propozice

Velká cena Cyklo Macner 2019 - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2019

19.05.2019 19. května - neděle

Filtr kategorií:

S1 + S2

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým CílZtrátaBody
11B330VyplelJakubAuthor Team Stupno00:28:01150
21C401sAckermannKamilAxon Sport Team00:28:33+0:00:32
32C402BelfínJiříKOVO Belfín Cyklo Team00:28:35+0:00:34
42B320JelínekPavelKC Slavia Praha00:28:57+0:00:56145
51D501PechoušMiroslavSB Cyklo Olympia00:29:12+0:01:11150
63C416VávraMarekSport-Bike Strakonice00:29:14+0:01:13141
71P1125RömerAlexander00:29:23+0:01:22
83B308VodákMartinAxon Sport Team00:29:28+0:01:27
92D521TůmaRomanAC Sparta Cycling00:29:32+0:01:31145
103D510sJežekKamilCK Kramolín00:29:33+0:01:32
114C417DvořákKarelKOVO Belfín Cyklo Team00:29:39+0:01:38
122P1118ŠnebergerJanTT Příbram00:29:40+0:01:39
131P2115KatzenbergerAndreasCyclingclub Schweinfurth00:29:47+0:01:46
145C423VoráčekJiříCK Kramolín00:29:55+0:01:54
156C435ViktoraJanSB Cyklo Olympia00:29:59+0:01:58141
167C123KřížMartinCK Příbram00:30:02+0:02:01
171A208ŠubrtJanAxon Sport Team00:30:11+0:02:10
188C412HorkýDavidRC-H 191900:30:16+0:02:15138
194D503HalamkaJiříCK Kramolín00:30:31+0:02:30
203P1124DietleinHeiko00:30:35+0:02:34
211E607BurgrJosefCFC Markus00:30:42+0:02:41136
229C419LöblRichardAxon Sport Team00:30:44+0:02:43
232P2114RaševEugenInstitut Rašev00:30:46+0:02:45
244B316VyletaRadekCK Kramolín00:30:48+0:02:47
255D502KopáčPavelAxon Sport Team00:30:57+0:02:56
263P2111VlčekPetr00:30:59+0:02:58
276D523KrbecTomášDiablo sport Č.Krumlov00:31:00+0:02:59135
285B309VlkKarelCK Kramolín00:31:09+0:03:08
2910C407MatoušekBohumilCK Kramolín00:31:15+0:03:14
307D508FeferleFrantišekČistý sport racing team00:31:27+0:03:26134
316B321ZítekTomášKOVO Belfín Cyklo Team00:31:29+0:03:28
3211C411BaťkaMichaelDiablo sport Č.Krumlov00:31:31+0:03:30133
337B305HrachMartinAxon Sport Team00:31:37+0:03:36
348B306ČechuraPetrAxon Sport Team00:31:39+0:03:38
352A215JozaMiroslavCyklo Kohout00:32:11+0:04:10138
369B319VopatJan ml.Diablo sport Č.Krumlov00:32:26+0:04:25136
3712C425PenzRadekPenz team00:32:27+0:04:26
3810B320sSvobodaVladimírCK Kramolín00:32:28+0:04:27
3813C430PlonerRobertRPR Římov00:32:28132
4014C400JuráňKarelDiablo sport Č.Krumlov00:32:40+0:04:39131
414P2113BílýPavel00:32:42+0:04:41
428D510SchwarzKarelCyklo Kohout00:32:46+0:04:45130
434P1126HomolkaTomášHluboká n./Vlt.00:32:48+0:04:47
445P2112KrommerTomášCykloklub Plzeň00:32:49+0:04:48
459D516KřížJiříCykloextra Cannondale00:32:59+0:04:58129
4610D518VlčekPavelKOVO Belfín Cyklo Team00:33:01+0:05:00
472E616KlabouchJanAC Sparta Cycling00:33:08+0:05:07128
4815C401KocianAlešCyklo Kohout00:33:16+0:05:15127
4911B307TančouzOndřejCK Kramolín00:33:33+0:05:32
506P2116PivecVlastislavJH Cycling00:33:34+0:05:33
5011D514KloubMartinTrauma CB00:33:34126
521Z669FilipováKláraResolution team ČB00:33:37+0:05:36125
535P1119ŠnebergerováLucieTT Příbran00:33:51+0:05:50
5412D504SmáhaKarelCykloservis Malát00:33:55+0:05:54
5513D505ŠímaMiroslavCK Kramolín00:33:58+0:05:57
563E600VopatJan st.Diablo sport Č.Krumlov00:33:59+0:05:58124
572Z1RandováIvetaCK Kramolín00:34:01+0:06:00
583Z653MatláškováJanaCyklo Jiřička00:34:03+0:06:02123
5912B327ValentaMichalCyklo Jiřička00:34:05+0:06:04135
6016C403PláničkaJaroslavKOVO Belfín Cyklo Team00:34:19+0:06:18
611J100FůraDominikGS cykloteam Jistebnice00:34:20+0:06:19134
624E615BuřičKarelCyklo Kohout00:34:25+0:06:24122
6317C409VorelMiroslavAxon Sport Team00:34:42+0:06:41
6414D514sZelenýJaroslavKOVO Belfín Cyklo Team00:34:47+0:06:46
655E613KohoutLadislavCyklo Kohout00:34:55+0:06:54121
6618C413ŠrejmaMarekAxon Sport Team00:35:05+0:07:04
6719C424BrejchaPetrCK Kramolín00:35:17+0:07:16
684Z655KostkováPavlaCyklo Jiřička00:35:23+0:07:22120
696E601MajerKarelCK Kramolín00:35:40+0:07:39
7020C434NovákVladimírGS cykloteam Jistebnice00:35:46+0:07:45119
711E/F617NěmecJiříGalaxy Cyklo Švec Stevens00:36:00+0:07:59118
717E620PeltanZdeněkCyklo Jiřička00:36:00118
735Z666AdámkováDanaDiablo sport Č.Krumlov00:36:01+0:08:00116
7421C410MalátJanCykloservis Malát00:36:05+0:08:04
7522C427HlaváčJanCBC Team00:36:07+0:08:06115
7615D506ŠvajcrMiroslavCK Kramolín00:36:10+0:08:09
778E615sHlavatýBohuslavCykloservex-Medila00:36:11+0:08:10
789E603sŠeflJosefAxon Sport Team00:36:18+0:08:17
7923C404CarikDanCykloservis Malát00:36:49+0:08:48
806Z665FoltováHelenaRPR Římov00:37:19+0:09:18114
817Z120KloubováKateřinaTrauma CB00:37:51+0:09:50113
8210E608ZlámalíkJaromírCyklo Jiřička00:37:57+0:09:56112
8311E604LacinaJiříCK Kramolín00:38:03+0:10:02
8412E618JiříkZdeněkBike sport Mohelnice00:38:48+0:10:47111
851F703ŠrejmaJiříAxon Sport Team00:38:56+0:10:55
8524C405VránaJiříCK Vinohradské šlapky00:38:56
8713E612NaušJindřichCykloservis Malát00:39:40+0:11:39
8813B334MlynářJanCyklo Jiřička00:39:46+0:11:45133
8816D512NesčákJánCykloservis Malát00:39:46
9014E613sKobylkaPetrCK STAVMAL Klatovy00:39:54+0:11:53
918Z5VyletováLenkaCK Kramolín00:40:52+0:12:51
922E/F603ŠustrMiroslavRICOHIMPROMAST Tábor00:41:02+0:13:01110
933A206MrázLuděkCykloservis Malát00:41:16+0:13:15
9415E606JůzaMiloslavCykloservis Malát00:41:26+0:13:25
959Z657KošecováMiroslavaCBC Team00:42:28+0:14:27109
962F701ČernýAntonínKola Šilhavý00:43:10+0:15:09
973E/F621KlímaVáclavCyklo Velešín00:43:40+0:15:39108
986P1122ŠejnaRomanSTS Praha00:50:06+0:22:05
9916E610ŠimonMilanCykloservis Malát00:51:13+0:23:12

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 Diablo sport Český Krumlov 136 + 135 + 133 404
2 Cyklo Kohout 138 + 130 + 127 395 -9
3 Cyklo Jiřička 135 + 133 + 123 391 -13
4 SB Cyklo Olympia 150 + 141 291 -113
5 AC Sparta Cycling Akademie 145 + 128 273 -131
6 GS cyklo team Jistebnice 134 + 119 253 -151
7 RPR Římov 132 + 114 246 -158
8 Trauma CB 126 + 113 239 -165
9 CBC Team 115 + 109 224 -180
10 Author Team Stupno 150 150 -254
11 KC Slavia Praha 145 145 -259
12 Sport-bike Strakonice 141 141 -263
13 RC-H 1919 138 138 -266
14 cfc markus 136 136 -268
15 Čistý Sport racing team 134 134 -270
16 Cykloextra cannondale team 129 129 -275
17 Resolution team ČB 125 125 -279
18 Galaxy Cyklo Švec Stevens 118 118 -286
19 Bike sport Mohelnice 111 111 -293
20 RICOHIMPROMAT TÁBOR z.s. 110 110 -294
21 Cyklo Velešín 108 108 -296