propozice

Vimperk, kritérium - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2017

15.07.2017 15. července

Filtr kategorií:

S1

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým CílZtrátaBody
11A219MitasLukᚎirovnice150
21P1251BeranOndřej
32P1252HeřmánekJanJH cycling
41B325ViktoraJanSB Cyklo Olympia145
52A205VlášekJosefDiablo sport Český Krumlov141
63A210GrambličkaMatoušCyklo Team Weber- 1 kolo138
72B319VopatJanDiablo sport Český Krumlov- 2 kola136

S2

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTým CílZtrátaBody
11C407JiřičkaMiroslavCyklo Jiřička150
22C420MíkaOldřichGalaxy Cyklo Švec Stevens145
33C426KřížMartinVelo club Tábor141
44C412HorkýDavidGalaxy Cyklo Švec Stevens138
51D501PechoušMiroslavSB Cyklo Olympia136
65C417JehněVáclavKola BSP Planá nad Luž.135
71P2451VávraMarekBMC
86C400JuráňKarelDiablo sport Český Krumlov134
92P2452ŠvecMartin
102D508FeferleFrantišekSB Cyklo Olympia133
117C430PlonerRobertBike team Vodňany132
128C428GrymMartinGS cyklo team Jistebnice- 1 kolo131
131E605BenhákLadislavCyklo Kohout- 2 kola130
149C404ZobalPetrAC Křešice- 2 kola129
153P2453SmahaJanSport bike Pavel Skála- 3 kola
161Z659ZemanováZuzanaJH cycling- 3 kola128
1710C408KrátkýVladanCyklo Jiřička- 3 kola127
182E600VopatJanDiablo sport Český Krumlov- 3 kola126
1911C429NovákVladimírGS cyklo team Jistebnice- 4 kola125
203E608ZlámalíkJaromírCyklo Jiřička- 4 kola124
212Z662NovákováNikolaGS cyklo team Jistebnice- 4 kola123
223Z667KubůPavlínaGS cyklo team Jistebnice- 4 kola122
234E603ŠustrMiloslavRicohimpromat Tábor z.s.- 4 kola121
244Z666AdámkováDanaDiablo sport Český Krumlov- 4 kola120
255Z660BrehovskáLenkaBike team Vodňany- 4 kola119
266Z665FoltováHelenaBike team Vodňany- 4 kola118
Body S1
1. Mitas Lukáš 42 b.
2. Beran Ondřej 40 b.
3. Heřmánek Jan 30 b.
4. Viktora Jan 18 b.
5. Vlášek Josef 2 b.
6. Gramblička Matouš 22 b. (-1 kolo)


Body S2
1. Jiřička Miroslav 50 b.
2. Míka Oldřich 29 b.
3. Kříž Martin 16 b.
4. Horký David 7 b.
5. Pechouš Miroslav 5 b.
6. Jehně Václav 5 b.
7. Vávra Marek 2 b.

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 SB Cyklo Olympia 145 + 136 + 133 414
2 Diablo sport Český Krumlov 141 + 136 + 134 411 -3
3 Cyklo Jiřička 150 + 127 + 124 401 -13
4 GS cyklo team Jistebnice 131 + 125 + 123 379 -35
5 Bike team Vodňany 132 + 119 + 118 369 -45
6 Galaxy Cyklo Švec Stevens 145 + 138 283 -131
7 Žirovnice 150 150 -264
8 Velo club Tábor 141 141 -273
9 Cyklo Team WEBER 138 138 -276
10 Kola BSP Planá nad Luž. 135 135 -279
11 Cyklo Kohout 130 130 -284
12 AC Křešice 129 129 -285
13 JH CYCLING 128 128 -286
14 RICOHIMPROMAT TÁBOR z.s. 121 121 -293