www

VC Temelína 2020, silniční závod - Výsledky závodu

16.08.2020 16. srpna - neděle

Filtr kategorií:

100 km

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmRočníkVysoká škola CílZtráta
11A266SchuranMichalCK Příbram Fany Gastro1996UP FTK02:37:57
22A278SchlegelMichalElkov199502:38:00+0:00:03
33A257ŠormJiříBITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE19971. LÉKAŘSKÁ FAKULTA UK Praha02:38:01+0:00:04
44A293FialaPetrAC Sparta Praha199502:38:22+0:00:25
55A259RybaJanAC Sparta cycling z.s.1995Západočeská univerzita02:38:22
66A263HrstkaJanRafkarna IDEA Cycling Team199402:38:35+0:00:38
77A285MayerDanielKC Hlinsko1997Střední zdravotnická škola a Vyšší odbor02:38:45+0:00:48
81B356GaubitzerMichaelRC Raiba Kosmopiloten Zwettl198302:38:47+0:00:50
98A286KadlecJakubVelosport Valenta Scott Team1997VSK Slavia JU České Budějovice, z.s.02:38:50+0:00:53
109A295RugovacDenisAC Sparta Praha199302:39:10+0:01:13
1110A288SchühlerTomášAC SPARTA PRAHA199402:39:42+0:01:45
1211A294KalojírosTomášAC Sparta Praha Cycling199402:40:10+0:02:13
1312A292BrňákJanTeam Cyklotrener1996ŠKODA AUTO Vysoká škola o.p.s.02:40:49+0:02:52
142B361HopfgartnerPaulARBÖ headstart ON Fahrrad199002:40:52+0:02:55
1513A297StöhrJanAC Sparta Praha cycling199102:41:00+0:03:03
161D558SlaníkMartinLapierre197002:41:02+0:03:05
171C465DrábekZdeněkDZ BEX CYCLING TEAM197802:41:08+0:03:11
1814A274FilipJakubVelo-Club Cirkl České Budějovice199402:42:54+0:04:57
193B366HolanPetrCT Weber198802:42:54
2015A258FitzingerPatrikRC Raiba Kosmopiloten Zwettl199502:45:30+0:07:33
212C406PlechataRadekVelo club Tábor197702:45:42+0:07:45
2216A229KoblicRadekCT Weber199302:46:42+0:08:45
2317A275StockmeyerFabianARBÖ headstart ON Fahrrad199102:46:43+0:08:46
2418A284MalánPetrAC Sparta Praha1996Fakulta Ekonomická, ZČU02:47:11+0:09:14
2519A287ModlitbaVojtěchCK Příbram Fany Gastro199602:47:11
2620A270HradeckýJaroslavSportRaces Cycling Team1996UJEP02:47:21+0:09:24
2721A290DaviesJoshuaRafkarna Idea Cycling Team199702:48:03+0:10:06
2822A296StöhrPavelCycling academy Trenčín199102:48:22+0:10:25
2923A276LangPhilippArbö Headstart ON-Fahrrad199202:48:23+0:10:26
3024A273GdulaLukášHvězda Pardubice199102:50:34+0:12:37
314B365HavelJosefSTATIKA J.S.K.K.198202:51:03+0:13:06
323C412HorkýDavidRC-H 1919 Nürnberg197302:51:08+0:13:11
334C467SondorJozefStředeční monumenty198002:51:11+0:13:14
345C445PrůchaBedřichBikeheart197302:51:58+0:14:01
3525A279ŠvehlaAntonínEndeka Bassta Team199502:52:22+0:14:25
3626A281CzaplaMichał199402:52:30+0:14:33
376C455ZezulaTomašCYCLING BRNO198002:52:55+0:14:58
3827A298ČernohorskýDavidVIPRO cycling team1996FTVS UK02:53:13+0:15:16
397C443VlkKarelCK Kramolín198002:53:49+0:15:52
4028A227NěmečekAlešPROMPT 2 Servis199102:57:19+0:19:22
418C442VoráčekJiříCK Kramolín197902:57:45+0:19:48
429C430PlonerRobertRPR Římov197702:57:47+0:19:50
435B353RostMikolasRC Raiba Kosmopiloten Zwettl198302:57:48+0:19:51
4429A277MarekJanKC Slavia Praha1998ČVUT FSv02:57:48
4530A213KudlákTomášGalaxy CykloŠvec Stevens199302:57:50+0:19:53
462D553VítekRoman196902:57:50
4710C460KöfalviMichaelRC Raiba Kosmopiloten Zwettl197402:58:00+0:20:03
4831A268HelisLuděk1996MU FSpS02:58:02+0:20:05
491Z678DoležalováHanaAc Sparta Praha197702:58:02
5011C454PenzRadek197802:58:03+0:20:06
5112C458ŠrainJiříDexter Cycling197902:58:03
522Z677ŠvihálkováTerezaČEZ Cykloteam Tábor1999PřF UK02:58:04+0:20:07
5313C457JanůMartinSilný team Uničov197402:58:06+0:20:09
5414C463VendolskýPetrForce KCK Zlín197702:58:09+0:20:12
553D521TůmaRoman196502:58:09
566B350SuchýJaromírwww.RadyneBike.cz198102:58:11+0:20:14
573Z668Milec,JiřincováJana198602:58:15+0:20:18
5815C437DvořákJanSpectrumBike ČB197902:58:26+0:20:29
5932A289KohoutLukášTribike Koala Stevens MTB Tým199502:59:09+0:21:12
604Z683UngermanovaElizabethAuto Škoda Mladá Boleslav1999TU Liberec02:59:23+0:21:26
6133A250PrimasAronFelák (jezdím sám, ale ať tam něco je na1998ČVUT FEL03:00:20+0:22:23
6234A265BlahoMartinPrestige Cycling Team1999UP FTK03:00:40+0:22:43
6316C462RautnerFriedrichRC Raiba Kosmopiloten Zwettl197203:01:27+0:23:30
647B362OchsenhoferPeterARBÖ headstart ON Fahrrad198703:02:18+0:24:21
654D552ThalerJürgenRC Raiba Kosmopiloten Zwettl196803:02:18
6635A262KoreckýŠtěpán199603:03:46+0:25:49
675D514KloubMartinCB Trauma196703:05:51+0:27:54
686D508FeferleFrantišekČistý sport196103:05:52+0:27:55
6917C464ŠmejkalJiříKola BSP Planá nad Lužnicí197603:06:41+0:28:44
707D551SkřečekRobertCYCLING BRNO196203:07:16+0:29:19
718B363SovaOndřejMTB Šumava Riders198103:08:16+0:30:19
7218C408KrátkýVladanCyklo Jiricka197303:10:18+0:32:21
739B358ChmelíkJanKOLA VAŠEK & SEVERÝN HLINSKO198203:11:54+0:33:57
745Z679ČunderlováDanielaMapei Merida Kaňkovský1997Fakulta tělesné kultury Univerzity Palac03:12:01+0:34:04
758D526MatoušekBohumilCK Kramolín197003:17:35+0:39:38
7610B336MikulášekMichalCK Kralomín198103:18:45+0:40:48
779D554BlažekJiříSki nordic Mariánské Lázně196103:18:45
7811B359ValentaMichalCyklo Jiřička198703:19:51+0:41:54
791M3127ZárubaMartinČEZ Cykloteam Tábor200403:20:31+0:42:34
806Z675NovákováVeronikaProdoli Racing Team199403:20:32+0:42:35
8136A282TrejtnarLadislavTempari199203:20:32
8210D519MíkaOldřichGalaxy Cyklo Švec196803:20:32
8319C456SejkoraJosef197103:20:32
8420C468BeňoLadislavRESOLUTION TEAM197603:20:32
8512B367JílekPetrRESOLUTION TEAM198103:22:28+0:44:31
8621C401KocianAlešCykjo Kohout-Multicar197303:22:31+0:44:34
8737A215JozaMiroslavCyklo Kohout Multicar-CB1995VŠO03:27:20+0:49:23
8838A233DychtlMichal199303:30:07+0:52:10
8939A291ŘezníkŠimonAC Sparta Praha2000- 1 kolo+0:04:10
9022C400JuráňKarelDiablo sport Český Krumlov1974- 1 kolo+0:05:51
911E616KlabouchJanAC Sparta cykl. akademy1959- 1 kolo
9213B357UhlířLukáš1989- 1 kolo+0:06:19
9323C407JiřičkaMiroslavCyklo Jiřička Litvínovice1972- 1 kolo+0:09:30
942E629KrummerRadoslavSlavia Karlovy Vary1958- 1 kolo+0:11:38
9514B319VopatJanDiablo sport Český Krumlov1981- 1 kolo+0:12:21
967Z628KřížkováJaroslavaJarucycling1976- 1 kolo+0:13:29
9715B351JerhotJakubBK Nezmar1987- 1 kolo+0:15:02
982M3177TomanPavelBike Time Bulls Team Písek2005- 1 kolo+0:15:18
998Z653MatláškováJanaCyklo Jiřička1966- 1 kolo+0:16:49
10024C434NovákVladimírHůrka1972- 1 kolo+0:16:54
1013E615BuřičKarelCyklo Kohout multicar-cb1958- 1 kolo+0:17:54
1029Z666AdámkováDanaDiablo sport Český Krumlov1980- 1 kolo+0:18:24
10325C404ZobalPetrGalaxy Cyklo Švec1972- 1 kolo+0:19:59
1044E620PeltanZdeněkCyklo Jiřička1959- 1 kolo+0:25:28
1055E618JiříkZdeněkBikesport Mohelnice1959- 1 kolo+0:30:04
10610Z676MinaříkováKláraČEZ Cyklo Team Tábor2003- 1 kolo+0:31:26
1076E600VopatJanDiablo sport Český Krumlov1954- 1 kolo+0:31:49
10811Z685VinšálkováTerezaHradecký Spinning Klub1978- 1 kolo+0:40:16
1097E626TachezyTomáš1953- 1 kolo+0:48:48
11016B334MlynářJanCyklo Jiřička1988- 1 kolo+0:52:19
11111D513JežekMartin3M1966- 2 kola+0:12:56
DNFA251ŠňupárekVáclavTeam Novo Nordisk Development1995UK FTVS-2:37:57
DNFA267HálaLukášOpen Cycling Academy1994MU FSpS
DNFZ681TrčkováDanielaRestore cycling1998UK, FSV
DNFD529HalamkaJiříCK Kramolín1964
DNFZ682HeřmanovskáHanaAndy Schleck Cycles - Immo Losch2000VŠE
DNFD505KopicPetrCyklo Jiřička1965
DNFA280LukšaDavidKilpi Racing1992
DNFA269MaturaMatěj1994MU FSpS
DNFZ673RandováIvetaCK Kramolín1972
DNFC466RubešPavel-1973
DNFZ680SlámováDenisa2000
DNFZ684StrnadováAlexandraCK Příbram - Fany GASTRO2001
DNFA272GdulaTomášDecathlon Czech Team1997

43 km

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmRočníkVysoká škola CílZtráta
11M1134KolbergerPhilippIntersport Mühl4tler Biketeam200201:13:48
22M1271ZahradníkMatějPlzeň199701:18:15+0:04:27
31M2123SemerádJosefSportovní klub MS AUTO196901:18:18+0:04:30
43M1125KopáčekPavelBežerovice198401:18:47+0:04:59
54M1360HyšplerRobinProdoli198601:21:29+0:07:41
62M2156PíšaVáclavVelo club Cirkl České Budějovice197801:22:18+0:08:30
75M1135ZellnerGeraldIntersport Mühl4tler Biketeam199301:22:34+0:08:46
86M1153KoudelkaFilipKoustyle199101:24:34+0:10:46
93M2107JiřičkaPetrHavran Litvínovice196501:26:36+0:12:48
104M2174DostalíkJan197101:26:37+0:12:49
117M1260VítekMilan199001:28:00+0:14:12
128M1172HelclRadim200101:28:53+0:15:05
135M2151FilipMartinLišov197601:29:52+0:16:04
146M2152VrbkaTomášCyklo Atom196501:30:07+0:16:19
151Z2158HrdinováAnnaCycling Academy Tábor200701:30:28+0:16:40
162Z2129VejrostováHana198301:30:31+0:16:43
177M2154KoldaPavel197901:31:39+0:17:51
188M2157KoukalPavel196901:32:28+0:18:40
199M1150PetříšKarel200201:34:08+0:20:20
2010M1122KonášekVáclavRASTY team!198601:34:34+0:20:46
2111M1160PlšekRadekTemelín198201:34:38+0:20:50
223Z2131KollárikováJanaBěžecký klub Bechyně198401:34:38
2312M1126MenšíkMichaelKC Slavia Praha200201:35:46+0:21:58
249M2130PivecVlastislavJH cycling197101:35:46
2513M1159SekyrkaTomáš200101:38:23+0:24:35
2614M1256SikoraMartin200001:38:40+0:24:52
2715M1165KlicmanLukášCycling Academy200801:40:46+0:26:58
2816M1110KořenskýJanCYCLING ACADEMY TÁBOR200901:41:18+0:27:30
2910M2155FelixRadekMnichovice197301:42:12+0:28:24
304Z2128KotlínováSimonaČEZ Tábor200301:50:31+0:36:43
3117M1283ŠejnaRomanSTS Praha199002:07:17+0:53:29
3211M2106BayerTomáš197302:18:27+1:04:39
3318M1121PapežíkDaniel200502:22:13+1:08:25
DNFM1175AndreasDominik1993-1:13:48