www

VC Temelína 2019, silniční závod - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2019

15.09.2019 15. září - neděle

Filtr kategorií:

100 km

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmVysoká škola CílZtrátaBody
11A255BittnerJakubTeam Forman CinelliUP FTK02:41:43
22A275HabermannRichardKovo Praha02:41:44+0:00:01
33A287DoležalAdamČEZ Cyklo Team Tábor02:41:44
44A278MayerDanielKC HlinskoSZŠaVO02:41:47+0:00:04
55A271ŠormJiříFAVORIT BRNO1LF UK02:41:48+0:00:05
66A280NovotnýOldřichCT WEBER02:41:59+0:00:16
77A259GruberPavelCK Příbram Fany Gastro02:42:00+0:00:17
81B363NežerkaVáclavLAWI Stars - GIANT02:42:16+0:00:33
91M4178ČekalJosefRBB INVEST FORCE02:42:19+0:00:36
108A268PilečekJakubCK Příbram Fany Gastro02:42:19
112B370VojtěchJonášLAWI Stars - GIANT02:42:21+0:00:38
129A273FilipJakubUK PF02:42:23+0:00:40
131M3130OttaJosefRBB INVEST FORCE02:42:38+0:00:55
141C497JanoušekLiborGIANT CYCLING TEAM02:43:21+0:01:38
152C493SlaníkMartinLapierre02:43:53+0:02:10
1610A263HrstkaJanRafkarna IDEA Cycling TeamVUT FIT02:43:55+0:02:12
173C412HorkýDavidRC-H 191902:44:38+0:02:55150
1811A282SlanařJosefGalaxy Cyklošvec StevensSAVŠ02:44:42+0:02:59
192M4179KopelentDavidRBB INVEST FORCE02:44:43+0:03:00
2012A285TomanVojtěchHR Racing Team České Budějovice02:44:56+0:03:13
214C463UličnýVladimír02:44:59+0:03:16
223B315PrůchaBedřichSportRaces Isaac team02:45:02+0:03:19150
234B365PivoňkaVáclavSB Cyklo Olympia02:45:17+0:03:34
245C499DrábekZdeněkCyklo Faltýnek02:46:36+0:04:53
255B359HolanPetrCT Weber02:46:57+0:05:14
2613A267ModlitbaVojtěchCK Příbram Fany Gastro02:49:29+0:07:46
272M3149VaverkaVáclavKC KOOPERATIVA JBC02:50:18+0:08:35
286C406PlechataRadekVelo club Tábor02:50:26+0:08:43145
2914A274FrkalJakubTeam Forman Cinelli02:51:19+0:09:36
307C465CirklPetrVelo Club Cirkl C.Budejovice02:51:33+0:09:50
3115A266MirovskýPetrLAWI Stars - GIANTČVUT02:51:44+0:10:01
326B309VyplelJakubAuthor Team Stupno02:52:22+0:10:39145
333M3129NovákPavelRBB INVEST FORCE02:53:17+0:11:34
344M3127KrupkaŠtěpánCarla Kupkolo02:54:26+0:12:43
3516A258FierlaOndřejTeam Forman Cinelli02:57:04+0:15:21
368C407JiřičkaMiroslavCyklo Jiřička Litvínovice02:59:08+0:17:25141
3717A264ChalupnýMatějUP02:59:38+0:17:55
3818A270ŠňupárekVáclavTeam CykloTrenerUK FTVS02:59:40+0:17:57
395M3131VondráčekJanRBB INVEST FORCE02:59:40
4019A272VochoskaJanCK Příbram Fany GastroJU FE02:59:42+0:17:59
416M3126HákJakubJaroslav Kulhavý Cycling Team02:59:47+0:18:04
429C495PivoňkaPetrDiablo sport02:59:47
433M4177BoučekJakubRBB INVEST FORCE03:00:04+0:18:21
4420A284ŠtemberkJáchymRBB INVEST FORCE03:00:23+0:18:40
4510C430PlonerRobertRPR Římov03:00:24+0:18:41138
467B360JiřinecJiříBikeinvest Cycling Team03:00:24
4721A276KutišMartinKřižák teamČVUT FIT03:00:24
481D556VítekRoman03:00:26+0:18:43
4911C408KrátkýVladanCyklo Jiřička03:00:26136
502D550KudaPavelCycling Brno03:01:03+0:19:20
5112C435ViktoraJanSB Cyklo Olympia03:01:08+0:19:25135
523D555SkřečekRobertCYCLING BRNO03:01:12+0:19:29
5313C456RessTomášSPORT IMPORT03:01:54+0:20:11
544D597JanLubošČeské Budějovice03:01:55+0:20:12
5522A295DoležalJiříSportRaces Isaac team03:03:03+0:21:20
565D508FeferleFrantišekČistý sport03:04:11+0:22:28134
5723A213KudlákTomášGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS03:05:16+0:23:33141
5824A286BoudaJanJiskra Třeboň03:09:04+0:27:21
597M3128LukešJanCarla Kupkolo03:09:04
601Z649HavlíkováPavlaKC KOOPERATIVA JBC03:09:22+0:27:39
618B364ParýzekMartinZáboří03:09:51+0:28:08
6214C400JuráňKarelDiablo sport Český Krumlov03:12:01+0:30:18133
632Z678MilecJiřincová Jana03:12:32+0:30:49
643Z669FilipováKláraRESOLUTION TEAMZSF JU03:12:55+0:31:12132
659B367SuchýJaromírWWW.RadyneBike.cz03:12:56+0:31:13
666D510SchwarzKarelCyklo Kohout03:13:22+0:31:39131
6715C437DvořákJanSpectrumBike Č.Budějovice03:18:31+0:36:48130
6816C401KocianAlešCyklo Kohout03:19:42+0:37:59129
691E616KlabouchJanAC Sparta Praha03:20:49+0:39:06128
704Z676ČunderlováDanielaMapei Merida KaňkovskýUP FTK03:21:44+0:40:01
7117C405ŠvadlenaPetrVelo club Tábor03:21:44127
7210B319VopatJanDiablo sport Český Krumlov03:22:38+0:40:55138
737D516KřížJiříCYKLOEXTRA CANNONDALE03:23:08+0:41:25126
748D523KrbecTomášDiablo sport Český Krumlov03:23:15+0:41:32125
7511B350SvobodaJosefWww.corex.cz03:27:36+0:45:53
765Z679VaníčkováElenaČEZ Cyklo Team TáborMU PřF03:28:25+0:46:42
7718C466DubskýRadim- 1 kolo+0:03:15
786Z653MatláškováJanaCyklo Jiřička- 1 kolo+0:05:15124
7912B366PlšekRadekTemelín- 1 kolo+0:06:41
802E620PeltanZdeněkCyklo Jiřička- 1 kolo+0:06:44123
819D505KopicPetrCyklo Jiřička- 1 kolo+0:07:54122
8219C498CaldrKarelČeské Budějovice- 1 kolo+0:09:47
8320C460PeszatLubošHR Racing Team České Budějovice- 1 kolo+0:10:39
8421C427HlaváčJanCBC Team- 1 kolo+0:15:29121
854M4100FůraDominikGS Cyklo team Jistebnice- 1 kolo+0:16:29136
8613B327ValentaMichalCyklo Jiřička- 1 kolo135
873E615BuřičKarelCyklo Kohout- 1 kolo+0:16:45120
887Z665FoltováHelenaRPR Římov- 1 kolo+0:16:59119
8925A281PrimasAronČVUT FEL- 1 kolo+0:17:31
908Z699TrčkováDanielaRestore Cycling TeamUK- 1 kolo+0:18:08
9122C434NovákVladimírGS cyklo team Jistebnice- 1 kolo+0:22:14118
924E608ZlámalíkJaromírCyklo Jiřička- 1 kolo+0:30:34117
9314B334MlynářJanCyklo Jiřička- 1 kolo+0:30:56134
945E600VopatJanDiablo sport Český Krumlov- 1 kolo+0:35:58116
9515B399PudilJiří- 1 kolo+0:48:31
969Z657KošecováMiroslavaCBC Team- 1 kolo+1:02:05115
DNFB369ŠkodaJanKasper Swix Team-2:41:43
DNFD521TůmaRomanAC Sparta Praha Cycling Akademie0
DNFD554BrabecZdeněkWINNERS Nový Šaldorf
DNFA228VávraMarekSPORT BIKE Strakonice0
DNFC459KusýPavel
DNFC464ZobalPetr
DNFA257FeithMarekCycles Perfecta Ivančice
DNFD598JiřičkaPetrHavran Litvínovice
DNFA262HradeckýJaroslavSportRaces Isaac Team
DNFA269SchuranMichalAC Sparta Praha
DNFA277MarekJanKC Slavia Praha
DNFA288FidlerMartinHR Racing Team České Budějovice
DNFA297BrňákJanTeam Cyklotrener
DNFA298MašínRomanKC Slavia Praha
DNFA299LeszkowDavidŠumavský triatlon PT
DNFB362MikulenkaJaroslavFojtík cycling club
DNFB368SzaboLubomírOpen cycling academy
DNFC462TajtlTomášCSK MARKUS

43 km

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmVysoká škola CílZtrátaBody
11M145StropnickýOndraProdoli Racing Team01:16:38
22M150BeranOndřejKC Slavia Praha01:17:28+0:00:50
33M140VlasatýJakubBiketime Bulls Písek01:17:37+0:00:59
44M142SmrčkaJanEurofoam sport team01:17:47+0:01:09
51M263HákJaroslavCarla kupkolo.cz01:17:52+0:01:14
62M211FormánekZdeněkMTB Šumava Riders01:17:59+0:01:21
73M213KarabášMilanMTB Šumava Riders01:18:05+0:01:27
84M26DostalíkJanOstrava01:26:25+0:09:47
95M261VojtíšekPetrWINNERS Nový Šaldorf01:28:06+0:11:28
106M29FilipMartinLišov01:31:05+0:14:27
115M112JerhotJakubJeleni01:32:14+0:15:36
127M214KoldaPavel01:32:47+0:16:09
131Z21AdámkováDanaDiablo sport Český Krumlov01:34:27+0:17:49
142Z24StrnadováAlexandraCK Příbram Fany Gastro01:37:33+0:20:55
158M218MoravecPetr01:39:09+0:22:31
169M222ŠkodaJanSPSVD JISTEBNICE01:41:28+0:24:50
173Z2132KotlínováSimonaBiketime Bulls Písek01:45:01+0:28:23
1810M266LukešJanCarla.kupkolo.cz01:47:25+0:30:47
196M116LedenMatrinNymburk02:03:15+0:46:37
DNFM120ZborkaRonnie-1:16:38
DNFM123KudweisVítCK Příbram FANY Gastro

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 Cyklo Jiřička 141 + 136 + 135 412
2 Diablo sport Český Krumlov 138 + 133 + 125 396 -16
3 Cyklo Kohout 131 + 129 + 120 380 -32
4 Velo club Tábor 145 + 127 272 -140
5 RPR Římov 138 + 119 257 -155
6 GS cyklo team Jistebnice 136 + 118 254 -158
7 CBC Team 121 + 115 236 -176
8 RC-H 1919 150 150 -262
8 SportRaces - Isaac Team 150 150 -262
10 Author Team Stupno 145 145 -267
11 Galaxy Cyklo Švec Stevens 141 141 -271
12 SB Cyklo Olympia 135 135 -277
13 Čistý Sport racing team 134 134 -278
14 Resolution team ČB 132 132 -280
15 SpectrumBike Č.Budějovice 130 130 -282
16 AC Sparta Cycling Akademie 128 + 0 128 -284
17 Cykloextra cannondale team 126 126 -286