ZAL 10/2019 MISTROVSTVÍ SAC ČR hromadný závod - Výsledky závodu

součást série Západočeská amatérská liga 2019

21.07.2019 21. července - neděle

Filtr kategorií:

D2

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmBody
11D1HALAMKAJiříCK Kramolín165
22D2PETRPavelCK LOKO Pardubice
33D3JEŽEKKamilCK Kramolín160
44D4HRUBÝPetrCSC Šumperk
55D5ODVÁRKAIvoForce Kck Zlín
66D6BOSÁKAlešCycloracing Team A
77D7KUDAPavelCYCLING BRNO
88D8VEJVODAJosefAC SPARTA PRAHA
99D9PRAGERKarelCK Vinohradské Šlapky
1010D10DAŇHELMojmírLoko Campagnolo Krnov
1111D11BARANPetrSK Bagbike
1212D12LUKEŠStanislavCycloracing-Team A
1313D13ŠVECMilansilny team uničov
1414D14FIERLAJanCK Feso Petřvald
1515D15NOVOTNÝRadomírCyklobest Team BIANCHI
1616D16HUDEČEKDušanCycloracing-Team A
1717D17ŠIMEČEKRadimMidar Příbor
1818D18SMÁHAKarelCykloservis Malát156
1919D19DRZEWIECKIJacekCK HOBBY BOHUMÍN Z.S.
2020D20OKRUHLICAPetrCKKV Praha
2121D21PIKÁLEKMilanCyklo Tým Horní Bludovice
2222D22ZELENYJaroslavKovo BELFIN153
2323D23ŠÍMAMiroslavCK Kramolín151
2424D24ŠVAJCRMiroslavCK Kramolín150
2525D25KOPŘIVAMiroslavCK Continental Frenštát p. R. 1
2626D26KONTÚRMilanMIKONT Frenštát pod Radhoštěm
2727D27JAKLJiříCK HOBBY BOHUMÍN Z.S.
2828D28ROTKarelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl
2929D29VILDVáclavSAC Bělá pod Bezdězem
3030D30KRCHŇÁKPavelACK Stará Ves n/Ondřejnicí
3131D31ŠKRABALPetrDEXTER Cycling
3232D32SCHWANMiroslavACS DRAK Vrbno
331F50ŠENKJaroslavSilný Team Uničov
342F51HACAJOldřichKL Sport Most
353F52PETRLEPavelAxon Sport Team165
364F53ERTELJiříYOGi Racing Ostrava
375F54MUŠKAJosefCK Feso Petřvald
386F55VESELÝPetrTJ TŽ Třinec
397F56KUBĚNKAVladislavCykloklub Stará Ves
408F57ŠREJMAJiřiAxon Sport Team Extra160
419F58DOMANSKÝAntonínCykloklub Stará Ves
4210F59HOLOVLASKÝLadislavCK TOI cykloklub Slaný
4311F60SOVINSKÝRobertROSO
4412F61KOCHWASSERFrantišekCykloklub Stará Ves
451E62SLEZÁKJosefForce Kck Zlín
462E63NOVÁKMilanYOGi Racing Ostrava
473E64KRONICHJosefVelosport Favorit Bílina
484E65MÍČEKOldřich2K Bike Klub Odry
495E66HOLASJiříTJ Lokomotiva Nymburk
506E67BÁRTAMiroslavSK Bagbike Ostrava
517E68BURGRJosefCSK MARKUS
528E69ADAMČÍKMiroslavCyklokramo Suchdol nad Odrou
539E70HENYCHJaroslavKL Sport Most
5410E71MOTTLBohumírCK HOBBY BOHUMÍN Z.S.
5511E72KALOUSEKJiříSilný Team Uničov
5612E73ZEMÁNEKLubomír2K BIKE Club Odry
5713E74DANĚČEKPavelLoko Campagnolo Krnov
5814E75TOMANVladislavCyklokramo Suchdol nad Odrou
5915E76NOVOTNÝPavelTeam Bianchi
6016E77KRÁLJosefKbely cycling team
6117E78KOLAŘÍKStanislavSilny team Unicov
6218E79FIŠERVladimírHAPE Brno
6319E80MAJERKarelCK Kramolín165
6420E81VYCHODILMilanSilný Team Uničov
6521E82FOLTÝNPavelCyklo Tým Horní Bludovice
6622E83DURÁKLubomírKČC 1900 Litomyšl
6723E84PAVLÍKJiříOstrava
6824E85WIEDERMANNZdeněkSilný Team Uničov
6925E86ZDANOWICZMarekCK HOBBY BOHUMÍN Z.S.
7026E87PETRAŠStanislavTesaři Osík
7127E88VEJROSTAZbyněkPells Brno
7228E89VORÁČMilanvora.cz
7329E90ŠEFLJosefAxon Sport Team160
7430E91KUKULAZdeněkCS Víno Karabina
7531E92DUBNÝPavelCYKLOKRAMO
7632E93RÝZNARMiroslavCS Víno Karabina
7733E94KREJSAIvanCykloklub Stará Ves
781V99PECHOVÁVlaďkaKILPI RACING TEAM
792V100RANDOVÁIvetaCK Kramolín165
803V101DOHNALOVÁJaroskavaLOKO Campagnolo KRNOV
814V102OTTOVÁLenkaCS Víno Karabina Šumperk
825V103VYČÍTALOVÁJanaACS DRAK Vrbno
836V104JAKLOVÁIvanaCK HOBBY BOHUMÍN Z.S.
847V105PARGACOVAMarcelaCYKLOKRAMO
858V106VICENCOVÁPetraCycloracing team
861Z107BOHÁČOVÁZuzanaSKIBIKECENTRUM.CZ team
872Z108MACHÁČKOVÁŠárkaSportRaces Isaac Team
883Z109SIMONOVÁMonikaCyklotrénink František Trkal
894Z110ZADÁKOVÁKláraSportRaces-Isaac Team
905Z111PAVLÍKOVÁKateřinaBikecentrum.eu
916Z112FILIPOVÁKláraResolution team
927Z113MUCHOVÁVeronikaCyklotrénink František Trkal
938Z114CIESLAROVÁMarcelaCyklo Tým Horní Bludovice 4
949Z115VÁLKOVÁKateřinaStark cycling team
9510Z116THUMOVÁKamilaSportRaces-Isaac Team
9611Z117CHMUROVÁJanaTeam Forman Cinelli
9712Z118RADILOVÁLucieHAPE Brno
9813Z119SVRČINOVÁŠárkaCS Víno Karabina
9914Z120MARKOVÁNikolaCK Continental Frenštát p. R. 1
10015Z121TŘASÁKOVÁLadislavaTesaři Osík
1011C122DRÁBEKZdeněkCyklo Faltýnek
1022C123KUBALAMartinSK Bagbike Ostrava
1033C124ZATLOUKALPetr
1044C125HORKÝDavidRC-H 1919
1055C126CHUDÝJanSK Bagbike
1066C127VORÁČEKJiříCK Kramolín165
1077C128ACKERMANNKamilAxon Sport Team160
1088C129RYDVALMichalAC Sparta
1099C130HAASRobertSK Bagbike
11010C131GOTTHARDDavidRafkarna IDEA Cycling Team
11111C132RESSTomášKC Brno
11212C133SMRKTALadislavKolárna
11313C134BELFÍNJiříKOVO BELFÍN CYKLO TEAM156
11414C135HOLOVEJJanSKP Most
11515C136JANŮMartinSilný Team Uničov
11616C137RŮTAJosefAxon Sport Team153
11717C138ONDERKAMilanYogi Racing Ostrava 1
11818C139BLAHUTRadekVerge czech republic
11919C140RENDLJaroslavDEXTER Cycling
12020C141ŠINDELÁRLadislavStark cycling team
12121C142DVOŘÁKKarelKOVO BELFÍN CYKLO TEAM151
12222C143STRÁNÍKJosefTesaři Osík
12323C144SEDLÁČEKDanCyklorecing team
12424C145GALUŠKATomášForce Kck Zlín
12525C146FOJTRadovanBikecentrum.eu
12626C147LÖBL_ML.RichardAxon Sport Team150
12727C148BENEŠMartinCT WEBER
12828C149KOKEŠPavelForce KCK-Zlín
12929C150CHALOUPKAPetrCycloracing team
13030C151MLYNÁŘVlastimilACS DRAK Vrbno
13131C152PACOVSKÝTomášDexter Cyklink
13232C153JÍRAPavelKlub českých cyklistů Litomyšl 1900
13333C154VESPALECOndrejSilny team Unicov
13434C155ŠVÁBMiroslavcyclingbrno
13535C156JUREČKARomanCK Continental Frenštát p. R. 1
13636C157KATONAJiříCyklosport Katona
13737C158PAVOLUrbaník
13838C159JÍLEKFrantišekKČC Litomyšl 1900
13939C160SEDLÁŘMilanForce Kck Zlín
14040C161EGEREmilDEXTER Cycling
14141C162PLÁNIČKAJaroslavKovo Berlín cyklo team149
14242C163ŠREJMAMarekAxon Sport Team Extra148
14343C164DOSTALÍKJanDostalík
14444C165MALÁTJanCykloservis Jan Malát Klatovy147
14545C166MÍČEKRomanACS DRAK Vrbno
14646C167CARIKDanielCykloservis Malát146
14747C168SVRČINADavidCS Víno Karabina
14848C169BREJCHAPetrCK Kramolín145
DNSD36ZAJACPiotrT QUEST Road
DNSD37TUTSCHJiříCKKV Praha
DNSD33WILHELMJaroslavCK HOBBY BOHUMÍN Z.S.
DNSD34MOTYKATomášKILPI RACING TEAM
DNSD35BABIÁNEKMilanMiko Cycles Přerov
DNSE95PELCLadislavForce Kck Zlín
DNSE96KRUMMERRadoslavTeam Cube
DNSE97MRNŮŠTÍKJosefCyklotech-Pro a Mrnůštík
DNSC170MATOUŠEKBohumilCK Kramolín0
DNSC171KAPLMartinCykloklub Stará Ves B
DNFD38SKŘEČEKRobertCYCLING BRNO
DNFE98PRASKIHenrykCK HOBBY BOHUMÍN Z.S.
DNFC172HRUBÝPavelCSC Šumperk
DNFC175ŠVARCRadekCyklo Fantoci
DNFC176NOVÁČEKPetrSportovní klub MS AUTO
DNFC177KARMELITATomášCyklosport HaF Opava
DNFC178SVAČINAPatrikCK Feso Petřvald
DNFC173ČAPEKPetrSweep ultimate sport
DNFC174VODIČKAVáclavCYCLING BRNO

D1

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmBody
11M39FIGALLAMichalCyklo Tým Horní Bludovice
22M40STŘÍŽMatyášLOKO Campagnolo KRNOV
33M41SVAČINATomášCK Feso Petřvald
44M42KUČERAVojtěchCK Feso Petřvald
55M43MORONGKryštofTeam Forman Cinelli
66M44KYJONKAŠtěpánCK Feso Petřvald
77M45KRÁSAJakubSK Favorit Bílina
88M46KAHÁNEKFilipCK Continental Frenštát p. R. 1
99M47ŽIHAJakubACS DRAK Vrbno
1010M48FERDINANDŠtěpánTeam Forman Cinelli
111B179HELCELMartinCyklo Tým Horní Bludovice
122B180GRÄSSLEPavelBikecentrum.eu
133B181HEINRICHLukášTeam Forman Cinelli
144B182SATKETomášIN-LIFE Cycling team
155B183MALÍKTomášSSC Železný Brod
166B184FIOLKAMarcin_KarolNamyslow
177B185SOBEKOndřejSKIBIKECENTRUM.CZ team
188B186HALTOFAlešCK Continental Frenštát p. R. 1
199B187HOLANPetrCT WEBER Brno
2010B188ŠPILERStanislavCK PeMaP Přerov
2111B189PETŘÍKZdeněkLoko Campagnolo Krnov
2212B190HRADILMichalForce Kck Zlín
2313B191ČERNÝJiříAC Sparta Praha Cycling Academy
2414B192SMOLKAMichalIN-LIFE Cycling team
2515B193STRÁNSKÝJiříKČC 1900 Litomyšl
2616B194VODÁKMartinAxon Sport Team165
2717B195KLÍCHAMartinRafkarna IDEA Cycling Team
2818B196ZIKMUNDPetrCT WEBER
2919B197VYPLELJakubAuthor Team Stupno160
3020B198UVÍRAVáclavOrlík Orlová zs
3121B199VLKKarelCK Kramolín156
3222B200MILLERMilanTama Královice
3323B201BAIERJiříAC Sparta Praha cycling akademie
3424B202SMEJKALMiroslavCYCLING BRNO
3525B203JAŠALukášBikecentrum.eu
3626B204STANČÍKMartinCK Continental Frenštát p. R. 1
3727B205ČECHURAOndřejAxon Sport Team153
3828B206PROCHÁZKAVítKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl
3929B207RAUFSTEINLukášSportRaces Isaac Team
4030B208MIKULÁŠEKMichalCK Kramolín151
411A212NOVOTNÝOldřichCT WEBER
422A213HRSTKAJanRafkarna IDEA Cycling Team
433A214FRKALJakubTeam Forman Cinelli
444A215FIERLAOndřejTeam Forman Cinelli
455A216CHALUPNÝMatějBikecentrum.eu
466A217MALEJKAMichałCyklo Tým Horní Bludovice
477A218BLAŤÁKPetrCyklosport Hranice
488A219KOBLICRadekCT WEBER
499A220FORMÁNEKJanForce Team Jeseník
5010A221TÓTHMatějSportRaces Isaac Team
5111A222FIERLAJanTeam Forman Cinelli
5212A223SCHICHELJakubYogi Racing
5313A224CHOVANECDavidForce Kck Zlín
5414A225ČAPLAJAKUBKILPI RACING TEAM
5515A226LUKŠADavidKILPI RACING TEAM
5616A227SAMUELBarteskaCYKLOSPORT HF Bikestyle Opava
5717A228THUMAMiroslavSportRaces Isaac Team
5818A229JILEKJakubKČC Litomyšl 1900
DNSB209POLCERMichalSilný team Uničov II
DNSB210ŠVANDAOndřejSportRaces-Isaac Team
DNSA230VILDMichalSAC Bělá pod Bezdězem
DNFM49ZÁBRODSKÝFilipLoko Campagnolo Krnov
DNFB211PACPavelWroclaw
DNFA231GALATÍKRomanCK Continental Frenštát p. R. 1
DNFA232MAROUŠEKFrantišekAC Sparta Praha Cycling Academy
DNFA233GRAMBLIČKAMatoušCT WEBER

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
D1
1 Axon Sport Team 165 + 153 318
2 CK Kramolín 156 + 151 307 -11
3 Author Team Stupno 160 160 -158
D2
1 CK KRAMOLÍN 165 + 165 + 165 495
2 Axon Sport Team 165 + 160 + 160 485 -10
3 KOVO BELFÍN Cyklo Team 156 + 153 + 151 460 -35
4 Cykloservis Malát 156 + 147 + 146 449 -46
5 Axon Sport Team Extra 160 + 148 308 -187