Velká cena Temelína 2019, časovka jednotlivců - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2019

14.09.2019 14. září - sobota

Filtr kategorií:

S1 + S2

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmVysoká škola CílZtrátaBody
11A271ŠormJiříFAVORIT BRNO1LF UK00:26:50
22A255BittnerJakubTeam Forman CinelliFakulta tělesné kultury - Univerzita Palackého v Olomouci00:27:02+0:00:12
33A263HrstkaJanRafkarna IDEA Cycling TeamVUT FIT00:27:14+0:00:24
44A269SchuranMichalAC Sparta PrahaUP FTK00:27:39+0:00:49
55A258FierlaOndřejTeam Forman Cinelli00:27:49+0:00:59
66A259GruberPavelCK Příbram Fany Gastro00:27:55+0:01:05
71C499DrábekZdeněkCyklo Faltýnek00:27:55
87A262HradeckýJaroslavSportRaces Isaac TeamUJEP00:27:55
98A267ModlitbaVojtěchCK Příbram Fany Gastro00:28:19+0:01:29
102C407JiřičkaMiroslavCyklo Jiřička Litvínovice00:28:32+0:01:42165
111B309VyplelJakubAuthor Team Stupno00:28:37+0:01:47165
123C457ŠtefanJan00:28:44+0:01:54
132B320JelínekPavelKC Slavia Praha00:28:46+0:01:56160
143B315PrůchaBedřichSportRaces Isaac team00:28:53+0:02:03155
151D501PechoušMiroslavSB Cyklo Olympia00:29:00+0:02:10160
169A228VávraMarekSPORT BIKE Strakonice00:29:00152
1710A266MirovskýPetrLAWI Stars - GIANTČVUT00:29:09+0:02:19
184C412HorkýDavidRC-H 191900:29:13+0:02:23155
191M3126HákJakubJaroslav Kulhavý Cycling Team00:29:13
204B399CuplTomášTeam Max Hürzeler Swiss00:29:14+0:02:24
215C435ViktoraJanSB Cyklo Olympia00:29:16+0:02:26152
222M3127KrupkaŠtěpánCarla Kupkolo00:29:19+0:02:29
232D599KudaPavelCycling Brno00:29:27+0:02:37
246C406PlechataRadekVelo club Tábor00:29:27150
253D521TůmaRomanAC Sparta Praha Cycling Akademie00:29:33+0:02:43149
265B358RotbauerTomášCT WEBER00:29:39+0:02:49
273M3128LukešJanCarla Kupkolo00:29:44+0:02:54
287C456RessTomášSPORT IMPORT00:29:48+0:02:58
2911A272VochoskaJanCK Příbram Fany GastroJihočeská univerzita, fakulta ekonomická00:30:06+0:03:16
3012A257FeithMarekCycles Perfecta IvančiceMasarykova univerzita00:30:22+0:03:32
314D508FeferleFrantišekČistý sport00:30:40+0:03:50148
325D523KrbecTomášDiablo sport Český Krumlov00:30:42+0:03:52147
3313A264ChalupnýMatějUniverzita Palackého v Olomouci00:30:47+0:03:57
348C408KrátkýVladanCyklo Jiřička00:31:07+0:04:17146
351E607BurgrJosefmarkus00:31:14+0:04:24145
369C411BaťkaMichaelDiablo sport Český Krumlov00:31:27+0:04:37144
376B319VopatJanDiablo sport Český Krumlov00:31:35+0:04:45150
3814A215JozaMiroslavCyklo KohoutVŠO00:31:40+0:04:50149
396D552VrbkaTomášCyklo Atom00:31:43+0:04:53
4015A254BittnerOndřejSmith StudioVŠB-TU00:31:44+0:04:54
417D516KřížJiříCYKLOEXTRA CANNONDALE00:31:53+0:05:03143
4210C400JuráňKarelDiablo sport Český Krumlov00:32:01+0:05:11142
4311C496ČížekFrantišekEurybia YC00:32:07+0:05:17
4412C430PlonerRobertRPR Římov00:32:17+0:05:27141
457B356BrabecTomášEasy go run00:32:19+0:05:29
4613C498ValentaFilipBlatná00:32:23+0:05:33
471Z698DoležalováHanaAC Sparta Praha00:32:33+0:05:43
488B327ValentaMichalCyklo Jiřička00:32:33148
492Z669FilipováKláraRESOLUTION TEAMZSF JU00:32:35+0:05:45140
503Z680ZadákováKláraSportRaces-Isaac Team00:32:36+0:05:46
512E616KlabouchJanAC Sparta Praha00:32:37+0:05:47139
5216A213KudlákTomášGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS00:32:39+0:05:49147
534Z699TrčkováDanielaRestore Cycling TeamUK00:32:50+0:06:00
548D505KopicPetrCyklo Jiřička00:32:54+0:06:04138
559B367SuchýJaromírRadynebike.cz00:32:58+0:06:08
569D510SchwarzKarelCyklo Kohout00:33:00+0:06:10137
5717A256DychtlMichal00:33:21+0:06:31
585Z676ČunderlováDanielaMapei Merida KaňkovskýFakulta tělesné kultury - Univerzita Palackého v Olomouci00:33:23+0:06:33
594M323KudweisVítCK Příbram FANY Gastro00:33:36+0:06:46
6014C495PivecVlastislavJH Cycling00:33:39+0:06:49
616Z653MatláškováJanaCyklo Jiřička00:33:44+0:06:54136
623E600VopatJanDiablo sport Český Krumlov00:33:53+0:07:03135
637Z679VaníčkováElenaČEZ Cyklo Team TáborMU PřF00:33:55+0:07:05
644E615BuřičKarelCyklo Kohout00:34:15+0:07:25134
651M4100FůraDominikGS Cyklo team Jistebnice00:34:18+0:07:28146
6615C405ŠvadlenaPetrVelo club Tábor00:34:32+0:07:42133
675E620PeltanZdeněkCyklo Jiřička00:34:37+0:07:47132
6816C427HlaváčJanCBC Team00:34:46+0:07:56131
698Z1AdámkováDanaDiablo sport Český Krumlov00:34:50+0:08:00130
7010B12JerhotJakub00:35:13+0:08:23
712M4146HelclRadimČerný Dub00:35:19+0:08:29
729Z655KostkováPavlaCyklo Jiřička00:35:44+0:08:54129
7311B334MlynářJanCyklo Jiřička00:35:49+0:08:59145
7410Z665FoltovaHelenaRPR Římov00:36:18+0:09:28128
756E608ZlámalíkJaromírCyklo Jiřička00:36:40+0:09:50127
765M3149PilařPatrikČistý sport Kids Racing Team00:36:46+0:09:56
7710D598ValdaufRadimHluboká nad Vltavou00:37:47+0:10:57
786M3148JarošNikolaČistý sport kids racing team00:39:19+0:12:29
797E621KlímaVáclavCyklo Velešín00:43:27+0:16:37126
DNFA270ŠňupárekVáclavTeam CykloTrenerUK FTVS00:01:48-0:25:02
DNFB357KopáčekPavelBežerovice00:01:48
DNFC22ŠkodaJanSPSVD JISTEBNICE00:01:48
DNFC454KoprKarelKC Slavia Praha00:01:48
DNFC455PetrasRolandlisenskytygr.cz00:01:48
DNFD551ŠvestkaVladislavCyklokros Milovice00:01:48
DNFM325VacekBertilCK Příbram FANY Gastro00:01:48
DNFZ4StrnadováAlexandraCK Příbram Fany Gastro00:01:48
DNFZ5ŠtěpanovskáEvaQuintbike.czUniverzita Pardubice00:01:48
DNFA260HálaLukášOpen cycling academyMasarykova univerzita00:01:48
DNFA265LettovskýTomášSUPERIOR RIDERSOstravská univerzita00:01:48
DNFA268PilečekJakubCK Příbram Fany Gastro00:01:48

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 Cyklo Jiřička 165 + 148 + 146 459
2 Diablo sport Český Krumlov 150 + 147 + 144 441 -18
3 Cyklo Kohout 149 + 137 + 134 420 -39
4 SB Cyklo Olympia 160 + 152 312 -147
5 AC Sparta Cycling Akademie 149 + 139 288 -171
6 Velo club Tábor 150 + 133 283 -176
7 RPR Římov 141 + 128 269 -190
8 Author Team Stupno 165 165 -294
9 KC Slavia Praha 160 160 -299
10 RC-H 1919 155 155 -304
10 SportRaces - Isaac Team 155 155 -304
12 Sport-bike Strakonice 152 152 -307
13 Čistý Sport racing team 148 148 -311
14 Galaxy Cyklo Švec Stevens 147 147 -312
15 GS cyklo team Jistebnice 146 146 -313
16 cfc markus 145 145 -314
17 Cykloextra cannondale team 143 143 -316
18 Resolution team ČB 140 140 -319
19 CBC Team 131 131 -328
20 Cyklo Velešín 126 126 -333