171D1609PechošMiroslavSB cyklo Olympia01:51:51+0:07:53150
182C1139KozákTomášFocus Rapido racing01:51:52+0:07:54
193C1610JiřičkaMiroslavCyklo Jiřička České Budějovice01:51:54+0:07:56145
204C1142KopáčPavelSportcycling Mariánské lázně01:51:54
214B1143ChamrádJiříSvidnov01:52:15+0:08:17
225C1654KobíkPetrELEVEN CUBE RIDERS01:52:24+0:08:26
235B131KováříkTomášwww.vikingfootwear.cz01:52:28+0:08:30
246C1621JuráňKarelDIABLO SPORT Č. Krumlov01:52:35+0:08:37141
257C1148AckermannKamilAXON SPORT TEAM01:52:35
2613A1636GrambličkaMatoušCT WEBER01:55:11+0:11:13145
278C155TemniakJiříSKH - Racing01:55:38+0:11:40
282D1145ČernýVáclavŠťáhlavice01:55:43+0:11:45
296B1632FrancLubomírCK Petřvald01:55:50+0:11:52
307B1113KejzlarStanislavwww.vikingfootwear.cz01:55:50
319C1101ŠírDanielKola Šír Bělohrad01:55:54+0:11:56
3214A1616AdámekŠimonTeam Dukla Praha01:56:00+0:12:02
3315A12VojtěchJonášAC Sparta Praha cycling01:56:01+0:12:03
348B111ČervenkaMartinAC SPARTA PRAHA01:56:01
359B198ČechuraPetrAxon Sport Team01:56:02+0:12:04
3610C1624MíkaOldřichGalaxy Cyklošvec01:56:02138
3711C175VálaMichalRožmitál B.H.A.01:56:05+0:12:07
3812C1629KalojírosTondánoBemaniax-Madbike01:56:07+0:12:09
3913C1639TomášekJaroslavCyklotrénink.com01:56:15+0:12:17
4016A1618VendolskýOndřejTeam Dukla Praha01:56:17+0:12:19
4117A13FialaPetrAC Sparta Praha01:57:00+0:13:02
423D1146JankoEmilČS team, Favorit Rokycany01:57:38+0:13:40
4310B1601PexaTomáš01:57:38
4411B1630BenešJanKola Šír Bělohrad01:58:22+0:14:24
4512B1141ProcházkaRadekELEVEN CUBE RIDERS01:59:07+0:15:09
4618A121KyndlLukášBSK racing01:59:26+0:15:28
4713B1140Löblml. RichardAxon Sport Team01:59:26
4814C113SoučekJiříCyklo Atom cycling team01:59:27+0:15:29
4914B1106VítMartinRadyneBike.cz01:59:34+0:15:36
5019A1645ŠňupáčekVáclavSuperior Cyklofit Cycling Team01:59:35+0:15:37
5115C1631PfeiferJiříAC SPARTA PRAHA01:59:42+0:15:44
5220A1102KudlákTomášBIKE TEAM VODŇANY01:59:45+0:15:47141
5316C1651HolubecJakubSportcycling Mariánské Lázně01:59:48+0:15:50
5417C159VeselýMilošFOR BIKES cycling team02:00:41+0:16:43
5521A126KlabouchPetrVelo-Club Cirkl Č.Budějovice02:01:05+0:17:07
5622A1127ZástavaPavelBIKE TEAM Vodňany02:01:11+0:17:13138
571H1642DoležalováHanaAC SPARTA PRAHA02:01:34+0:17:36
5818C1641CandraVáclavAC SPARTA PRAHA02:01:35+0:17:37
5915B1655StrieženecMartinExplosiv Bike Terror Crew02:02:53+0:18:55
6016B1130KališPetrOsová Bítýška02:03:39+0:19:41
6123A127NěmečekAleš02:03:43+0:19:45
624D1637SoušekJosefCyklotrenink.com02:03:49+0:19:51
6319C172ŠnebergrMartinRamala Šilhavý02:03:49
6424A1623HašekLukášFor Bikes cycling team02:03:49
6520C1603ŠestákMartinCyklotrénink.com02:03:52+0:19:54
6621C1134JežekKamilCK - Kramolín ŠUAC02:03:53+0:19:55
6725A1602StupkaJiří02:03:53
685D1650BlažekJiříSportcycling Mariánské Lázně02:03:54+0:19:56
6922C1640VacíkKarelCK Kramolín02:03:54
706D180KdýrPetrBSK racing02:03:55+0:19:57
7123C157KhekRomanKraken team Dobříš02:03:55
7224C1135KocianAlešCYKLO KOHOUT JAL02:04:02+0:20:04136
7317B193SousekKarelCK Vinohradské šlapky02:04:03+0:20:05
7425C1606NyklesJanSokol Staňkov02:04:05+0:20:07
7526C1107OktábecRadekChanel racing02:04:11+0:20:13
7627C176HladíkOndřejELEVEN MERCEDES MITAS02:04:16+0:20:18
7728C178TemniakMartinSKH - Racing02:07:34+0:23:36
7829C166LaňkaKarelPísek02:07:45+0:23:47
7918B1633WestfalRadekAC SPARTA PRAHA02:07:49+0:23:51
8019B1109ŠůchaJan321start02:07:55+0:23:57
8130C1628SmáhaKarelCykloservis - Jan Malát02:07:58+0:24:00
8231C169KorousTomasAxon sport team02:07:58
837D177BublaLadislavMilevsko L.R.T.02:08:00+0:24:02
8432C1634HenigJanAXON sport team02:08:04+0:24:06
8533C171FicMartinTrimet Dobříš02:08:19+0:24:21
868D187SkalaMilan02:08:24+0:24:26
8720B114SoukupJosefCyklo Atom cycling team02:08:32+0:24:34
8834C1638MatoušekBohumilRamala02:08:34+0:24:36
8935C1132MáchaJiříIN ENERGY BIKE Dobříš02:08:37+0:24:39
9036C1121TůmaMichalHYDROcontrol02:08:38+0:24:40
9121B132BasařOndřejBSK Racing02:09:19+0:25:21
9237C1614HochmanFilipFLOPY software02:09:23+0:25:25
9322B1150ČechovskýRadekSportCycling Mar.Lázně02:09:33+0:25:35
9423B141ŠellerAdam02:09:33
9524B1605NohejlStanislav02:09:35+0:25:37
969D182ČernýJiří02:09:38+0:25:40
9738C156PivecVlastislavBS JOMA Jindřichův Hradec02:10:54+0:26:56
9826A116FilipVojtěchCyklo Atom cycling team02:10:58+0:27:00
9910D119VrbkaTomášCyklo Atom cycling team02:11:09+0:27:11
10039C115HořejšíJiříCyklo Atom cycling team02:11:09
10140C1137ŠrejmaMarekBavorák02:11:10+0:27:12
10211D1147TuháčekVladimírSport Bike Skála02:12:03+0:28:05
10341C1120ZíbrRomanKraken Team Dobříš02:12:05+0:28:07
10412D1131BenhákLadislavKohout02:12:29+0:28:31135
10542C165BurianPavel02:12:31+0:28:33
10625B1111KrejciMilanNilfisk pro cycling02:12:33+0:28:35
10726B142ŠkolaPavel02:12:35+0:28:37
10827B148HnětkovskýJiří02:12:50+0:28:52
10943C162marekdavidagro kolín02:13:44+0:29:46
11028B196VodickaJiri02:13:48+0:29:50
11144C174MilerMarekKola Šilhavý02:13:58+0:30:00
11229B140tvrdíkadolf02:14:02+0:30:04
11330B137OtáhalLucaEleven Mercedes Benz Mitas02:14:12+0:30:14
11431B1648NovákLuděk02:14:14+0:30:16
11532B153VoráčekJiříCK Kramolín02:14:22+0:30:24
11633B1647SkálaMartinPro music prolog bike02:14:27+0:30:29
11745C1646BenešRadekLawi Granfondo02:14:27
11846C1117VlachMartin02:15:03+0:31:05
11913D1612ŠváhaMartinNelahozeves02:17:13+0:33:15
12047C170KratochvilMichal02:17:14+0:33:16
12148C1112VostrackýKarelBrdy Beer Bears02:17:15+0:33:17
12214D1136ŠrejmaJiříBavorák02:17:21+0:33:23
12315D1622lacinajirick kramolin02:17:21
12416D184ŠvajcrMiroslavCK Kramolín02:17:22+0:33:24
12517D1138LejsekTomáš02:17:23+0:33:25
12634B151HeltTomáš02:17:33+0:33:35
1271Z1123MošťkováJitka02:17:48+0:33:50
12827A122RegulaJakubFOR BIKES cycling team02:19:08+0:35:10
12935B1611RybaříkPavelMTB Svijany Tábor02:19:16+0:35:18
13036B136ProvazníkJanBohutín02:19:20+0:35:22
13137B1653GogaMartinŠpinavý záda02:19:25+0:35:27
1322Z192NovákováVeronikaOceloví letci02:19:35+0:35:37
13318D191NovákVáclavOceloví Letci ATOMBIKE02:19:35
13428A1110HájekMichalHobík team Hájek PB02:19:55+0:35:57
13538B1115UllrichJiříTeam Louny02:20:51+0:36:53
13639B135ŘezníčekRostislavBohutín02:20:57+0:36:59
13719D1608ŠímaMiroslavRamala - ŠUAC02:21:13+0:37:15
13849C1126KantorMartinCZECH LION02:21:56+0:37:58
13940B144HolmanLukášEleven Mercedes Mitas02:22:29+0:38:31
14041B1607KadlecMichal02:23:15+0:39:17
14129A124FaimanTomášBrdská závislost Blovice02:23:23+0:39:25
14220D1104HradeckýJaroslavSki Paudera Staré Splavy02:24:12+0:40:14
14321D1149SazimaMiloslavSportcyclig Mariánské Lázně02:24:44+0:40:46
14450C1627NeščákJánCykloservis Jan Malát02:25:16+0:41:18
14522D118ČernýKarelCyklo Atom Plzeň02:25:31+0:41:33
14623D1656ZelenýJaroslavCyklo club Malát - Klatovy02:25:36+0:41:38
14742B138ŠmolíkFrantišekACC Mirošov02:26:04+0:42:06
14843B1118HnětkovskýZdeněk02:26:09+0:42:11
14924D1105KalvasTomášHannah02:28:03+0:44:05
15030A1635DyrczykJanCK - Kramolín02:28:08+0:44:10
15131A1625DlaskJindřichAC SPARTA PRAHA02:31:54+0:47:56
15225D1133ZlámalíkJaromírCyklo Jiřička02:32:23+0:48:25134
15344B147HlinovskýVáclav02:32:27+0:48:29
15445B139SazimaVladimírMirošov02:32:27
15551C1613SobolíkVáclavTakenaka Pavlovsko02:32:28+0:48:30
15646B1124StaněkJiříMore Than Bikers02:33:11+0:49:13
15752C158VosáhloRomanwww.vikingfootwear.cz02:33:13+0:49:15
15847B146MartanJiří02:34:51+0:50:53
15953C1128EyblPetrStrakonice02:36:30+0:52:32
16026D186HávaJaroslavHS Šneci02:36:37+0:52:39
16148B143SkalaJiříHS ŠNECI02:36:40+0:52:42
16249B197KratochvílMartinBBC02:36:50+0:52:52
16354C1122ŠvandrlíkMilanZaječov02:38:45+0:54:47
16450B145ChalupaJanFabiánův Prostředník02:38:46+0:54:48
16555C1103ZahálkaPavelNa Chlum02:39:01+0:55:03
16651B154ŽídekTomáš02:39:45+0:55:47
16756C1304HájekVladimír02:39:53+0:55:55
16852B1125BláhaPavelNěmčice02:40:17+0:56:19
1692H1129BrehovskáLenkaBIKE TEAM Vodňany02:41:14+0:57:16133
17057C163VranaJiriCk Vinohradské šlapky02:42:56+0:58:58
17127D190GregušAntonínSportcycling Mariánské Lázně02:43:27+0:59:29
17253B149KrálZdeněkČelivo02:43:51+0:59:53
17354B150TrachJosef02:47:26+1:03:28
17455B1108BarešOndřej02:50:28+1:06:30
17528D185JanákPetrSAPAL02:51:15+1:07:17
17658C161SládekVáclav02:52:04+1:08:06
17732A1114RábJaroslavCK Kramolín02:52:38+1:08:40
17859C167KrejčiříkTomáš02:52:53+1:08:55
1793H1116KučerováJiřinaCK-Kramolín02:53:36+1:09:38
18060C173KnězůMarekGEPRO02:59:40+1:15:42
18129D1626Jůzamiloslavcykloservis Malát Klatovy03:00:09+1:16:11
18230D183SkalaJiříHS ŠNECI03:04:29+1:20:31
DNFD189HelmichMirekČerní koně-1:43:58
DNFC160BradáčDanielFOR BIKES cycling team
DNFB1643KokoškaPavelAC Sparta Praha Cyklo Akademie
DNFA1119BoučekJakubCK Příbram
DNFA15KřikavaJakubAC SPARTA PRAHA
DNFC164BílýPavelČenkov
DNFA128KubaKarelCK Příbram
DNFB133KučeraJanFOR BIKES cycling team
DNFH195OlbertováJanaFOR BIKES cycling team
DNFD188PavlíčekJanSTS Chvojkovice-Brod
DNFB152PlechataRadekVelo club Tábor0
DNFC117PolákMartinCyklo Atom cycling team
DNFC1144PospíšilJanPytlov
DNFD179RabaTomášPRODOLI Racing Team
DNFA110SchuranMichalAC Sparta Praha cycling akademie
DNFB1604ŠilerJiří
DNFD181SkotákMiroslavCykloHobby Rynárec
DNFB134EčerTomášFOR BIKES cycling team
DNFA123TrnkaDominikFOR BIKES cycling team
DNFB130EliášekMartinGalaxy bike Tálín
DNFB112NesvedaJiříAC Sparta Praha02:10:18+0:26:20

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 Bike team Vodňany 141 + 138 + 133 412
2 Galaxy Cyklo Švec 150 + 138 288 -124
3 Cyklo Jiřička 145 + 134 279 -133
4 Cyklo Kohout 136 + 135 271 -141
5 SB Cyklo Olympia 150 150 -262
6 Cyklo Team WEBER 145 145 -267
7 Diablo sport Český Krumlov 141 141 -271