www

Velká cena Temelína 2016 - časovka jednotlivců - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2016

27.08.2016 27.8.2016

Filtr kategorií:

20 km

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmVysoká škola CílZtrátaBody
11A267StošekMartinSymbio+ Cannondale TeamJU00:27:08
21M4128SedláčekVojtaCK Příbram FANY GASTRO00:27:16+0:00:08
31B350KotrlíkTomášLawi Author Team00:27:30+0:00:22
42A264ViktorinVáclavAC Sparta PrahaZČU00:27:41+0:00:33
52M4131KlabouchPetrVelo-Club Cirkl ČB00:27:43+0:00:35
62B358BouškaJiříLawi Author Team00:27:48+0:00:40
63A258BittnerJakubPUSKINAK.CZUP00:27:48
84A251KohoutMichalTeam Dukla PrahaČZU00:27:57+0:00:49
91C457ŠvábMiroslav Cycling Brno00:28:00+0:00:52
105A263RybaJanAC SPARTA PRAHAZČU fakulta ekonomická00:28:04+0:00:56
111D501PechoušMiroslavSB Cyklo Olympia00:28:12+0:01:04165
122C423CirklPetrVelo Club Cirkl ČB00:28:21+0:01:13160
136A265MalánPetrAC Sparta PrahaZČU - Fakulta Ekonomická00:28:22+0:01:14
136A266MinkaJakubSymbio+ CannondaleJU00:28:22
153C53RydvalMichalCK Vinohradské Šlapky00:28:32+0:01:24
164C452HorkyDavidRC Herpersdorf00:28:40+0:01:32
178A225NovotnýOldřichCT WeberZČU00:28:41+0:01:33165
178A252FrkalJakubTj Sigma HraniceVŠB - TU00:28:41
195C407JiřičkaMiroslavCyklo Jiřička České Budějovice00:28:44+0:01:36155
206C458JežekJiříTeam DUKLA Praha00:28:46+0:01:38
203B351ŠmídRobertCYCLING BRNO00:28:46
2010A212SmolaLukášGalaxy Cyklo Švec00:28:46160
234B315PrůchaBedřichVelo Club Cirkl Č. Budějovice00:28:50+0:01:42155
2411A250ThumaMiroslavDexter CyclingČVUT FS00:28:51+0:01:43
2512A256HořejšíJosefAuthor Team StupnoZČU - Fakulta strojní00:28:58+0:01:50
263M4127KubaKarelCK Příbram FANY GASTRO00:29:17+0:02:09
2713A255LantAntonínTeam Forman CinelliVŠB-TU00:29:30+0:02:22
281M3129BoučekJakubCK Příbram FANY GASTRO00:29:32+0:02:24
2914A259KoukalŠtěpánPUSKINAK.CZMU FSpS00:29:33+0:02:25
3015A257BeranOndřejKC Slavia PrahaČVUT00:29:35+0:02:27
315B301RotbauerTomášCT Weber00:29:37+0:02:29152
327C426KřížMartinVelo club Tábor00:29:45+0:02:37152
338C454GotthardDavidCYCLING BRNO00:29:53+0:02:45
346B357NesetJanIN-LIFE cycling team00:29:56+0:02:48
359C400JuráňKarelDiablo sport Český Krumlov00:30:02+0:02:54150
357B310PivoňkaVáclavSB Cyklo Olympia00:30:02150
378B359RessTomášKC Brno00:30:09+0:03:01
3810C409BenešMartinCT Weber00:30:13+0:03:05149
3911C455VodičkaVáclavCYCLING BRNO00:30:17+0:03:09
4012C456CandraVácvlavAC Sparta Praha00:30:22+0:03:14
419B1ViktoraJanSB Cyklo Olympia00:30:30+0:03:22
4216A215ZástavaPavelBike Team Vodňany00:30:32+0:03:24149
432D508FeferleFrantišekVelo Club Cirkl Č. Budějovice00:30:45+0:03:37148
4410B333ZikmundPetrCT Weber00:30:51+0:03:43148
4517A210GrambličkaMatoušCyklo Team WEBER00:30:53+0:03:45147
4613C411BaťkaMichaelDiablo sport Český Krumlov00:31:01+0:03:53147
4711B353KokoškaPavelAC Sparta Praha Cyklo Akademie00:31:15+0:04:07
481E605BenhákLadislavCyklo Kohout00:31:29+0:04:21146
4918A254PoppJanHnízdil teamČZU - Fakulta životního prostředí00:31:31+0:04:23
503D553KlabouchJanAC Sparta cyklink akademy00:31:40+0:04:32
511Z678VaníčkováElenaExpres CZ - Merida team KolínMU PřF00:31:41+0:04:33
524D51VrbkaTomášCyklo ATOM cycling team00:31:42+0:04:34
5314C54BílýPavelČenkov00:31:50+0:04:42
542Z680GargelováTerezaTJ UničovUP FTK00:31:56+0:04:48
5519A205VlášekJosefDiablo sport Český Krumlov00:31:59+0:04:51146
565D555BilekMiroslavCSK Markus00:32:00+0:04:52
5620A202ValentaMichalCyklo Jiřička00:32:00145
5812B321JančúchJergušCyklo Jiřička00:32:03+0:04:55144
593Z679DoležalováHanaAC Sparta Praha00:32:17+0:05:09
602E626Klíma (607)ZdeněkVelo club Tábor00:32:23+0:05:15145
6113B319VopatJanDiablo sport Český Krumlov00:32:24+0:05:16143
6215C408KrátkýVladanCyklo Jiřička00:32:42+0:05:34144
6316C404ZobalPetrAC Křešice00:32:47+0:05:39143
6417C405ŠvadlenaPetrVelo club Tábor00:32:49+0:05:41142
654Z676MondlováKateřinaČS SPECIALIZED Junior MTB TeamJU PF00:33:02+0:05:54
663E600Vopat st.JanDiablo sport Český Krumlov00:33:16+0:06:08141
676D507DvořákJosefKola BSP Planá N.Luž.00:33:19+0:06:11140
684E603ŠustrMiloslavRICOHIMPROMAT TÁBOR z.s.00:33:34+0:06:26139
6918C427KloubMartinTrauma CB00:33:40+0:06:32138
7014B356VavrochŠtěpán00:34:01+0:06:53
717D520BuřičKarelCyklo Kohout00:34:17+0:07:09137
7221A2PetákJakubBike team Vodňany00:34:36+0:07:28
734M4100ŠmejkalPatrik JakubVelo club Tábor00:34:54+0:07:46142
745Z681 ŠvecováDenisaG.Benedikt00:34:55+0:07:47
756Z658KozákováLucieCBC teamVŠTVS Palestra00:35:13+0:08:05136
768D554HledíkJiří00:35:20+0:08:12
775E608ZlámalíkJaromírCyklo Jiřička00:35:23+0:08:15135
7819C459ŠkodaJanSPSVD Jistebnice00:36:03+0:08:55
799D502KohoutLadislavCyklo Kohout00:36:08+0:09:00134
807Z660BrehovskáLenkaBike Team Vodňany00:36:51+0:09:43133
8115B360SomogyiDaniel00:38:04+0:10:56
826E628KlimešVáclavVelešín00:39:09+0:12:01
838Z677TicháčkováKláraUK PedF00:40:58+0:13:50
8410D518RoučkaLadislavSB Cyklo Olympia00:42:41+0:15:33132
857E52BaudysJiří00:42:56+0:15:48
862M3126ŠejnaRomanSTS Praha00:44:54+0:17:46
8711D551TicháčekLuboš00:45:26+0:18:18
DNSA260SkořepaPetrWhirlpool Author Junior Team
DNSM4130ChararalambidisDenisCK Příbram FANY GASTRO
DNSB311LátalPavelTrauma CB0

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 Cyklo Team WEBER 165 + 152 + 149 466
2 Velo Club Cirkl Č. Budějovice 160 + 155 + 148 463 -3
3 SB Cyklo Olympia 165 + 150 + 132 447 -19
4 Cyklo Jiřička 155 + 145 + 144 444 -22
5 Diablo sport Český Krumlov 150 + 147 + 146 443 -23
6 Velo club Tábor 152 + 145 + 142 439 -27
7 Cyklo Kohout 146 + 137 + 134 417 -49
8 Bike team Vodňany 149 + 133 282 -184
9 Galaxy Cyklo Švec 160 160 -306
10 AC Křešice 143 143 -323
11 Kola BSP Planá nad Luž. 140 140 -326
12 RICOHIMPROMAT TÁBOR z.s. 139 139 -327
13 Trauma CB 138 + 0 138 -328
14 CBC team 136 136 -330