www

Velká cena Temelína 2016 - silniční závod - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2016

28.08.2016 28. 8. 2016

Filtr kategorií:

100 km

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmVysoká škola CílZtrátaBody
11M4137SirůčekVáclavKC Kooperativa Jablonec nad Nisou02:38:33
21A268JílekZdeněkErste Petr Čech MTB02:38:33
32M4128SedláčekVojtaCK Příbram FANY GASTRO02:38:33
42A270BuksaDominikFuture cycling teamUP FTK02:38:33
53A262ChlupáčDominikLawi - Author Cycling TeamMU FSpS02:38:33
64A266MinkaJakubSymbio+ CannondaleJU02:38:34+0:00:01
71M3134VacekKarelRC-Eindruck02:38:34
85A258BittnerJakubPUSKINAK.CZUP02:38:35+0:00:02
96A277VojtěchJonášAC Sparta PrahaUK MFF02:38:36+0:00:03
107A276DoleželRadovanFavorit Brno02:38:43+0:00:10
111B363HynekKristiánFuture cycling team02:38:50+0:00:17
128A284KamlerJosefErste Petr Čech MTB02:39:05+0:00:32
133M4131KlabouchPetrVelo-Club Cirkl ČB02:39:51+0:01:18
149A279HolanPetrCT Weber02:42:31+0:03:58150
1510A283MedekTomášSKC Tufo ProstějovVŠTE ČB02:44:28+0:05:55
1611A263RybaJanAC SPARTA PRAHAZČU - Fakulta ekonomická02:44:28
172B366KřivánekJiříPREMIUM ETHICSPORT02:44:29+0:05:56
1812A264ViktorinVáclavAC Sparta PrahaZČU02:44:30+0:05:57
1913A225NovotnýOldřichCT WeberZČU - Fakulta právní02:44:33+0:06:00145
203B310PivoňkaVáclavSB Cyklo Olympia02:44:33141
214B361ČerTomášBikeStyle.cz02:44:42+0:06:09
225B315PrůchaBedřichVelo Club Cirkl Č. Budějovice02:48:04+0:09:31138
2314A265MalánPetrAC Sparta PrahaZČU - Fakulta ekonomická02:48:04
242M3129BoučekJakubCK Příbram FANY GASTRO02:48:08+0:09:35
2515A282DoležalJiříNejlevnější PNEU CyclingUK MFF02:48:20+0:09:47
2616A252FrkalJakubTj Sigma HraniceVŠB - TU02:48:20
274M4127KubaKarelCK Příbram FANY GASTRO02:48:24+0:09:51
2817A278SchuranMichalAC Sparta Praha cycling akademieUK FTVS02:48:36+0:10:03
296B367DoleželJanJadomi Dobříš02:48:40+0:10:07
3018A256HořejšíJosefAuthor Team StupnoZČU - Fakulta strojní02:48:47+0:10:14
311C457ŠvábMiroslavCycling Brno02:48:49+0:10:16
322C409BenešMartinCT Weber02:49:47+0:11:14150
3319A257BeranOndřejKC Slavia PrahaČVUT Fsv02:50:19+0:11:46
345M4136ŠimůnekAdamKC Kooperativa Jablonec nad Nisou02:51:47+0:13:14
357B364VyplelJakubAuthor Team Stupno02:51:51+0:13:18
363C458JežekJiříTeam DUKLA Praha02:54:51+0:16:18
3720A280KutišMartinGS cyklo team Jistebnice02:55:08+0:16:35
3821A212SmolaLukášGalaxy Cyklo Švec02:56:47+0:18:14136
391D501PechoušMiroslavSB Cyklo Olympia02:56:51+0:18:18145
401Z684NoskováNikolaKC Kooperativa Jablonec nad Nisou02:56:57+0:18:24
418B357NesetJanIN-LIFE cycling team02:56:59+0:18:26
424C400JuráňKarelDiablo sport Český Krumlov02:56:59141
4322A215ZástavaPavelBike Team Vodňany02:57:01+0:18:28135
449B372PlechataRadekVelo club Tábor02:58:56+0:20:23134
4510B351ŠmídRobertCYCLING BRNO03:01:05+0:22:32
465C454GotthardDavidCYCLING BRNO03:02:20+0:23:47
4711B370PíšaVáclavČSOB03:02:22+0:23:49
486C420MíkaOldřichGalaxy Cyklošvec03:02:22138
492D518RoučkaLadislavSB Cyklo Olympia03:03:35+0:25:02136
5023A211ŘežábMartinČS MTB Junior teamŠkoda auto VŠ03:05:14+0:26:41133
513M3132PilečekJakubČS SPECIALIZED Junior MTB Team03:05:29+0:26:56
5212B359RessTomášKC Brno03:05:57+0:27:24
5324A259KoukalŠtěpánPUSKINAK.CZMU FSpS03:06:09+0:27:36
547C462ModlitbaJanH.M. Sport plus Český Krumlov03:06:19+0:27:46
5525A250ThumaMiroslavDexter CyclingČVUT FS03:07:23+0:28:50
5626A281SabolJanCK Kolokrám03:07:45+0:29:12
5727A269HrbotickýLukášCK Radio beat HodonínVUT FEKT03:07:51+0:29:18
582Z681ŠvecováDenisaG-Benedikt Švec Cyklo team Želeč03:07:53+0:29:20
5913B321JančúchJergušCyklo Jiřička03:08:02+0:29:29132
603Z680GargelováTerezaTJ UničovUP FTK03:08:13+0:29:40
613D507DvořákJosefKola BSP Planá N.Luž.03:08:14+0:29:41135
6228A273FormanTomášEthic Sport - Prestige03:08:30+0:29:57
6329A210GrambličkaMatoušCyklo Team WEBER03:11:13+0:32:40131
644D510SchwarzKarelCyklokohout03:11:27+0:32:54134
6514B333ZikmundPetrCT Weber03:12:14+0:33:41130
668C455VodičkaVáclavCYCLING BRNO03:13:01+0:34:28
679C405ŠvadlenaPetrVelo club Tábor03:15:31+0:36:58133
6815B312PlonerRobert03:16:12+0:37:39129
694Z683HavlíkováPavlaKC Kooperativa Jablonec nad Nisou03:16:16+0:37:43
7010C404ZobalPetrAC Křešice03:16:38+0:38:05132
7111C407JiřičkaMiroslavCyklo Jiřička České Budějovice03:18:06+0:39:33131
725D553KlabouchJanAC Sparta cyklink akademy03:18:30+0:39:57
7330A274BardaOndřejCycling Bratřejov03:19:53+0:41:20
7431A206EremkaPetrCycling Team Basso03:21:23+0:42:50128
7532A202ValentaMichalCyklo Jiřička03:21:27+0:42:54127
766D508FeferleFrantišekVelo Club Cirkl Č. Budějovice03:21:39+0:43:06130
7716B368PeszatLubošPREMIUM ETHICSPORT03:22:15+0:43:42
7833A272TomanVojtěchPremium Ethicsport03:22:28+0:43:55
794M3135ŠitnerJaroslavGS cyklo team Jistebnice03:24:16+0:45:43
8012C460ŠrejmaMarekBavorák03:24:21+0:45:48
811E630BenhákLadislavKohout03:24:26+0:45:53129
8213C427KloubMartinTrauma CB03:25:22+0:46:49128
8314C408KrátkýVladanCyklo Jiřička03:25:26+0:46:53127
8417B365SuchýJaromírMons Carbon03:26:14+0:47:41
8515C461LaňkaKarelPísek- 1 kolo+0:06:32
867D512JanLubošČeské Budějovice- 1 kolo+0:08:50126
8718B319VopatJanDiablo sport Český Krumlov- 1 kolo+0:10:24126
8834A205VlášekJosefDiablo sport Český Krumlov- 1 kolo+0:12:01125
892E610KrejčíVáclavCyklo Kohout- 1 kolo+0:12:47125
908D556KolihaJiříCyklo Dobronice- 1 kolo+0:13:07
919D552KlimešPavelCyklo Plus Rájec- 1 kolo+0:15:08
923E629ŠrejmaJiříBavorák- 1 kolo+0:15:56
9310D520BuřičKarelCyklo Kohout- 1 kolo+0:16:31124
944E600Vopat st.JanDiablo sport Český Krumlov- 1 kolo+0:17:27123
9511D557HomolkaJiříDům barev Český Krumlov- 1 kolo
9619B369OsenskýRobert- 1 kolo+0:26:46
975Z660BrehovskáLenkaBike Team Vodňany- 1 kolo+0:35:00122
986Z682DolinováZuzanaOpen Cycling AcademyVUT FA- 1 kolo
9912D554HledíkJiří- 1 kolo+0:41:43
10035A275ŘehořAlešOpen Cycling Academy- 1 kolo+0:43:55
10116C459ŠkodaJanSPSVD Jistebnice- 2 kola+0:02:15
10220B371VrkočDavid- 2 kola+0:24:10
DNFA221BoušaJiříVelo Club Tábor0
DNFB362HudečekJiříFuture cycling team
DNFB301RotbauerTomášCT Weber0
DNFC426KřížMartinVelo club Tábor0
DNFC423CirklPetrVelo Club Cirkl ČB0
DNFM4133BartůněkMarekPREMIUM ETHICSPORT
DNFM4130ChararalambidisDenisCK Příbram FANY GASTRO
DNFZ678VaníčkováElenaExpres CZ - Merida team KolínMU PřF
DNFZ659KozákováLucieCBC TeamVŠTVS Palestra
DNFA260SkořepaPetrWhirlpool Author Junior TeamUK PF
DNFA271KrhutJanVUT FP

43 km

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmVysoká škola CílZtrátaBody
11M18VacekMathiasCK Příbram FANY GASTRO01:13:30
22M113StropnickýOndraPRODOLI Racing Team01:13:50+0:00:20
31M260ŠmejkalJiříKola BSP Planá nad Lužnicí01:15:59+0:02:29
43M112KarasJaroslavSYMBIO+ CANNONDALE01:16:36+0:03:06
54M11ViktoraJanSB Cyklo Olympia01:20:04+0:06:34
65M110HyšplerRobinPRODOLI Racing Team01:22:14+0:08:44
72M254BílýPavelČenkov01:22:17+0:08:47
83M261BumbalekFrantisekSYMBIO+ CANNONDALE01:22:56+0:09:26
96M111KuchařPavel01:23:20+0:09:50
107M17HeřmánekJanJH Cycling01:28:05+0:14:35
118M115GutMarekSázava01:28:12+0:14:42
124M262KoubaTomášVelo Dvořák01:28:17+0:14:47
135M251VrbkaTomášCyklo ATOM cycling team01:28:46+0:15:16
149M13PlšekRadekRoNaKol Pravíkov01:29:28+0:15:58
1510M16KoldaPavel01:29:54+0:16:24
166M257SkálaMilanGeomine Příbram01:30:45+0:17:15
177M258ProbstJirkaBike and surf team01:32:19+0:18:49
188M2603ŠustrMiloslavRICOHIMPROMAT TÁBOR z.s.01:32:19
199M259ČervenýPetr01:32:20+0:18:50
2011M15JerhotJakub01:34:50+0:21:20
2112M14ZemanJiří01:34:53+0:21:23
2213M12PetákJakubBike team Vodňany01:37:52+0:24:22
2314M19KazdaPetr01:38:00+0:24:30
2410M255KolářVáclav01:38:04+0:24:34
2511M256FilipMartinLišov01:40:43+0:27:13
261Z2658KozákováLucieCBC team01:43:50+0:30:20
272Z2151ThumováKamilaDexter Cycling01:51:31+0:38:01
2815M114MlynářJanTrauma CB02:05:31+0:52:01
2912M252BaudysJiří02:08:34+0:55:04

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 Cyklo Team WEBER 150 + 150 + 145 445
2 SB Cyklo Olympia 145 + 141 + 136 422 -23
3 Diablo sport Český Krumlov 141 + 126 + 125 392 -53
4 Cyklo Jiřička 132 + 131 + 127 390 -55
5 Cyklo Kohout 134 + 129 + 125 388 -57
6 Galaxy Cyklo Švec 138 + 136 274 -171
7 Velo Club Cirkl Č. Budějovice 138 + 130 + 0 268 -177
8 Velo club Tábor 134 + 133 + 0 267 -178
9 Bike team Vodňany 135 + 122 257 -188
10 Kola BSP Planá nad Luž. 135 135 -310
11 MTB Junior Team České Spořitelny 133 133 -312
12 AC Křešice 132 132 -313
13 RPR Team 129 129 -316
14 Cycling Team Basso 128 128 -317
14 Trauma CB 128 128 -317
16 České Budějovice 126 126 -319