ZAL 08/2019 VC Konstantinových lázní - mistrovství - Výsledky závodu

součást série Západočeská amatérská liga 2019

13.07.2019 13. července - sobota

Filtr kategorií:

D1

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmBody
11B319MorgensteinLiborCyklisti Českého Lesa165
22B308VodákMartinAxon Sport Team160
33B330VyplelJakubAuthor Team Stupno156
44B309VlkKarelCK Kramolín153
55B316VyletaRadekCK Kramolín151
66B320SvobodaVladimírCK Kramolín150
77B306ČechuraPetrAxon Sport Team149
88B318MikulášekMichalCK Kramolín148
99B305HrachMartinAxon Sport Team147
101A205ElsnicPetrElsnic team146
1110B307TančouzOndřejCK Kramolín145
121J106OpavaDanielCK Kramolín144

D2

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmBody
11C423VoráčekJiříCK Kramolín165
22C419LöblRichardAxon Sport Team160
31D503HalamkaJiříCK Kramolín156
42D510JežekKamilCK Kramolín153
53C401AckermannKamilAxon Sport Team151
64C402BelfínJiříKovo Belfín150
73D502KopáčPavelAxon Sport Team149
85C420RůtaJosefAxon Sport Team148
96C417DvořákKarelKovo Belfín147
107C407MatoušekBohumilCK Kramolín146
118C403PláničkaJardaKovo Belfín145
129C408KorousTomášAxon Sport Team144
131Z1RandováIvetaCK Kramolín143
144D514ZelenýJardaKovo Belfín142
1510C413ŠrejmaMarekAxon Sport Team141
161F702PetrlePavelAxon Sport Team140
175D505ŠímaMiroslavCK Kramolín139
181E601MajerKarelCK Kramolín138
192Z7KubrováIdaAxon Sport Team137
202E602KalousekJosefCyklo Malát136
213E603ŠeflJosefAxon Sport Team135
2211C410MalátJanCykloservis Malát134
2312C424BrejchaPetrCK Kramolín133
246D506ŠvajcrMiroslavCK Kramolín132
252F703ŠrejmaJiříAxon Sport Team131
264E613KobylkaPetrCK Stavmal Klatovy130
277D512NeščákJánCykloservis Malát129
283Z5LenkaVyletováCK Kramolín128
2913C405VránaJiříCK Vinohradské Šlapky127
305E606JůzaMiloslavCykloservis Malát126
316E610ŠimonMilanCykloservis Malát125
DNFC404CárikDanCykloservis Malát0
DNFD518VlčekPavelKovo Belfín0
DNFC425PenzRadekPenz Team0
DNFC421SokolMartinAxon Sport Team0

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
D1
1 Axon Sport Team 160 + 149 + 147 456
2 CK Kramolín 153 + 151 + 150 454 -2
3 Cyklisti Českého Lesa 165 165 -291
4 Author Team Stupno 156 156 -300
5 Elsnic team 146 146 -310
D2
1 CK KRAMOLÍN 165 + 156 + 153 474
2 Axon Sport Team 160 + 151 + 149 460 -14
3 KOVO BELFÍN Cyklo Team 150 + 147 + 145 442 -32
4 Axon Sport Team Extra 144 + 141 + 131 416 -58
5 Cykloservis Malát 136 + 134 + 129 399 -75
6 CK STAVMAL Klatovy 130 130 -344
7 CK Vinohradské šlapky 127 127 -347