propozice

Vimperk II, kritérium - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2017

20.08.2017 20. srpna

Filtr kategorií:

S1 (33 okruhů)

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým CílZtrátaBody
11B351BoubalMartinCK Příbram
21A219MitasLukᚎirovnice150
32B326VyplelJakubAuthor Team Stupno145
43B323TichýVáclavDiablo sport Český Krumlov141
54B352LöblRichardAxon Sport Team
62A205VlášekJosefDiablo sport Český Krumlov138
75B319VopatJanDiablo sport Český Krumlov- 1 kolo136
83A213KudlákTomášGalaxy Cyklo Švec Stevens- 2 kola135

S2 (24 okruhů)

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým CílZtrátaBody
11C407JiřičkaMiroslavCyklo Jiřička150
22C426KřížMartinVelo club Tábor145
33C412HorkýDavidGalaxy Cyklo Švec Stevens141
44C400JuráňKarelDiablo sport Český Krumlov138
51D507DvořákJosefKola BSP Planá nad Luž.136
65C405ŠvadlenaPetrVelo club Tábor135
76C428GrymMartinGS cyklo team Jistebnice134
87C451KoubekVladimírJIKO ČÁCHA Sušice
98C404ZobalPetrAC Křešice133
109C408KrátkýVladanCyklo Jiřička132
111E605BenhákLadislavCyklo Kohout131
121Z659ZemanováZuzanaJH cycling- 1 kolo130
132E600VopatJanDiablo sport Český Krumlov- 1 kolo129
142Z662NovákováNikolaGS cyklo team Jistebnice- 1 kolo128
153Z661TomečkováLucieGS cyklo team Jistebnice- 1 kolo127
163E610KrejčíVáclavCyklo Kohout- 1 kolo126
1710C429NovákVladimírGS cyklo team Jistebnice- 1 kolo125
184Z653MatláškováJanaCyklo Jiřička- 1 kolo124
194E608ZlámalíkJaromírCyklo Jiřička- 1 kolo123
205Z666AdámkováDanaDiablo sport Český Krumlov- 2 kola122
216Z665FoltováHelenaBike team Vodňany- 3 kola121
225E611RůžičkaJanCyklo Třeboň- 4 kola120
237Z667KubůPavlínaGS cyklo team Jistebnice- 5 kol119
Body S1
1. Boubal Martin 66 b.
2. Mitas Lukáš 31 b.
3. Vyplel Jakub 23 b.
4. Tichý Václav 12 b.
5. Löbl Richard 7 b.


Body S2
1. Jiřička Miroslav 43 b.
2. Kříž Martin 38 b.
3. Horký David 24 b.
4. Juráň Karel 7 b.
5. Dvořák Josef 3 b.

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 Diablo sport Český Krumlov 141 + 138 + 138 417
2 Cyklo Jiřička 150 + 132 + 124 406 -11
3 GS cyklo team Jistebnice 134 + 128 + 127 389 -28
4 Velo club Tábor 145 + 135 280 -137
5 Galaxy Cyklo Švec Stevens 141 + 135 276 -141
6 Cyklo Kohout 131 + 126 257 -160
7 Žirovnice 150 150 -267
8 Author Team Stupno 145 145 -272
9 Kola BSP Planá nad Luž. 136 136 -281
10 AC Křešice 133 133 -284
11 JH CYCLING 130 130 -287
12 Bike team Vodňany 121 121 -296
13 Cyklo Třeboň 120 120 -297