Jihočeská amatérská liga 2021 - Startovní listina

St. číslo Jméno Příjmení Tým Kategorie Startovné Poznámka
233 Michal Dychtl A
223 Michael Hajčiar Kovo Belfín cyklo team A
215 Miroslav Joza Kovo Belfín cyklo team A
229 Radek Koblic Hello CTW A
213 Tomáš Kudlák Galaxy CykloŠvec Stevens A
218 Lukáš Smola Galaxy CykloŠvec Stevens A
234 Karel Škvrna CBC Team A
222 Jan Vochoska CK Příbram FanyGastro A
230 Robert Zápotocký CK Kramolín A
326 Richard Binder ZZKLRN B
319 Michal Litvan ZZKLRN B
315 Tomáš Mařík Mondraker Racing Team B
334 Jan Mlynář Cyklo Jiřička B
312 Aleš Němeček PROMPT 2 Servis B
333 Petr Zikmund Hello CTW B
444 Jiří Belfín Kovo Belfín cyklo team C
403 Jan Bílek C
437 Jan Dvořák SpectrumBike Č.Budějovice C
443 Tomáš Fessl AC Sparta Praha Cycling C
427 Jan Hlaváč Čistý Sport racing team C
412 David Horký RC-H 1919 Nürnberg C
407 Miroslav Jiřička Cyklo Jiřička C
446 Jiří Jiřinec C
400 Karel Juráň Diablo sport Český Krumlov C
401 Aleš Kocian Cyklo Kohout Multicar CB C
408 Vladan Krátký Cyklo Jiřička C
429 Jan Lacina Prodoli Racing Team C
449 Petr Lacina CK Kramolín C
436 Michal Mikulášek CK Kramolín C
434 Vladimír Novák Hůrka C
441 Václav Novák GW JIHOTRANS C
447 Jaroslav Plánička Kovo Belfín cyklo team C
406 Radek Plechata Velo club Tábor C
430 Robert Ploner RPR Římov C
445 Bedřich Průcha SPORT IMPORT C
405 Petr Švadlena Velo club Tábor C
416 Václav Tichý Diablo sport Český Krumlov C
435 Jan Viktora Prodoli Racing Team C
420 Karel Vlk CK Kramolín C
409 Jan Vopat Diablo sport Český Krumlov C
442 Jiří Voráček CK Kramolín C
404 Petr Zobal Galaxy CykloŠvec Stevens C
515 Michael Baťka Diablo sport Český Krumlov D
529 Jiří Halamka CK Kramolín D
525 Kamil Ježek CK Kramolín D
523 Tomáš Krbec Diablo sport Český Krumlov D
516 Jiří Kříž CYKLOEXTRA CANNONDALE D
526 Bohumil Matoušek CK Kramolín D
519 Oldřich Míka Galaxy CykloŠvec Stevens D
524 Petr Okruhlica CKKV Praha D
531 Tomáš Raba Prodoli Racing Team D
530 Ivo Strnad CKKV Praha D
528 Jan Sýkora SportRaces Cycling Team D
521 Roman Tuma AC Sparta Praha D
517 Lukáš Vodička CK Omlazení.cz D
622 Roman Devera Galaxy CykloŠvec Stevens E
625 František Feferle Čistý Sport racing team E
618 Zdeněk Jiřík Bike sport Mohelnice team E
662 Jan Klabouch AC Sparta Praha E
612 Václav Klíma Diablo sport Český Krumlov E
613 Ladislav Kohout Cyklo Kohout Multicar CB E
619 Karel Majer CK Kramolín E
620 Zdenek Peltan Cyklo Jiřička E
623 Tomáš Rous CYKLOSERVEX-DURATEC E
674 Karel Schwarz Cyklo Kohout Multicar CB E
624 Jiří Šrejma Axon sport team E
603 Miloslav Šustr Ricohimpromat Tábor E
600 Jan Vopat Diablo sport Český Krumlov E
107 Jaroslav Bače Diablo sport Český Krumlov M4
106 René Zoaitter SportRaces Cycling Team M4
666 Dana Adámková Diablo sport Český Krumlov Z
671 Hana Doležalová AC Sparta Praha Z
665 Helena Foltová RPR Římov Z
657 Miroslava Košecová Čistý Sport racing team Z
653 Jana Matlášková Cyklo Jiřička Z
668 Jana Milec Jiřincová Z
675 Veronika Nováková Prodoli Racing Team Z
672 Kristýna Nováková GW JIHOTRANS Z
673 Iveta Randová CK Kramolín Z

Zdroj: Stopnuto.cz | Kompletní startovní listina