VC Temelína, časovka jednotlivců - Výsledky závodu

15.08.2020 15. srpna - sobota

Filtr kategorií:

S1 + S2

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoRočníkTýmVysoká škola CílZtráta
11A257ŠormJiří1997BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE1. LÉKAŘSKÁ FAKULTA UK Praha00:26:46
22A259RybaJan1995AC Sparta cycling z.s.Západočeská univerzita00:26:59+0:00:13
33A263HrstkaJan1994Rafkarna IDEA Cycling Team00:27:13+0:00:27
41C465DrábekZdeněk1978DZ BEX CYCLING TEAM00:27:34+0:00:48
54A266SchuranMichal1996CK Příbram Fany GastroUP FTK00:27:44+0:00:58
61B320JelínekPavel1984KC Slavia Praha00:27:46+0:01:00
75A254TvrzMatěj1999Team BikehouseČZU00:27:59+0:01:13
86A270HradeckýJaroslav1996SportRaces Cycling TeamUJEP00:28:15+0:01:29
92C407JiřičkaMiroslav1972Cyklo Jiřička Litvínovice00:28:37+0:01:51
103C445PrůchaBedřich1973Bikeheart00:28:38+0:01:52
112B358MalíkTomáš1984Sportovní klub MS Auto00:28:57+0:02:11
124C454VodičkaVáclav1972CYCLING BRNO00:28:59+0:02:13
135C463VyplelJakub1980Author Team Stupno00:28:59
146C440VávraMarek1976Sport-Bike ST00:28:59
157C455ZezulaTomaš1980CYCLING BRNO00:29:00+0:02:14
168C406PlechataRadek1977Velo club Tábor00:29:02+0:02:16
171D552ThalerJürgen1968RC Raiba Kosmopiloten Zwettl00:29:03+0:02:17
189C444BelfínJiří1975KOVO BELFÍN cyklo team00:29:12+0:02:26
1910C412HorkýDavid1973RC-H 1919 Nürnberg00:29:20+0:02:34
202D521TůmaRoman196500:29:24+0:02:38
217A252TvrzLukáš1994Team BikehouseČZU00:29:25+0:02:39
223D523KrbecTomáš1969Diablo Český Krumlov00:29:27+0:02:41
238A229KoblicRadek1993CT Weber00:29:34+0:02:48
249A251ŠňupárekVáclav1995Team Novo Nordisk DevelopmentUK FTVS00:29:38+0:02:52
254D525JežekKamil1968CK - Kramolín00:30:01+0:03:15
2610A265ChlupáčJan1994Sportovní Klub MS AutoUniverzita Hradec Králové00:30:06+0:03:20
275D526MatoušekBohumil1970CK Kramolín00:30:22+0:03:36
2811A262KoreckýŠtěpán199600:30:23+0:03:37
2911C400JuráňKarel1974Diablo sport Český Krumlov00:30:23
303B359VeselýPavel1981Sportovní klub MS auto00:30:33+0:03:47
316D508FeferleFrantišek1961Čistý sport00:30:36+0:03:50
3212C458ŠrainJiří1979Dexter Cycling00:30:46+0:04:00
337D123SemerádJosef1969Sportovní klub MS AUTO00:31:00+0:04:14
3413C457ChadimVáclav1980Haka Racing Team00:31:07+0:04:21
354B336MikulášekMichal1981CK Kralomín00:31:12+0:04:26
3614C430PlonerRobert1977RPR Římov00:31:13+0:04:27
378D553VodičkaLukáš1963CK Omlazení.cz00:31:15+0:04:29
3815C452ČástkaKryštof1977ABC Team Železná Ruda00:31:23+0:04:37
3916C447PláničkaJaroslav1977Kovo Belfin cyklo team00:31:30+0:04:44
4017C464JanoušekHynek1977Betri00:31:33+0:04:47
411E625KlímaZdeněk1955AK OLYMP Brno00:31:34+0:04:48
421Z668Milec,JiřincováJana198600:31:38+0:04:52
4312A213KudlákTomáš1993Galaxy CykloŠvec Stevens00:31:44+0:04:58
449D514KloubMartin1967CB Trauma00:31:45+0:04:59
452Z678DoležalováHana1977Ac Sparta Praha00:31:47+0:05:01
465B125KopáčekPavel1984Bežerovice00:31:49+0:05:03
4718C408KrátkýVladan1973Cyklo Jiricka00:31:50+0:05:04
4813A215JozaMiroslav1995Cyklo Kohout Multicar-CBVŠO00:31:52+0:05:06
496B319VopatJan1981Diablo sport Český Krumlov00:31:54+0:05:08
503Z682HeřmanovskáHana2000Andy Schleck Cycles - Immo LoschVŠO00:32:05+0:05:19
517B360DupkaničVladimír1982SpectrumBike ČB00:32:16+0:05:30
5214A267HálaLukáš1994Open Cycling AcademyMU FSpS00:32:18+0:05:32
534Z681TrčkováDaniela1998Restore cyclingUK, FSV00:32:19+0:05:33
548B350SuchýJaromír1981www.RadyneBike.cz00:32:20+0:05:34
552E616KlabouchJan1959AC Sparta cykl. akademy00:32:23+0:05:37
565Z677ZadákováKlára1988SportRaces Cycling Team00:32:25+0:05:39
5710D524OkruhlicaPetr1969CKKV Praha00:32:27+0:05:41
586Z679ČunderlováDaniela1997Mapei Merida KaňkovskýFakulta tělesné kultury Univerzity Palac00:32:27
5911D530StrnadIvo1964CKKV Praha00:32:32+0:05:46
607Z673RandováIveta1972CK Kramolín00:33:08+0:06:22
6115A250PrimasAron1998Felák (jezdím sám, ale ať tam něco je naČVUT FEL00:33:13+0:06:27
6219C456KučeraOndřej197400:33:15+0:06:29
633E600VopatJan1954Diablo sport Český Krumlov00:33:32+0:06:46
649B260VítekMilan199000:33:37+0:06:51
654E628RůžičkaLuboš195900:33:40+0:06:54
668Z676PanyIrene1973RC Raiba Kosmopiloten Zwettl00:33:51+0:07:05
679Z653MatláškováJana1966Cyklo Jiřička00:33:54+0:07:08
6816A256PrimasBenjamín1994Primas00:33:55+0:07:09
6910B357UhlířLukáš198900:33:57+0:07:11
7010Z680SlámováDenisa200000:33:59+0:07:13
7117A233DychtlMichal199300:34:06+0:07:20
725E615BuřičKarel1958Cyklo Kohout multicar-cb00:34:08+0:07:22
7311B351JerhotJakub1987BK Nezmar00:34:29+0:07:43
7420C100VeselkaLubomír1978SAK Rumburk00:34:41+0:07:55
756E613KohoutLadislav1958Cyklo Kohout Multicar CB00:34:48+0:08:02
767E620PeltanZdeněk1959Cyklo Jiřička00:34:53+0:08:07
7712D513JežekMartin19663M00:35:06+0:08:20
7821C434NovákVladimír1972Hůrka00:35:09+0:08:23
7913D551ŠmídPavel1962WestRock00:35:22+0:08:36
8011Z666AdámkováDana1980Diablo sport Český Krumlov00:35:33+0:08:47
8112B334MlynářJan1988Cyklo Jiřička00:36:06+0:09:20
8212Z684StrnadováAlexandra2001CK Příbram - Fany GASTRO00:36:22+0:09:36
838E618JiříkZdeněk1959Bikesport Mohelnice00:37:08+0:10:22
849E626ŘíhaJosef1959Mastercam loko praha00:39:57+0:13:11
DNFC487KrestaJan1980UJEP-0:26:46
DNFA293LacinaJan1995UJEP
DNFA279PetrOndřej1997UJEP
DNFB381ŠlajJiří1984UJEP
DNFA289WohlPavel1997Cykloakademie Sparta PrahaVŠTVS Palestra
DNFZ671ŠtěpanovskáEva1994Quintbike.czUniverzita Pardubice, FCHT
DNFA284BrňákJan1996Team CyklotrenerŠKODA AUTO Vysoká škola o.p.s.
DNFA272ČernohorskýDavid1996VIPRO cycling teamFTVS UK