propozice www

ZAL 14/2019 – „VELKÁ CENA KRČMA AUTO “ - Výsledky závodu

součást série Západočeská amatérská liga 2019

14.09.2019 14. září - sobota

Filtr kategorií:

D1

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmBody
11A208ŠubrtJanAxon Sport Team150
21P1130TomanPetrVelosport Domažlice
31B320SvobodaVladimírCK Kramolín145
42P1104StrieženecMartinBike terror crew
52B305HrachMartinAxon Sport Team141
63B309VlkKarelCK Kramolín138
74B306ČechuraPetrAxon Sport Team136
83P1110SázavskýJanVelosport Domažlice
95B316VyletaRadekCK Kramolín135
106B308VodákMartinAxon Sport Team134
117B318MikulášekMichalCK Kramolín133
124P1142KrupičkaTomášKrupika team
135P1138RoubalMarekVelosport Domažlice
148B307TančouzOndřejCK Kramolín132
152A206MrázLuděkCykloservis Malát131
DNFP1136JasanLukášVelosport Domažlice

D2

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmBody
11P2150SlaníkMartinLapierre Sweep
22P2148HrádekMartinCopr Přeštice
33P2139StančíkPetrDuratec team
41C425PenzRadekPenz team150
52C419LöblRichardAxon Sport Team145
63C401AckermannKamilAxon Sport Team141
74C417DvořákKarelKOVO BELFÍN Cyklo Team138
85C420RůtaJosefAxon Sport Team136
94P2140PetrKubíčekVelosport Domažlice
105P2137NyklesJanVelosport Domažlice
116C402BelfínJiříKOVO BELFÍN Cyklo Team135
121D516JankoEmilAxon Sport Team134
136P2145ZítekPetrCykloservis Malát
142D518VlčekPavelKOVO BELFÍN Cyklo Team133
157C421SokolMartinAxon Sport Team Extra132
168C407MatoušekBohumilCK Kramolín131
177P2141RaševEvženInstitut Rašev
188P2149ČervenýJosefVelosport Domažlice
193D504SmáhaKarelCykloservis Malát130
209C403PláničkaJardaKOVO BELFÍN Cyklo Team129
211F702PetrlePavelAxon Sport Team128
224D514ZelenýJardaKOVO BELFÍN Cyklo Team127
231E602KalousekJosefCykloservis Malát126
249P2147LojíkMartinCopr Přeštice
252E601MajerKarelCK Kramolín125
261Z1RandováIvetaCK Kramolín124
273E603ŠeflJosefAxon Sport Team123
2810C404CarikDanCykloservis Malát122
2910P2146OstrčilováDájaCopr Přeštice
304E613KobylkaPetrCK STAVMAL Klatovy121
315E604LacinaJiříCK Kramolín120
322F703ŠrejmaJiříAxon Sport Team Extra119
336E612NaušJindřichCykloservis Malát118
347E608HonomichlVladimírKola Šilhavý117
355D503HalamkaJiříCK Kramolín116
368E606JůzaMiloslavCykloservis Malát115
373F701ČernýAntonínKola Šilhavý114
389E605NaušKarelCykloservis Malát113
3910E610ŠimonMilanCykloservis Malát112
4011C409VorelMiroslavAxon Sport Team Extra111

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
D1
1 Axon Sport Team 150 + 141 + 136 427
2 CK Kramolín 145 + 138 + 135 418 -9
3 Cykloservis Malát 131 131 -296
D2
1 Axon Sport Team 145 + 141 + 136 422
2 KOVO BELFÍN Cyklo Team 138 + 135 + 133 406 -16
3 CK KRAMOLÍN 131 + 125 + 124 380 -42
4 Cykloservis Malát 130 + 126 + 122 378 -44
5 Axon Sport Team Extra 132 + 119 + 111 362 -60
6 Kola Šilhavý 117 + 114 231 -191
7 Penz team 150 150 -272
8 CK STAVMAL Klatovy 121 121 -301